האם דווקא באיירפורט סיטי נמצא ההמבורגר שיגרום לכם לצאת מתל אביב?

דור בית הלחמי,

תחילת שבוע חדש ותקופת סמסטר חדשה, כן ככה החיים נמדדים כשהחבר וכמעט כל הסביבה המידית סטודנטים. החלטתי לקחת את הידיד, העונה לאותו השם, ולהרחיק עד איירפורט סיטי למסעדת טרומן אנד קו. בתור מנהלת האינסטגרם של הקהילה המסעדה הזו קרצה לי עם המילקשייקים וכבר זמן שרציתי לעבור חוויה נוספת ולראות האם השתפרה או נשארה מאכזבת כמו שזכרתי. אתחיל ואגיד שהם אולי סחפו אותי באמצעות האינסטגרם אבל הטעם יגרום לי לחזור.

דור בית הלחמי וההמבורגר של טרומן אנד קו

טרומן – על נשיאים אמריקאים משלמים יקר

ראשון בערב ואנחנו מגיעים לנו למסעדת טרומן אנד קו המרוחקת (לתל אביבים, כל השאר סלחו לי), שנמצאת באיירפורט סיטי. המסעדה לא הייתה עמוסה מדי ואמרתי לעצמי 'מזל, כי לא שמרנו מקום'. הושיבו אותנו במקום לבחירתי והביאו את התפריטים. הדבר הראשון שקופץ לעין הוא המחירים והעסקית. לטרומן יש יום הולדת 3 ולכבוד האירוע הם השיקו עסקית של ראשונה+עיקרית+קינוח (79 ₪) שאומנם מזמינה אבל כשמסתכלים באותיות הקטנות מגלים שזה לא כולל כל מני דברים, אז החלטנו פשוט להזמין מהתפריט הרגיל (החלטה שהכיס שלנו ייצטער עליה בקרוב). הזמנו סליידר (220 גר', 79 ₪ כולל תוספת בצד) עם מגדל טבעות בצל (עוד 11 ₪) וסליידר נוסף עם צלע כבש עם עצם (24 ₪) במידות עשייה מדיום עם צ'יפס והום פרייז.

הסליידר של טרומן מכיל בשר ושומן בקר עם צ'דר ובייקון, מה שגם ביטל את ההתלבטות אם לקחת את המגדל בצל כתוספת או מוצרלה מטוגנת. אחרי המתנה של 5 דק' (תודה לאל! אנשים רעבים כאן( הגיעו שני המבורגרים ריחניים, פוטוגניים ועם מלא תוספת בצד, כל מה שהפודיז, אניני הטעם והרעבים כאן יעריכו. ההמבורגר שלקחתי עם מגדל הטבעות בצד הגיע עם רוטב ראנץ' שהוספתי בנדיבות, להחלטתי שמתי רק שתי טבעות בצל בלחמנייה ונגסתי. נגיסה מושלמת – מידת עשייה מדיום אדומה, עסיסית וטרייה. הביס היה מלא טעמים מפנקים, כי פשוט אין לי מילה אחרת. הרגשתי את הבייקון אבל לא באופן מוגזם והצ'דר שנזלה בין הביסים סיפקה לי את הגבינתיות שהייתי צריכה בין הבצל. הרוטב הלך מצוין עם המנה וההמבורגר נגמר לפני שבכלל נגעתי בהום פרייז. גם כשאני כותבת על זה אני מריירת קצת, ככה טעים זה היה.

טרומן אנד קו עם טבעות בצל

הסליידר של הידיד עם הצלע היה שוב במידת עשייה מושלמת של מדיום עסיסית וצלע הכבש עם העצם נחה לה בשלווה על ההמבורגר עם רוטב צ'ימיצ'ורי. הטעמים השתלבו מצוין, כל ביס שכלל את ההמבורגר והכבש היה מושלם – הידיד טען שזה בעיקר הודות לעובדה שהכבש הגיעה עם העצם, שהוסיפה עוד שכבת טעם נהדרת לכל המנה. לקראת הסוף, הידיד התבאס שהוא היה צריך לפרק את העצם מהבשר שנשאר אבל עדיין טען שזה ההמבורגר הכי טוב שהוא אכל של שילוב בשר עם בשר. התוספות היו גדושות אבל בגלל שכל כך נהנו מהסליידרים הן תפסו מקום משני. ההום פרייז היה נחמד אבל הייתה חסרה לי קצת חריפות וטיפה יותר מלח. הצ'יפס היה מקדונלד'ס סטנדרט אבל לפחות היה ממנו הרבה ומי יסרב לצ'יפס מקדונלד'ס – לא אני!ההמבורגרים של טרומן אנד קו

גולת הארוחה והאינסטגרם

את הארוחה לא יכולתי שלא לסיים בלי קינוח, או יותר נכון אחר מהמילקשייקים של טרומן שמככבים בפיד של הקהילה ומזכירים לי את חו"ל. בתפריט ישנם 4 סוגים של מילקשייקים וכשביקשנו את המלצת המלצר הוא הציע ישר את החמאת בוטנים, אבל בגלל הפחד שלו שלא נהנה ואני לא יכולתי לקבל החלטה, נתתי לידיד להחליט ויצא מילקשייק נוטלה (34 ₪). המילקשייק הגיע כמו מאינסטגרם, בצנצנת נוטלה עם מלא קצפת, סוכריות, חמצוץ ואפילו מרשמלו מדורה. צלצלנו ישירות לעומק הערימה. המילקשייק היה מרשים וטעים, הנוטלה לא היה מתוק מדי וסיפק הפסקה קטנה מנשנוש המסביב. כל כך נהניתי מהמרשמלו שזה עתה נצרב והזכיר לי את ל"ג בעומר בתור ילדה שמחכה למתוק.

טרומן אנד קו - קינוח מילקשייק נוטלה

לסיכום החוויה

היה ממש טעים ושווה להגיע לטרומן, בהחלט פיצו על החוויה הקודמת שלי ושיפרו הכל. ההמבורגר היה מהמעולים שאכלנו והמילקשייק היה קינוח מצויין לארוחה מושחתת. כן זה יקר, מסכימה עם כל מילה, אבל אם אתם באזור ורוצים להתפנק בהמבורגרייה שלא נופלת מאלו שבמרכז שווה להשקיע ולהגיע. הארוחה הייתה יקרה לכיס אבל מעולה לבלוטות הטעם שלנו.

שם: טרומן אנד קו. כתובת: רחוב הערבה, איירפורט סיטי. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש', 12:00 – 23:00.

ליצירת קשר ופרטים נוספים מאיזי