אבי גבאי – כתב מדופלם של אזור תל אביב ואיפה שטעים

שם: אבי גבאי.

תפקיד: כתב אזור תל אביב ואיפה שטעים.סוסו אנד סאנס דיזינגוף - אבי גבאי נהנה

המבורגר מומלץ: המידע הזה עולה כסף, מה חשבתם?

מידת עשייה: מדיום.

התוספת שמעל: כל פעם דברים אחרים מתלווים לצ'דר\אמנטל שמככבות קבוע.

פילוסופיה קולינארית: חולה בצקים ופחות מתלהב ממתוקים. אוהב בשר בכל צורה שהיא – קצוץ, מעוך, צלוי, פרוס ואם הוא בא בתוך לחם אני בכלל מבסוט. בגלל זה אני הכי אוהב לטייל בשווקים, בארץ, בחו"ל ואיפה שאני רק נמצא. מכאן גם החיבור והאהבה לאוכל רחוב, מהיר, טראשי, וכזה שאוכלים בעמידה? אני שם! אין דרך טובה להכיר מקום חדש שנמצאים בו מאשר לאכול ברחובות. קצת מעציב אותי שלאורך השנים אני מבין שלא אספיק לבקר בכל המקומות השווים שקיימים, אפילו לא אלו שבארץ.

לא יכול לחיות בלי: ירקות! כשהייתי בארה"ב קצת יותר משבועיים לקח לי להבין שאני חייב את הפרשיות הזאת בין כל הגבינות המותכות בלחם שעטופות בנייר כסף.

זיכרון קולינארי רע: בערך בגיל 15 הייתי במסעדת ברסלנוטה (בברצלונה) עם אבא שלי, מכיוון שאני לא אוכל פירות ים לא מצאתי כלום בתפריט שעושה לי את זה. כשראיתי שמגישים לשולחן ליד משהו שנראה כמו חביתה ביקשתי בדיוק כזה, חצי ביס הספיק לי לגלות שזו חביתת תמנון – נשארתי רעב באותה ארוחה…

זיכרון קולינארי טוב: מסעדת The Bird האגדית בברלין! לכל מי שטס אני חופר כמה כדאי לו לבקר שם, ללא ספק אחת מחוויות האוכל היותר טובות שהיו לי בחיי.

כמה מילים על עצמך: אחרי לימודים בדרום עברתי לתל אביב וכרגע עובד במשרד פרסום בתחום הדיגיטל. במקור מירושלים ונהנה מכל רגע בעיר הגדולה!

רוצים לקרוא עוד על האנשים שמאחורי קהילת המבורגר ישראל?
בחזרה לעמוד אודותינו ורשימת בעלי התפקידים >>
בחזרה לעמוד הראשי >>