הסקר הגדול, 10 ההמבורגרים האהובים ביותר בתל אביב לשנת 2020

אור בלאן,

סקר ההמבורגרים הגדול ממשיך להפתיע, והפעם תורה של בירת ההמבורגרים של ישראל, ער החטאים והצ'יזבורגר – תל אביב. לאחר ספירת קולות החיילים, אנשי השב"כ ואפילו השומר בקניון, קבלו את תוצאות הסקר הגדול – 10 ההמבורגרים האהובים ביותר בתל אביב לשנת 2020!

מקום 10 – אמריקה בורגרס

עם 55 קולות, אמריקה בורגרס מתברגים למקום ה-10 ברשימה התל אביבת, בזכות המבורגר אמריקאי קלאסי וצ'יזבורגר משובח. אין לנו ספק שגם הבלומינג אוניון והחמוצים המטוגנים שמגישים במקום זכו לכבוש לא מעט מכם, כל זה בשילוב אווירת הדיינר מזכים את אמריקה בורגרס במקום המכובד.

אמריקה בורגרס, מקור: יח"צ

מקום 9 – האדסון ברסרי

עם 58 קולות, השף בורגר של האדסון (שהוכתר בעבר כהמבורגר גיבור-על) ממשיך לרגש ולכבוש לבבות שנה אחר שנה, רשימה אחר רשימה. אז אם חשקה נפשכם לבדוק מה מתן אברהמס יודע לעשות, תנו קפיצה לרמת החייל ונעצו שיניים בהמבורגר של האדסון.

הדסון בראסרי, חוק וצ'דר - מקור: יח"צ

מקום 8 – דלישס

זה לא ספק אחד המשובחים בעיר, מגיע תמיד עם ערק ליד כמוטו לחיים טובים ולא פחות מ-72 קולות. ההמבורגר של דלישס אף זכה להיכנס לרשימת המערכת לשנת 2019 ואנחנו שמחים לראות שהוא מקבל את אהבת הקהל גם ל-2020. בפעם הבאה שאתם מגיעים לשוק הנמל, סמנו את דלישס כיעד חובה.

הצ'יזוברגר של דלישס דלי בר

מקום 7 – פאט קאו

השף טום אביב זוכה ל-79 קולות של הנאה, גרגורים של שמחה וחיוכים של המבורגריסטים. פאט קאו מציעים תפריט מצומצם ביותר, אבל בהחלט מושקע ואיכותי וכל מי שטעם דיווח לנו כמה טוב יש בקציצה הזאת, בהחלט יעד חובה בסיור המבורגרים בעיר הגדולה.

צ'יזבורגר של פאט קאו, מקור: יח"צ

מקום 6 – המוסד

המקום הקטן-גדול הזה שממוקם מול כיכר רבין זוכה בלא פחות מ-88 קולות. עם תפריט שבו כל מנה מורכבת ע"י שף אחר וצ'יפס שהוא אחד הטעימים בעיר (אפילו במשלוח של וולט) ברור לכולם שלמוסד מגיע את המקום המכובד ברשימה, ואם עוד לא טעמתם אז קדימה לעבודה!

צ'יזבורגר של המוסד, מקור: יח"צ

מקום 5 – בנץ

הנציג של פלורנטין זוכה ב-92 קולות (ולא כולם היפסטרים) שבחרו בתענוג המושחת + מלא בייקון + גבינה של הבנץ כטוב ביותר. כבר כמה שנים שההמבורגר של בנץ כובש לבבות וקיבות של רעבי העיר, ואנחנו נהנים לראות כמה שהעבודה הקשה שלהם משתלמת, כי מקום חמישי זה בהחלט הישג.

צ'יזבורגר של בנצ, מקור: יח"צ

מקום 4 – המבורגר גורמה 26

הטוויסט הצרפתי למנה האמריקאית זוכה בלא פחות מ-126 קולות וקוטף את המקום ה-4. אווירה חמה, לחמניות בריוש טריות ונימחות וקציצה שונה מכל מה שהכרתם – ההמבורגר של גורמה 26 הוא ללא ספק אחד המיוחדים שיש, וזה למה הוא מצליח לבלוט ולזכות בכל כך הרבה אהבה וקולות.

צ'יזבורגר של גורמה 26, מקור: יח"צ

מקום 3 – פרוזדור

טירוף, יצירתיות, מגוון עצום – כל אלו מזכים את פרוזדור ב-176 קולות מושחתים שמעניקים לפרוזדור את המקום השלישי ברשימה. רק נזכיר שגם ב-2019 הם כיכבו ברשימות, וזכו להתברג במקומות גבוהים בזכות הטעם המטריף שמשגע את כולם כל פעם מחדש.

ההמבורגר של פרוזדור, מקור: יח"צ

מקום 2 – ויטרינה

ויטרינוש ממשיכים לככב בצמרת עם לא פחות מ-261 קולות של גרגרנים שמחכים לטרוף את הבאטלר המפורסם בכל שעות היום והלילה. כמובן שאי אפשר לדבר על ויטרינה בלי להזכיר את הצ'יפס המדהים (ויש שיטענו שהוא הכי טוב בעיר), הוויב וכמובן הטעם שמחזיר אותנו שוב ושוב כמו מכורים לעמוד בתור ולחכות לקציצה החמה והמענגת.

באטלר של ויטרינה, מקור: יח"צ

מקום 1 – פורט 19

295 קולות, 2 סניפים ואחד ספיישל חודשי מתחלף, פורט 19 זוכים, ובגדול, במקום הראשון בסקר ההמבורגרים האהובים ביותר לשנת 2020. פורט 19 ממשיכים לכבוש את הקהל בזכות המבורגרים מעולים וטריים עם שילובים מטורפים ויצירתיות בלתי נגמרת, והכל במחיר שווה לכל ביס וטעם מעלף. ברכות על הזכייה.

פורט 19, הזוכה הגדול בתחרות