8 ההמבורגרים הטובים ביותר לשנת 2020 של אזור אשדוד ואשקלון

אור בלאן,

 הסקר המסעיר של 2020 ממשיך להפתיע ולעורר רגשות בקרב קהילת ההמבורגריסטים של ישראל, והפעם אנחנו עם אזור השפלה. שאלנו אותכם מי ההמבורגר הטוב ביותר בשפלה ואיפה מתחבאת לה קציצה מדהימה שאסור לפספס, ואתם הצבעתם ובגדול! אז קבלו את 7 ההמבורגרים הטובים ביותר בשפלה לשנת 2020!

מקום 8 – בוצ'רס

ההמבורגר שמגיע ממשפחה של קצבים כבר 3 דורות זוכה ב-2% של קולות אשקלוניים שבוחרים בבוצ'רס כטוב ביותר באזור. המבורגר עסיסי מ-100% בשר בקר טרי מובחר שמגיע מקצביה משפחתית עם מסורת ושם בעיר הדרומית, לנו זה נשמע כמו סיפור הצלחה שמצדיק בדיקה.

בוצ'רס, מקור: יח"צ

מקום 7 – בוואריה

ההמבורגר המפתיע בעיר זוכה ב-4% מהקולות, מה שמצדיק קפיצה לאשדוד. האווירה הבווארית, הבשרים המטריפים וצ'יזבורגר מדהים שיפיל אותכם מהרגליים – כל זה תמצאו בתפריט של בוואריה, העצה שלנו? תבואו רעבים, עדיף בקבוצות.

צ'יזבורגר של בוואריה אשדוד

מקום 6 – אברטו

6% מהקולות הולכים למסעדה מגדרה שהצליחה להפתיע ולחדש גם לצוות הכתבים שלנו. מסעדת-השף שנפתח במלון הראשון (והיחיד) בגדרה מתהדרת בתפריט המבורגרים מופרעים ומוגזמים ששמם יצא למרחקים. אז פעם הבאה שאתם באזור תעשו לכם טובה וקפצו לביקור באברטו.

אברטו - ההמבורגר המושלם, צילום: אפיק גבאי

מקום 5 – טקסס

ההמבורגר החדש בעיר זוכה ב-9% מהקולות שמהללים את טקסס אשדוד בתור הצ'יזבורגר הכי trending שיש. חוויה טקסנית אמיתית בלב עיר האורות אשדוד, בשרים מטריפים וצ'יזבורגר שמבטיח למלא לכם את הפה בעסיסיות מתפרצת – כל זה ועוד בקפיצה הבאה שלכם להמבורגר באשדוד.

הצ'יזבורגר של טקסס אשדוד

מקום 4 – הנשיא 1

11% מהקולות מכריזים על הפנינה של אשקלון כהמבורגר הטוב ביותר שאתם יכולים למצוא בשפלה. זה אולי לא ההמבורגר המוכר ביותר, ורוב הסיכויים שאתם לא תגיעו במיוחד לאשקלון בשבילו (או בשביל אף סיבה אחרת, בכל זאת אשקלון) אבל בהחלט מדובר בקציצה לוהטת שזוכה למקום של כבוד ברשימת 2020.

המבורגר של הנשיא 1 אשקלון, מקור: יח"צ

מקום 3 – רובן אשדוד

14% מהקולות מצביעים ברגלים ובקיבה עבור ההמבורגר המעושן והכשר שסוחף את ישראל – רובן. עם בשרים שמקבלים טיפול מפנק וטעם מעושן מדהים, חוויה קולינראית כמו בניו-יורק וקהל מעריצים שרק הולך וגדל מדי יום, הסניף האשדודי של הרשת מתברג לשלישיה הגדולה בצמרת הרשימה.

כריך קומות של רובן, צילום: בן יוסטר

מקום 2 – זה אשדוד

22% מהקולות שמים את המתחרה הצעיר בטופ של רשימת 2020 שלנו. תפריט המבורגרים שמתחלף ומחתדש כל הזמן, מנות משוגעות ושילובים מטריפי דעות והכל באווירה סופר לוהטת עם וויב של כיף כל הזמן, כל אלו מזכים את זה אשדוד במקום המכובד.

ההמבורגר של זה אשדוד, יח"צ

מקום 1 – סנסט

32% מהקולות קוראים בקול גדול להמבורגר של סנסט כטוב ביותר, מה שמזכה את סנסט במקום המכובד ביותר לרשימת 2020 שלנו. תפריט עשיר עם מפלצות כבדות משקל וחווית טעמים מטריפת חושים, לצד הבריזה של חוף אשדוד ובירות מהחבית – מה עוד אתם צריכים בשביל להגיע לביקור?

ההמבורגר של סנסט אשדוד, יח"צ