הסקר הגדול – רשת ההמבורגרים האהובה בישראל לשנת 2022!

אור בלאן,

 שאלנו ועניתם בהמוניכם ואחרי שעברנו על קולות החיילים, החיילות, משרתי המילואים, אנשי השב"כ ואפילו שומרי החניונים – קהל ההמבורגריסטים קבע ובחר מה הן 10 רשתות ההמבורגר האהובות ביותר בישראל לשנת 2022!

מקום 10 – בלאק

הרשת שהוקמה ע"י השף צחי בוקששתר עדיין זוכה לאהבה גם אם לא מצליחה להעפיל לטופ של הטופ כבימי העבר שלה. מסתבר שחלק לא קטן מכם החליט להצביע בעד ההמבורגר של בלאק מה שמכניס אותה למקום העשירי ברשימת הרשתות האהובות של ישראל.

מקום 9 – סוסו אנד סאנס

מדוכן קטן שיצר באזז אי שם בקצה שדרות רוטשילד בת"א- לתופעת רשת מצולמת מכל זווית וטרנד שהתפשט מהוד השרון ועד באר שבע. הלחמניה האינסטגרמית של עומר מילר זוכה לאהבת הקהל מה שמביא אותה למקום ה-9 המכובד ביותר בסקר השנתי שלנו.

מקום 8 – מוזס

אחת מהרשתות הותיקות ביותר, זו שהביאה לארצנו את החוויה והתחושה של רשת אמריקאית אמיתית אי שם ב-2003. האייקון המפורסם של ספק חתול ספק כלב עם קציצת הארטבורגר האייקונית שממשיכה לרגש ולזכות באהבת הקהל גם אחרי 20(!) שנה מיום היווסדה, מתברגת לרשימה בזכות הקציצה והחוויה שמלווים אותנו כבר כל-כך הרבה שנים.

המבורגרים חובקי עולם של מוזס

מקום 7 – מקדונלד'ס

המבורגריסטים, הפתעתם! אנחנו במערכת של הקהילה נהנים להשתמש בליצן הצהוב/אדום כפאנץ' ליין בהרבה מקרים, אבל מסתבר שלמרות כל הצחוקים יש פה עסק רציני. מקדונלד'ס מצליחים, איפה שרבים נאבקים ואף נכשלים, לייצר מוצר עקבי חובק עולם, הם מצליחים להמציא את עצמם מחדש ולהשאר רלוונטיים ואהובים גם בימינו אנו ונראה שעם עובדות אי אפשר להתווכח – במקרה הזה פשוט הצבעתם אחד אחד (ועוד הרבה) ודרשתם לתת לרשת הזאת את מקומה הראוי ברשימת הרשתות האהובות של 2022.

מקום 6 – מיט בר אקספרס

רשת הבית של מסעדת הבשרים הנחשבת ניזונה משפע של ניסיון ומומחיות בבשרים והכל מתורגם לחווית אקספרס ברמה גבוה. אנחנו עוד זוכרים איך פעם ההמבורגר היה נראה כמו המנה הכי פחות מעניינת במסעדת האם, מי היה מאמין שכמה שנים אחרי זה תתפתח כאן תופעה שתסחוף המבורגריסטים מכל הסוגים ותכנס למקום ה-6 בגאווה ובגאון.

מקום 5 – אגאדיר

ב-1997 בנחלת בנימין בת"א נפתחה לה מסעדת המבורגרים שהייתה הסנונית הראשונה שאחריה יבואו עוד רבות וטובות. מי חשב לו אז שמדובר בתחילתה של רשת ארצית שתוביל את הסצנה המקומית בגאון ובטעם עם קציצה שזוכה במיקומים גבוהים ברשימות שלנו ובאהבת הקהל שנה אחר שנה אחר שנה. אין ספק שהחבר'ה באגאדיר יודעים לכבוש את לבנו.

המבורגר סביח של אגאדיר, מקור: יח"צ

מקום 4 – יומנגס

הרשת שלימדה אותנו שמוגזם is beautiful ושלא על הקציצה לבדה מקימים אימפריה. אם יש תוספת מוגזמת, מושחתת, לא הגיונית, מופרעת או הזויה – זו הרשת שלימדה אותנו לאכול אותה מעל, ליד או בתוך הקציצה הקדושה שלנו. אנחנו אוהבים את העובדה שיומנגס לא הלכו והקימו סניף בכל חור, אלא דאגו לכל סניף כך שידע לתת את הטוב ביותר, מהדרום ועוד הצפון וכמובן עם הרבה הרבה (הרבה) צ'יפס ליד.

מקום 3 – BBB

פותחת בגאווה את השלישיה המובילה היא רשת BBB המוכרת, האהובה והכל כך טעימה. זו אולי הרשת הישראלית המוכרת והנפוצה ביותר, זאת שמלווה אותנו כבר שנים ונראה שאתם לא שבעים ממה שהם מכינים. BBB ידועים לרגש, לשמח ולענג אותנו ונראה שרבים מכם מאמינים שכמעט ואין לה תחרות ולכן הבאתם אותה למקום המכובד ביותר.

רשת BBB צילם – אנטולי מיכאלו

מקום 2– רובן

אחרי שסחפה אותנו בשנה שעברה עם זכיה ענקית במקום הראשון, השנה רשת רובן ממשיכה לתת בראש ואף התרחבה ללא פחות מ-24(!!) סניפים. רובן ממשיכים ללמד את כולם שאפשר להכין המבורגר מדהים וגם כשר, שנה אחרי שנה. ברכות על המקום השני.

מקום 1 – בורגר סאלון

רבותיי וגבירותיי, מהפך! הרשת עם הזאב הצליחה לעקוף את כולם ולהביס את הזוכה של שנה שעברה. אתם בחרתם, אתם השפעתם ואתם הכרזתם על המנצחת הגדולה- הלא היא רשת בורגר סאלון שמונה לא מפחות מ-19(!) סניפים נכון לכתיבת שורות אלו (ואנחנו זוכרים איך הם התחילו מתחנת דלק לא מוכרת אי שם בצפון). בזכות הטעם, המחיר, האווירה ובעצם הכל – בורגר סאלון זוכים בגביע ואנחנו רק נקווה שגם השנה הם ימשיכו לרגש ולענג את בלוטות הטעם של כולנו.