9 ההמבורגרים הטובים ביותר בראשל"צ והסביבה לשנת 2020

אור בלאן,

 הסקר המסעיר של 2020 ממשיך להפתיע ולעורר רגשות בקרב קהילת ההמבורגריסטים של ישראל, והפעם אנחנו עם אזור ראשל"צ והסביבה. שאלנו אותכם מי ההמבורגר הטוב ביותר באזור ראשל"צ ואיפה מתחבאת לה קציצה מדהימה שאסור לפספס, ואתם הצבעתם ובגדול! אז קבלו את 9 ההמבורגרים הטובים ביותר בשפלה לשנת 2020!

מקום 9 – גורדוס

2% מהקולות הולכים להמבורגרים המופרעים והמושגעים מפארק פרס בחולון. גורדוס לא בוחלים באמצעים ולא אומרים לא לאכול, לא משנה כמה מופרע, מוזר ולא הגיוני בעליל הוא אמור להיות – המבורגר בפנקייק כבר טעמתם? ומה לגבי המבורגר סוכריה-על-מקל?

גורדוס מציגים - המבורגר על מקל

מקום 8 – POW WOW

פינת אוכל רחוב בלב ראשל"צ שזוכה ל-4% מקולות השמנמנים שקוראים לכולכם להגיע ולטרוף את ההמבורגר של המצויין של המקום. אווירת מסיבה, תפריט רחב ומגוון והמבורגר שמצליח לרגש בלב הסצינה הראשל"צית מכניסים את פאו וואו לרשימה המכובדת.

פאו וואו ראשל"צ, מקור: יח"צ

מקום 7 – מו ומו

6% מהמבורגריסטים קובעים שההמבורגר מבית מוסד הבשרים המפורסם של רחובות הוא ה-המבורגר הטוב ביותר שיש. מו ומו ידועים בתור מוסד קולינארי ברמה הגבוה ביותר שיש ונ.צ. שהוא חובה לכל קרניבור, ול-52 מכם זה גם המקום הטוב ביותר להמבורגר עם טעם אמיתי של בשר.

ההמבורגר של מו ומו, מקור: יח"צ

מקום 6 – המבורג

8% מהקולות מכריזים על ההמבורגר המוכר ביותר ברחובות כקציצה הטובה ביותר שיש. המבורג הם מוסד ותיק בפארק המדע של רחובות ושמם יצא למרחקים, עם המבורגרים מכובדים בעלי קהל מעריצים מושבע. טיפ לתל-אביבים – לא חייבים להדרים עד לעיר המדע כדי לנסות את הקציצה של המבורג, יש גם לכם סניף בטיילת.

ההמבורגר של המבורג, רחובות. מקור: יח"צ

מקום 5 – יומנגס ביל"ו

ה-המבורגר המוגזם והמופרע ביותר שיש באזור זוכה ב-10% מקולות השמנמנים הרעבים, וכולם פה אחד קובעים שזו הקציצה הכי טובה באזור. סניף ביל"ו של רשת יומנגס ידוע כמקום בילוי עם אווירה מעולה, מנות מדהימות ובירה מהחבית, וכל זה עם מ-ל-א תוספות מוגזמות, קינוחים מושחתים והמבורגרים שאסורים ע"י איגוד הקרדיולוגים.

שחיתות זה יומנגס, מקור: יח"צ

מקום 4 – אנטריקוטה

13% מהמבורגריסטים בוחרים בלי היסוס באנטריקוטה, עסק משחפתי קטן בלב העיר שעסוק בדבר אחד בלבד – להכין את המנות הכי טעימות שהם יודעים. בתפריט של אנטריקוטה תמצאו שתי מנות עיקריות בלבד: המבורגר וכריך אנטריקוט, הכל מוכן טרי במקום והכל עם אפשרות להגדיל על גדלים מופרעים. טעם מנצח, חיוך בכל מנה וחוויה מוצלחת בכל פעם מביאים את אנטריקוטה למקום הרביעי.

ההמבורגר של אנטריקוטה, כשר ומומלץ בראשל"צ

מקום 3 – אגאדיר ראשל"צ

הסניף הוותיק של רשת אגאדיר מתברג גבוה למקום השלישי עם 15% מהקולות שרק רוצים עוד. אגאדיר ראשל"צ הוא אחד ההמבורגרים הוותיקים בעיר וגם אחד האהובים שבה, עם תפריט מוחשתים חדש, אווירת דיינר ושירות מעולה וחווית אגאדיר קלאסית שזוכה לאהבת הקהל.

דאבל אנגוס המושחת החדש, אגאדיר ראשל"צ

מקום 2 – בורגר סאלון ראשל"צ

לא פחות מ-17% מהקולות בוחרים בבורגר סאלון בתור הקציצה הכי טובה בעיר ומזכים את הסניף הראשל"צי של הרשת במקום המכובד ביותר. עם ווילד-בורגר מטריף חושים ואווירה של קאובוים אין ספק שהקציצה המצויינת של בורגר סאלון זוכה להרבה אהבה ולמיקום מכובד ביותר ברשימה.

הווילד בורגר המעולה של בורגר סאלון, מקור: יח"צ

מקום 1 – הגראז'

25% מהקולות שמים את ההמבורגר של הגראז' גבוה מעל כולם במקום הראשון לשנת 2020!!! הראשל"צים מתגאים בהמבורגר המוגזם, המושחת והאהוב של הגראז' עם כל התוספות המופרעות שיש. הגראז' לא מפסיקים לחדש את התפריט, להמציא את ההמבורגרים שלהם מחדש ובעיקר לפנק את מי שמגיע למסעדה בכל ארוחה, ברכות על הזכייה הסוחפת.

הגראז בתחרות המבורגר השנה, מקור: יח"צ