הסקר הגדול – 5 ההמבורגרים הכשרים האהובים ביותר לשנת 2022!

אור בלאן,

 אנחנו שאלנו ואתם עניתם – מי ההמבורגר הכי טעים וכשר בארץ הקודש? אז אחרי שספרנו את הקולות, קבלו את רשימת ההמבורגרים הכשרים והטעמים ביותר לשנת 2023!

מקום 5 – לה קרנה

הכוכב מפתח תקווה שאף זכה בעבר במקום הראשון בקטגורית הכשרים ממשיך לבלוט ולתת חוויה כשרה ומדהימה ואפילו יש "גבינה". לה קרנה שוברים סטיגמות על פתח תקווה ויודעים להכין המבורגר כשר, עסיסי ומושחת.

מקום 4 – בורגרים

הפתעה לא קטנה בכלל במקום הרביעי, רשת בורגרים שהתמחתה בחווית המיני-בורגר במיני-לחמניה, במחיר נגיש ובמגוון טעמים. מסתבר שרבים מחברי הקהילה שומרי הכשרות בוחרים במיני של רשת בורגרים בתור ה-go to burger שלהם ונותנים להם את הקול לשנת 2022.

מקום 3 – ממפיס

הפרימיום הכשר מלב תל אביב זוכה בעקביות להגיע למקומות גבוהים ברשימות שלנו ובקיבות ולבבות הקהל. ההמבורגר של ממפיס בעט בסצנה התל אביבית מיום הקמתו, בלב לבה של העיר הטמאה, עם המבורגר כשר ולא מתנצל שממשיך לככב ולקנות לו קהל מעריצים רחב ומגוון.

מקום 2 – בודגה

כנראה אחד ההמבורגרים הכי מסקרנים שטעמנו בשנים האחרונות והנציג היחיד ברשימה עם סמאשבורגר. ההמבורגר של בודגה נוטף עסיסיות, טעמים חדשניים ונועזים בוויב קצבי – וכל זה מתוך החזון של המייסדים להביא את החוויה האמריקאית בצורה הכי אותנטית שיש גם לשומרי הכשרות.

בודגה, שחיתות אבל כשר - מקור: יח"צ

מקום 1 – רובן

הרשת ששמה את העישון במרכז קוטפת את המקום הראשון (ובפער משאר המתחרות) עם המבורגר שמקבל הרבה הרבה כבוד, אהבה ואפילו הגיע למקום השני ברשימת הרשתות האהובות לשנת 2022. נראה שיש כאן מתכון מנצח ואנחנו לגמרי בעד!