הסקר הגדול, 8 ההמבורגרים הכי אהובים בחיפה והצפון לשנת 2020!

אור בלאן,

בחרתם, השפעתם והנה הוא כאן – סקר ההמבורגרים הגדול לשנת 2020, והפעם עם תוצאות חיפה והצפון. שאלנו את חברי הקהילה שהשתתפו בסקר מי הכי הכי באזור חיפה והצפון, ואתם הגבתם בקול ברור – אז קבלו את רשימת 8 ההמבורגרים הכי אהובים בחיפה והצפון לשנת 2020!

מקום 8 – BP ביסטרו

הביסטרו הכשר זוכה ב-3% מקולות הצפוניים ומתברג לרשימה הצפונית בזכות תפריט ע-צ-ו-ם ומגוון, מנות משוגעות והמבורגרים שעושים טוב על הנשמה. השורשים של BP מצויים בחיפה, אך ממש בקרוב צפויה התרחבות לכדי מיני-רשת שתכלול לא פחות מ-5 סניפים צפוניים באזור נתניה וחיפה.

BP ביסטרו - המבורגר כשר ונהדר, מקור: יח"צ

מקום 7 – וולף

הזאב של בנימינה מקבל 4% מקולות הרעבים של הצפון שעבורם זהו ההמבורגר הטוב ביותר שאפשר למצוא באזור. האינבוקס שלנו מופצץ בצילומים והמלצות שאתם שולחים על וולף, וכולם מספרים על חוויה בשרית מעולה עם שחיתות בלחמניה חמה ומפנקת, וכולם אומרים לנו שזה כל כך טוב שזה מצדיק נסיעה בנימינה .

ההמבורגר של wolf בנימינה, מקור: יח"צ

מקום 6 – הבקתה

6% מקולות הולכים להמבורגר של הבקתה, שהצליח לכבוש גם אותנו והוא אף הגיע למקום ה-9 ברשימת הכשרים של 2019. הבתקה ידועים בזכות הבשר המעושן הנהדר, העובדה שהכל נעשה במקום והאווירה החמה והמשפחתית שנותנת תחושה מזמינה ומהנה בכל ביקור. אין ספק שמדובר במקום שהוא הרבה יותר מרק המבורגר.

המבורגר אסאדו של הבקתה ברמות

מקום 5 – ליבירה

מבשלת הבירה של חיפה עם תפריט התענוגות מקבלת ממכם 9% מהקולות. ליבירה מבשלים בירה מצויינת ומגישים המבורגרים ייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר בעיר (ובארץ) – ניסיתם פעם יאנה-בורגר?ליבירה בורגר, מקור: פייסבוק

מקום 4 – בולס

לא פחות מ-10% מהקולות הצביעו עבור ההמבורגר המצויין של השוורים. בולס התחילו ממקום קטן בקריית חיים והתרחבו עם סניף נוסף בנשר ופוד טרק מדהים ומפנק שחורש את הצפון. תפריט עצום עם שלל תוספות, רטבים מיוחדים שמוכנים במקום ואפילו תעודת כשרות – כל אלו זוכים לאהבת הצפוניים ומזכים את בולס במקום המכובד.

רויאל בורגר של בולס בורגר, מקור: יח"צ

מקום 3 – קלומפוס

קלומפוס זוכים ב-13% מקולות הצפומניים בסקר שלנו, ובקלות מתברגים במקום השלישי. שמו של הדיינר הצפוני יצא למרחקים בזכות בשר מעולה, אווירת דיינר אמיתית והמבורגרים עסיסיים במיוחד שמצדיקים ביקור ספיישל בגושרים.

קלומפוס בורגר עם פטריות , מקור: יח"צ

מקום 2 – כביש 90

24% עלו על הכביש ונסעו צפונה לטרוף את הטירוף של כביש 90. זה כנראה ההמבורגר הצפוני הכי trending שיש, והביקוש לתענוג הזה רק הולך וגדל וגדל וגדל, ואנחנו שמחים לראות איך מקום קטן שדואג לחוויה על רמה נהפך למוקד לעליה לרגל לכל חובב המבורגר באשר הוא.

ההמבורגר המיוחד של כביש 90

מקום 1 – בורגר מי

גבוה מעל כולם עם 31% זוכה ההמבורגר של בורגר מי ירכא! המקום הקטן-גדול שאירח את המפגש הראשון של הקהילה בצפון ממשיך להוביל את הסצנה בצפונית עם המבורגרים נהדרים במחיר שווה לכל רעב וגבינת רקלט מושלמת שנמסה לנגד עינכם המשתאות ישירות על קציצה נהדרת. ברכות לזוכים.

בורגר מי ירכא, גבינה זה אושר