רשת ההמבורגר האהובה של ישראל לשנת 2021 – הסקר הגדול!

אור בלאן,

ספרנו את הקולות ויש לנו סוף סוף תוצאות לסקר הראשון לשנת 2021. למרות התחרות הצמודה מאוד בין 2 המקומות הראשונים. קהל ההמבורגריסטים של קהילת המוברגר ישראל הצביע והכריע!

מקום 5 – יומנגס

הרשת "המוגזמת ביותר בישראל" אשר צמחה ל-5 סניפים + סניף אקספרס שומרת על מעמדה ב-TOP5 של ישראל ומוכיחה שגם במשלוחים וכשמבטלים את חוויית המסעדה הקהל מצביע טלפונית והם מציעים מוצר שעובד על בלוטות הטעם שלנו. 

שחיתות זה יומנגס, מקור: יח"צ

החידוש הגדול של רשת יומנגס זה כמובן הסניף החדש בתל אביב אשר זכה לשם מינימנגוס, עם החידוש הגדול – הלחמניות המטורללות כגון לחמניית במבה, חמאת בוטנים ובוטנים מסוכרים. גם הפעם בשורת הלחמניות מגיעות מכיוונו של ערן שוורצברד האגדי (שאחראי גם למהפכת הלחמניות של GDB). בנוסף על כך נוספו גם טופינגים ברמה נדירה כגון גאודה מיושנת 24 חודשים, בושה מצרפת, בלו סטילטון וצ'דר מסוג וילג' אוק. אז נכון שכבר למדנו שליומנגס אין גבולות כשזה מגיע לטירוף אך נראה שבשנה החולפת הם מוכיחים שהם יודעים להוציא משלוחים פרועים כמו הצ'אלנג'ים המשוגעים שלהם.

יומגנס, יח"צ 2021

מקום 4 – הגראז'

תחילה לא התייחסנו לגראז' כרשת מכיוון שכיוונו ל-5 סניפים או יותר אך מאות ההצבעות שציינו "הגראז'" לא הותירו מקום להתנגדות – הציבור מתייחס למסעדה כרשת המבורגרים אהודה במיוחד למרות מיעוט הסניפים. 

הגראז מטר בורגר המפלצתי, מקור: יח"צ

בשנה החולפת הגראז' דחפו לחיינו ארוחות קומבו ענקיות באורך מטר, זה התחיל בקלאב בורגר – חזרה של ההמבורגר ללחם של פעם רק בגרסת ענק ונראה שבהמשך גם השף אייל שני (המלוכלך) פנה למקום הזה עם חלה. הם המשיכו ויצאו בהמבורגר מטר בגרסה בסיסית, המבורגר מטר עם שלל טופינגים ובסוף הם שחררו גם את ההמבורגר האהוב של הגראז' – הדגל בגרסת המטר. המבורגר שכלל גבינות, כדורי מק אנד צ'יז ופייקון טלה בכמות מפלצתית. זה מוגש ליד הצ'יפס מטר אשר הורכב מ-4 קופסאות עם רוטב פיצה פפרוני, בולגרית, ופייקון טלה עם כרמל מלוח. 

הגראז חוגגים אתאוקטוברפסט

החבר'ה של הגראז' לא עוצרים בסגר, הם השיקו סדרת דגלים חדשה – טייק אוף של ההמבורגר הנמכר ביותר ברשת ומבטיחים שאוטוטו יפרצו עם בשורה חדשה ונוסטלגית.

מקום 3 – אגאדיר

רשת אגאדיר שהיו הראשונים לקחת את הקונספט של המבורגר לרמת השף עם השף האגאדיר ויקיר הקהילה יענקל'ה שיין ז"ל ממשיכים לבעוט גם השנה. בזמן הקורונה נראה שרכב האוכל של אגאדיר הסתובב במקומות חדשים והשיא היה כמובן עם עובד מהסביח במסגרת השקת ההמבורגר סביח שבניגוד לכל הציפיות הפיל את כתבנו ארתור מהרגליים.

המבורגר סביח של אגאדיר, מקור: יח"צ

מקום 2 – BBB

רשת BBB מוכיחה שהם לא צריכים לעשות הרבה רעש כדי להיות בפסגה. למרות שפחות שמענו על קונספטים ופופ אפים של הרשת במהלך השנה החולפת, הם בקלות הגיעו למקום השני בTOP של ישראל. מפתיע, מרגש ובעיקר מוכיח שהשקעה בקציצה טובה וכמובן מערך משלוחים מהיר אשר מספקים המבורגר "כמו במסעדה" הם הנוסחה המנצחת לשמור על אהבה גדולה מצד ההמבורגריסטים בישראל.

ההמבורגר של BBB צמח, מקור: יח"צ

מקום 1 – רובן

רשת רובן נכנסה לחיינו בקול פיצוץ גדול. ולמרות שפחות התייחסנו אליהם תחילה באופן טבעי בהיותם עסק כשר וללא קונספטים משוגעים, לאט לאט המחסום הזה נפרץ כשהתחלנו לגלות עוד ועוד את הרשת הזו שבנתיים צמחה למספר סניפים בלתי נתפס – 12 סניפים נפתחו בשנתיים האחרונות ועוד 2 סניפים בת"א ובאר שבע מחכים לסוף הסגר. 

הרשת האהובה לשנת 2021

האהבה הרבה מגיעה בזכות העובדה שלמרות הכשרות, הרשת מפצה עם מנות חכמות ומגוונות ותפריט רחב מאוד כך שמדובר בחוויה של מסעדת בשרים ולא של המבורגריה בלבד. בתקופה האחרונה הרשת הכניסה את ההמבורגר עגלה אשר מורכב מבשר עגלות בגידול מקומי וזה הרים את הטעם שלהם לשיאים חדשים. אם פעם פחדנו מהמלחת יתר והריסת הבשר, הרי שהרשת מוכיחה שהמלחת רבעים שלמים כמעט ולא פוגעת בטיב הבשר ועם מה שקורה ברשת רובן אנחנו רק מחכים לראות מה יקרה להם ב-2021 כי למרות כל מה שאנחנו רגלים לומר על המבורגר כשר הם לא מפסיקים להפתיע ולשכנע אותנו שיש הרבה מאוד פוטנציאל לרשת הצעירה והבועטת. רשת רובן זכו בסקר קהילת המבורגר ישראל לשנת 2021 במקום הראשון והם רשת ההמבורגר האהובה לשנת 2021 

כריך קומות של רובן, מקור: יח"צ