צחי כהן – הכתב הגיי של קהילת המבורגר ישראל

שם: צחי כהן.צחי כהן פוגשת את המבורגר של מסעדת רג'ינה

תפקיד: כתב, א. שנינות ונציג הקהילה הגאה.

המבורגר מומלץ: ביפבורגר קצבים של הדסון בראסרי ברמת החייל.

מידת עשייה: מדיום.

התוספת שמעל: ביצת עין.

פילוסופיה קולינארית: ברגע שאני שומע שהאוכל כשר, או גרוע מזה פרווה (רחמנא ליצלן), אוטומטית יורד לי ממנו. אני לא אוהב מנות שמתאמצות יתר על המידה, זה כמו להגיע אובר דרסד לדייט. אני כן אוהב אוכל של אמא, האמא המרוקאית של חברים שלי.

לא יכול לחיות בלי: הטקסים הקבועים והנוירוטיים שלי. רוצים דוגמאות? לתקוע אטמי אזניים לפני השינה, לסדר יפה את הבית לפני בוא העוזרת ולאכול טורטית עם סכין ומזלג.

זיכרון קולינארי רע: רגל קרושה של סבתא חיה (עליה השלום).

זיכרון קולינארי טוב: גלקסיה, הקינוח המיתולוגי במסעדת שולחן ,מנוחתה עדן, של השף עומר מילר. מדובר בכדור שוקולד שממולא במוס ודובדבני אמרנה. ברגע ההגשה היו שופכים על הכדור שוקולד חם שהמיס אותו.

כמה מילים על עצמך: למרות שאני הבנאדם הכי מדהים שאי פעם פגשתי, אני לא אוהב לתרום לחברה, שהיא תתרום לי! הדבר שהכי חשוב לי בחיים הוא להיראות טוב. אני גרוש פוסט טראומתי, ועם שלושת הדברים הבאים גמרתי לכל שארית חיי: נישואים, גידול ילדים ואחזקת חיות מחמד. שמתם לב שבפייסבוק כולם מאושרים? בסתר לבי, אני בז לזוגות האלה שמפגינים את האהבה המושלמת שלהם בפייסבוק כי – בואו נאמר את האמת – רובם מאמללים זה את זו, ואין מצב שהייתי רוצה להתחלף איתם.

רוצים לקרוא עוד על האנשים שמאחורי קהילת המבורגר ישראל?
בחזרה לעמוד אודותינו ורשימת בעלי התפקידים >>
בחזרה לעמוד הראשי >>