בורגרים בת-ים – אמיר נמדר קפץ לחגיגה עם שלישיה בסניף הטיילת

אמיר נמדר - כתב אורח,

כמה פעמים יצא לכם לשבת במסעדה שאתם אוהבים מול התפריט ולפניכם הדילמה הבאה: מצד אחד אותו המבורגר האהוב והמוכר שמעולם לא אכזב אתכם ומצד שני, המבורגר בטעם חדש שונה ומפתה אבל הפחד מאכזבה גורם לכם ללכת עם אותו המבורגר אהוב ומוכר כל פעם מחדש? ובכן ברשת בורגרים, הדילמה נעלמת – הסיפור המלא על סניף בורגרים בת-ים.

הקונספט המשולש

הרשת מציעה קונספט חדשני ומרענן שבו כל ארוחה מבוססת על שלושה מיני המבורגרים בטעמים שונים, (כבש, נתח קצבים, פורטובלו עם בצל, עוף מתובל, צמחוני ועוד..) וכתוספת תוכלו לקבל צ'יפס, טבעות בצל או בהתאם לקונספט של בורגרים מנה של חצי צ'יפס וחצי טבעות בצל – התוספת המושלמת, לדעתי לפחות. חשוב לציין שהרשת מחשיבה עצמה כרשת מזון מהיר ולאו דווקא מסעדת – 'שף בורגר', אני לא רוצה לנקוב בשמות אבל כשרשתות ששולטות בתחום המזון המהיר כמו למשל אממ.. מקדונלד'ס? מציעות קרטון בלחמנייה במחירים מופקעים אז רשת בורגרים היא אלטרנטיבה מעולה למי שמחפש המבורגר טוב במחיר טוב. זה אפילו המבורגר כשר למי שמקפיד.
ההמבורגר של בורגרים בת ים

החוויה שלי בסניף בורגרים בת-ים

אחרי שהכרתם את מה שיש לרשת להציע אספר לכם על חוויתי האישית, ביקרתי בסניף בטיילת של בורגרים בת-ים, סניף חדש מרווח ומצוחצח עם נוף לים (חבל שלא הלכתי בשעת השקיעה..) המלצרים היו נחמדים ואדיבים. בכללי האווירה הייתה מעולה. אחרי תדרוך קצרצר שמקבל כל לקוח שנכנס לסניף הזמנתי את השלישייה שלי : כבש, חצילים, פורטובלו ובצל, לצידם מנה של חצי צ'יפס חצי טבעות בצל. הבשר היה מעולה, טרי ועשוי במידה הנכונה והתיבול הייחודי של כל טעם היה במינון הנכון. הלחמנייה הייתה טרייה ואפויה היטב, הרטבים שלדעתי מהווים חלק לא קטן בארוחה היו מעולים.אמיר נמדר בסניף בורגרים בת ים

לסיכום

רשת בורגרים מציעה מגוון רחב של המבורגרים מבשר איכותי בטעמים מפתיעים ובמחירים הגיוניים, מומלץ לבקר באחד מעשרות סניפי הרשת, ובניסף בורגרים בת-ים מומללץ בחום!

*** המסעדה נסגרה ***