רשימת 5 ההמבורגרים הטובים ביותר של 2016 – ירושלים והסביבה

ארקדי פורטנוי,

קהילת המבורגר ישראל אמרה את דברה! תוצאות הסקר שערכנו מראות באופן חד וברור – ההמבורגר הטעים ביותר בירושלים והסביבה הוא בכלל מחוץ לירושלים ותמצאו אותו במסעדת מורדן בר.

מקום חמישי – Iwo's Meatburger, רחוב הלל ירושלים

ירושלמים? אוהבים המבורגרים לא כשרים? בטוח שאתם מכירים את ההמבורגר של איוו. הרבה לפני ההמבורגריה של איוו, ירושלמים יודעי דבר הכירו את הקצבייה שלהם. עם פתיחת ההמבורגריה של Iwo's בלב עיר הקודש, הושק הצ'יזבורגר עם תוספת בייקון שעונה לדרישה הלא כשרה של הקהל הירושלמי. ההמבורגר של איוו הגיעה למקום ה-5 והמכובד ברשימת 5 הגדולים של 2016, עם ציון משוקלל של 3.82 מתוך 5. ההמבורגר של איוו - מקום 5 לשנת 2016

התגובה של איוו: "גאים להיות בחמישיה הפותחת. אנו פועלים בעיר מסורתית וגאים לשרת את הקהל שלנו נאמנה".

מקום רביעי – ג'וזף בורגר בר, רחוב אגריפס ירושלים

אהבתם את גו'זף, בזה אין ספק. התגובות שלכם הראו שההמבורגר של ג'וזף בורגר בר זוכה להמון אהבה והוא ללא ספק המבורגר כשר ומוצלח. עם ציון משוקלל של4.15 מתוך 5ג'וזף זוכים במקום הרביעי בסקר שלנו לשנת 2016 עם המבורגר שהוא גם טעים, גם כשר וגם זוכה לפינה חמה בקיבה שלכם. ההמבורגר של ג'וזף בורגר בר - מקום 4 לשנת 2016

תגובת הבעלים: "יש בנו אהבה והיא תנצח… אצלנו מכינים את ההמבורגר עם בשר משובח מעט תיבול והרבה אהבה".

מקום שלישי – פאב החבית, רחוב הלל ירושלים

את השלישייה המובילה לשנת 2016 סוגר פאב החבית עם ציון של 4.28 מתוך 5 בקרב משתתפי הסקר. פאב החבית זכה לציון הזה בעיקר בזכות האווירה המחשמלת רוויית האלכוהול במקום וכמובן המבורגר שעושה כבוד לירושלים. ההמבורגר של החבית מגיע עם מגוון תוספות שהופכות את חוויית הבילוי בפאב לאחד המקומות שחייבים להכיר בירושלים. ואם זה לא מספיק, תפריט הלייטנייט מזמין את המורעבים להמבורגר בחצי מחיר וזה כבר בלתי נתפס.ההמבורגר של פאב החבית - מקום שלישי לשנת 2016

תגובת "החבית": "אנחנו רוצים להודות לכל המאנצ'יונרים שלנו על הבחירה. כיף להרגיש את השינוי. בחודשיים האחרונים שמנו לעצמנו מטרה ליצור את חווית ההמבורגר הכי טובה בלילה. ניסנו עשרות מיקסים של נתחים חדשים, ספקים חדשים, לחמניות חדשות, ושדרגנו את הציוד שלנו וכיף לדעת שההשקעה משתלמת. תודה לכל מי שהצביע, מחכים לכם בחבית!"

מקום שני – בורגר מרקט, שוק מחנה יהודה

לא רחוק מהמקום הראשון, עם ציון ממוצע של 4.51 מתוך 5 התמקם לו ההמבורגר הכשר של בורגר מרקט. מדובר בהמבורגר צעיר וחדש יחסית בסצנה הירושלמית, בן שנה וקצת, ובכל זאת הגיע למקום השני המכובד. ההמבורגר של בורגר מרקט מספק חוויה כשרה למבקרי שוק מחנה יהודה שמחפשים המבורגר בלחמנייה טרייה שנאפית במקום, טוויסטים ייחודיים וכמה תוספות שגורמות לנו לחשוב שאפשר ליהנות מהמבורגר טוב גם בלי צ'יזבורגר. בשר טרי וטוב שעושה את העבודה ביג טיים.בורגר מרקט - המבורגר כשר ומומלץ

מבעלי בורגר מרקט נמסר בתגובה: "אם אנחנו במקום הראשון בהמבורגרים הכשרים – עשינו את שלנו".

מקום ראשון – מורדן בר, מודיעין

שאלנו אתכם והדהמתם אותנו עם שלל תגובות, הערות והשתתפות מדהימה בסקר שקבע מי הוא ההמבורגר הטוב ביותר לשנת 2016 באזור ירושלים והסביבה. תוצאות הסקר ברורות – ההמבורגר שנבחר על ידי מאות מחברי קהילת המבורגר ישראל בתור ההמבורגר הטוב ביותר בכל הקטגוריות (מגוון תוספות, דיוק במידת צלייה, אווירה במקום) עם ציון ממוצע כללי של 4.73 מתוך 5, הוא ההמבורגר של מסעדת מורדן בר במודיעין. ברכות חמות לזוכים המאושרים.

כבר לפני כ-3 שנים יאנה קוקס זיהתה בהמבורגר של מורדן בר פוטנציאל לא מלוטש והשף אלעד כהן שם לעצמו למטרה לעשות את ההמבורגר הכי מטורף באזור. לא פלא שאלפי סועדים מגיעים לשם מידי שנה מכל רחבי הארץ לקחת חלק במה שהוגדר כ"מהפכת ההמבורגרים של מורדן בר". גם קהילת המבורגר ישראל הולכת לציין את חג החנוכה בדרך המסורתית שלנו – עם המבורגר אנטיוכוס ולטעום גם את שאר המהפכנים. רוצים להצטרף? הירשמו לאירוע!
אנטיוכוס - המבורגר בסופגניה של מורדן בר, מקור: יח"צתגובת הבעלים: "מורדן בר מודיעין גאים בהחלטת הקהל של אוהבי ההמבורגרים, אנחנו מתכוונים לקחת את הסטטוס החדש של "ההמבורגר הטוב בירושלים והאזור" ולהמשיך איתו את המהפכה. וכמובן גם להביא לשלום עולמי!"

תודה לכל מי שהשתתף בסקר. מה יהיה שנה הבאה? קשה לדעת, בינתיים אנו מאחלים למנצחים שפע של ברכות, ושאלוהי ההמבורגר יברכו אתכם.