ההמבורגרים הטובים ביותר באילת לשנת 2020!

אור בלאן,

לכולנו יש הרבה דברים שליליים להגיד על אילת אבל היי, אנחנו תקועים איתה אז לפחות נדע איפה ההמבורגרים הכי אהובים לפי סקר קהילת המבורגר ישראל 2020. בראש הרשימה בקרב צמוד מאוד עמדו המקומות שתיכף נפרט. חשוב לציין עוד כמה נקודות שעלו בסקר: הכי כיף ליד המבורגר: בירה או קולה. בצד: מיקס של צ'יפס ובטטה' ומעל ההמבורגר: גבינת צ'דר או בייקון.

המקום ה-5

עומר'ס, הפנינה המקומית – מסעד בשרים כשרה שסוחפת את המקומיים עם בשרים נהדרים ושמה יצא למרחקים. יודעי דבר יספרו לכם על המוברגר אנטריקוט שמגיע עם אבוקדו קובני ואיולי פלפלים שמוכן במקום. המסעדה שוכנת הרחק מאזור החוף המתיור ומשרתת בעיקר אילתם אמיתיים, ולכן אם לא שמעתם עליה אל תרגישו רע – פשוט תרשמו ביומן לביקור הבא בעיר.

עומר'ס אילת, מקור: יח"צ

המקום ה-4

אגאדיר, הסניף הדרומי – רשת אגאדיר שומרת על איכות ועל אהבת הקהל לאורך השנים, והסניף הדרומי ידוע במקום מצויין להמבורגר העסיסי של אגאדיר. מלבד ההמבורגרים הנהדרים של הרשת תוכלו למצוא פה גם את שאר הכוכבים האהובים כמו הכנפיים המדהימות ותפריט הקינוחים המפנק.

אגאדיר, מקום שני ברשתות לשנת 2020 . מקור: יח"צ

המקום ה-3

פאגו פאגו, המבורגר סרף אנד טרף – כל פעם שאנחנו חושבים שאין כבר איך להפתיע אותנו זה קורה פעם נוספת. אחת ההפתעות המעניינות השנה היו במסעדת הדגים ופירות ים "פאגו פאגו". בנוסף לתפריט הימי הנהדר והנוף הייחודי שיש רק באילת, המסעדה שילבה בתפריט המבורגר מבשר איכותי מאוד שנהיה אחד הדיבורים המדליקים בקרב ההמבורגריסטים אשר נופשים באילת.

המבורגר של פאגו פאגו

המקום ה-2

המבורגר בלוויתן, הגורמה המשתנה – אחד השינויים המדוברים בשנת 2020 בישראל היו הפיכת מסעדת הביסטרו "הלוויתן" למזנון המבורגרים בשיאו של הגל הראשון של המגפה. למרות אהבתנו הרמה להמבורגרים אנחנו נשמח שמתישהו הלוויתן המקורי והאהוב ישוב לעצמו. אך בינתיים נראה שאומת ההמבורגרים כבר החליטה – המבורגר בלוויתן זוכה במקום השני באילת.

המבורגר מטריף של המבורגר בלוויתן אילת, מקור: יח"צ

המקום ה-1

ברביס, הוותיק – כבר מזמן ש-"ברביס דיינר & בר" הפך לשם נרדף לעיר אילת ולמרות שרבים טוענים כי זה לא מה שהיה פעם, נראה שהמוסד הוותיק ממשיך לעמוד בראש המצעדים. אולי זה התפריט הרחב או מגוון ההמבורגרים הגדול אבל אין ספק שהסוס הזקן לא מתעייף וממשיך לשמור גם השנה על המקום הראשון בראש סקר ההמבורגרים האהובים באילת גם לשנת 2020.

ההמבורגר של ברביס, תענוג באילת