הסקר הגדול, מי הם רשתות ההמבורגרים הכי אהובות לשנת 2020?

אור בלאן,

שאלנו אותכם מי היא רשת ההמבורגרים הכי אהובה עליכם בסקר הגדול, והתשובות שלכם הפתיעו גם אותנו. אחרי שקלול התוצאות, מאות התגובות ודיון נוקב בקרב חברי המערכת המופתעים אנחנו שמחים להגיש לכם את תוצאות הסקר הגדול – רשימת רשתות ההמבורגרים האהובות לשנת 2020!

מקום 10 – עד העצם אקספרס

רשת עד העצם אקספרס זוכה במקום העשירי עם 82 קולות ו-13 סניפים. הפאסט פוד שאתם אוהבים לטרוף בשעות הקטנות של הלילה, או סתם כשאין זמן לשבת לארוחה מלאה. רשת עד העצם אקספרס זוכה להתברג לעשירייה הראשונה בזכות ארוחה במחיר שווה לכל כיס וצ'יפס עם גבינת גרוייר שמשמח את השמנמן הפנימי של כל אחד ואחת.

ארוחת המבורגר של עד העצם אקספרס הרצליה

מקום 9 – ברגר קינג

הקינג מאמריקה הוא גם אחד האהובים עליכם כאן בישראל עם 11 סניפים (כולל אחד בנתב"ג) ו-91 קולות, הוופר של ברגר קינג זוכה במקום התשיעי. בשנת 2016 הרשת חזרה לישראל בפעם השלישית, אחרי היעדרות של מספר שנים ונראה שהפעם הם עושים את זה נכון, עם מיתוג מחודש וסניפים בעיצוב נעים, שמגישים את הצ'יפס המצוין של ברגר קינג לצד תפריט הרשת המחודש.

מקום 8 – בלאק

הרשת של השף צחי בוקששסטר זכתה מכם ל-118 קולות שבחרו ביצור האדום הקרוי ג'ק ובהמבורגר של בלאק לאהוב עליהם ביותר. אומנם הסניף המקורי ברחובות נסגר, אבל זה לא מפריע ל-14 סניפי הרשת (+3 סניפים ברשת הבת, ג'ק מאת בלאק) להמשיך להגיש את הבלאק בורגר ואפילו להשיק את הביסלי-בורגר ולזכות באהדה שלכם.

ג'ק וההמבורגר של בלאק, מקור: יח"צ

מקום 7 – מקדונלד'ס

שנים אנחנו משתמשים בהם בתור הפאנצ' בכל בדיחה, בתור הסמן התחתון של מה אפשר לעשות לקציצתנו הקדושה ובתור סמל לכל מה שרעה בתעשיית הג'אנק פוד. מסתבר שזה לא תיאור מדויק כי 153 קולות בחרו במקדונלד'ס, על 197 סניפיה הפזורים ברחבי הארץ, בתור הרשת האהובה עליהם ביותר בישראל (בדקנו, זה אשכרה אנשים שהצביעו ולא בוטים). מסתבר שיש הפתעות בחיים, גם במקום ה-7 של רשימה מכובדת זו.מק רויאל של מקדונלדס, מקור: יח"צ

מקום 6 – מוזס

הרשת שהמציא את הארטבורגר זוכה ל-210 קולות אוהבים שמציבים אותה במקום ה-6. 9 הסניפים של הרשת מספקים חווית דיינר אמריקאי עם שלל מנות אהובות, שבראשם עומד בגאווה הארטבורגר. השנה רשת מוזס אף יצאה במהלך חדשני ומרגש והשיקה המבורגרים משוגעים ולא רגילים עם השף יובל בן נריה, ואין ספק שהיצירתיות והחדשנות עזרו להם לקבל את אהבתכם ואת המקום המכובד ברשימה.

מוזס, הארטבורגר החדש. צילום: חיים יוסף

מקום 5 – רובן

הרשת הכשרה שמתמחה בהמבורגרים מעושנים מונה כיום 6 סניפים (+3 שבדרך) וזוכה ל-313 קולות אוהבים. המבורגריסטים מרחבי הארץ מדווחים לנו כל הזמן על העסיסיות המתפרצת, הטעם שנשפך בכל ביס ועל המבורגר מטריף שפשוט חובה לנסות. רובן אף זכו במקום הראשון ברשימת המבורגרים כשרים הטובים ביותר של 2019 והם פותחים בגאווה את 5 הגדולים ברשימה. יש כבוד, ביג טיים.

המבורגר קומות של רובן, מקור: יח"צ

מקום 4 – בורגר סאלון

14 סניפים יש לרשת הקאובויים, שזוכים ללא פחות מ-341 קולות שבוחרים בווילד בורגר בתור המבורגר-רשת האהוב ביותר עליהם. רשת בורגר סאלון מקפידה על בשר טרי-טרי מהעדרים שלהם, לחמניות טריות שנאפות במקום ורטבים בייבוא בלעדי שלא תמצאו בשום מקום אחר, וכל זה במחיר ארוחה מעולה עם המון value for money.

הווילד בורגר המעולה של בורגר סאלון, מקור: יח"צ

מקום 3 – יומנגס

הרשת המוגזמת ביותר בישראל זוכתה ב-455 קולות, שזה הישג מרשים במיוחד לאור העובדה שיש להם רק 4 סניפים. יומנגס ידוע יותר מכל בעובדה שכאן אין גבולות, פשוט אין. מצ'אלנג' ענקי ומוגזם במשקל 1.3 קילו, דרך תוספות כמו "הר של בייקון" (וכן אשכרה מקבלים הר של בייקון), ועד סימן ההכר של הרשת – מזרק המייפל, יומנגס מוכיחים שטירוף והגזמה = הרבה אהבה של הרבה המבורגריסטים.

יומנגס עם מייפל, מקור: יח"צ

מקום 2 – אגאדיר

במקום השני המכובד ביותר, עם לא פחות מ-538 קולות ו-13 סניפים עומדת לה בגאווה רשת אגאדיר הוותיקה. הרשת ידועה בזכות הבשר הטרי, האיכות והרמה הגבוה שתקבלו בכל סניף וסניף – לא פלא שהם נבחרו ל"אחד מ-10 ההמבורגרים הטובים בעולם", ע"פ מגזין buissness insider. מהוואגיו בורגר ועד דינא, מהקלאסי ועד הצ'יפס המיוחד שלהם – בחרתם להעניק המון אהבה לרשת אגאדיר.

אגאדיר, מקום שני ברשתות לשנת 2020 . מקור: יח"צ

מקום 1 – BBB

רשת BBB היא הזוכה הגדולה בסקר הגדול שלנו והיא הרשת האהובה עליכם ביותר – עם לא פחות מ-630 קולות ו-29 סניפים ברחבי ישראל. הרשת מקפידה לשמור על סטנדרט גבוה בכל סניפיה ועל קציצות המוכנות מ-100% בשר טרי שנטחן במקום כל יום. התפריט עשיר ומגוון, השירות נהדר והספיישלים של הבורגר טריפ לא מפסיקים לחדש ולהפתיע – כל אלו יכולים להסביר מדוע בחרתם ברשת BBB לאהובה ביותר. ברכות לזוכים.

ג'וסי לוסי של רשת BBB, מקור: יח"צ