רעות יששכר – נסיכת ההמבורגרים וכתבת אזור ירושלים

שם: רעות יששכר.

תפקיד: כתבת הקהילה באזור אזור ירושלים.

המבורגר מומלץ: בארץ – ויטרינה.

מידת עשייה: מדיום.

התוספת שמעל: מעדיפה ללא טופינג. אם הרטבים איכותיים ומעניינים והירקות טריים וטובים – יחדיו הם יכולים לעשות את העבודה טוב יותר מכל טופינג בעולם.

פילוסופיה קולינארית: רעב זהו התבלין הטוב ביותר 🙂

לא יכול לחיות בלי: חבריי הטובים, סדרות טלוויזיה מדהימות, שינה טובה, הרבה חופש וציור.

זיכרון קולינארי רע: אני ומשפחתי הגענו לאזור המרכז כדי ליהנות מארוחה במסעדה שעליה קיבלנו המלצות חמות שבוע לפני כן. אבל מה, המסעדה מפוצצת עד אפס מקום, ואספסוף לא נורמאלי מחוצה לה. בצד השני של המדרכה – מסעדה ריקה מאדם ומלצרית עם מבט בוזק בעיניים – רק שיבואו לקוחות! נכנסנו רעבים, יצאנו רעבים ושילמנו גם לא מעט כסף. בשביל ארוחה טובה, לפעמים צריך לחכות.

זיכרון קולינארי טוב: לא טיילתי רבות בעולם. בגילי ה"מופלג" אמנם אפשר להספיק לא מעט, אבל אני אגלה לכם סוד קטן – הייתי רק פעמיים בחו"ל במשך כל ימי חיי. בטיול שלאחר הצבא טסתי לתאילנד ויש לציין שאני ואוכל תאילנדי/אסיאתי באופן כללי מסתדרים קצת פחות. אפשר לומר במילים אחרות שבכל הטיול (שנמשך חודש שלם) חייתי על ג'אנק פוד, פסטות והמון תסכול. בתחילת הטיול נכנסנו למסעדה יוקרתית והזמנתי פסטה ברוטב שמנת עם בייקון. היה כל כך טעים ומעניין, כי לא יצא לי להיתקל בשילוב המדהים הזה במסעדות בארץ. אני בטוחה שאחזור לשם אם וכאשר אטוס שוב לטיול בתאילנד.

כמה מילים על עצמך: אז אני רעות, נעים להכיר! אני גרה באזור ירושלים ולא מפספסת אף הזדמנות ליהנות מאוכל טוב. האהבה שלי להמבורגרים הגיעה עוד לפני שהכרתי את הקהילה המדהימה הזו. עם הצטרפותי אליה – גיליתי על מקומות שווים לבקר בהם ועל הדרך גם קבוצה של אנשים חמים, מצחיקים ומגניבים. כיום אני משמשת ככתבת של הקהילה, ומוכנה לנסות אפילו את ההמבורגר ההזוי ביותר, בפוטנציה (מוזמנים לאתגר אותי!).

רוצים לקרוא עוד על האנשים שמאחורי קהילת המבורגר ישראל?
בחזרה לעמוד אודותינו ורשימת בעלי התפקידים >>
בחזרה לעמוד הראשי >>