רד בורגר איירפורט סיטי – אלעד התאכזב מהבורגר לואו קוסט עם אווירה של נתב"ג

אלעד גור-אריה,

פארק תעשייה, מעבר להיותו 'מעצמה כלכלית', הוא גם מוקד משיכה למוסדות אוכל. החל מהרשתות השונות ועד ליוזמות עצמאיות של אנשים שיודעים שבפארק, בצהריים, כולם רעבים. גם איירפורט סיטי זכתה למרכז אוכל שכזה, עם מבחר לא קטן של מקומות. אבל אחד, סניף רד בורגר איירפורט סיטי, השאיר צלקת באלעד גור-אריה. רוצים לדעת למה? המשיכו לקרוא.

איירפורט סיטי, מה אוכלים?

הגעתי לאיירפורט סיטי במסגרת 'סבב סידורים' שעשיתי מטעם העבודה. ביקור קודם שלי באזור במסעדת טרומן אנד קו. הניב הנאה גדולה (לבוסית שלי ולי). הפעם, מפאת חוסר זמן, לא יכולתי ממש לשבת ולהנות משירות מלא (מלצר, תפריט, אוכל, חשבון, טיפ וכל הגאז/ הזה), אז נכנסתי למתחם המזון ותרתי אחר אופציות אכילה מפתות. עיניי נתפסו על רד בורגר איירפורט סיטי – מסעדה שמציעה מנות בשר והמבורגרים בכמה סגנונות. לא ידעתי אם המסעדה הזו היא אחותה של רד בורגר בתל אביב-יפו, אבל עם הרעב שהציק לי, למי אכפת באמת?

הצצתי בתפריט והחלטתי ללכת על 'המבורגר רומני'. דרכון רומני כבר יש, בואו ננסה את ההמבורגר. לפי התפריט מדובר בקציצה במשקל 180 גרם שמגיעה בתוספת חציל חרוך ועגבניות קצוצות… אוקיי. בחרתי לי ארוחה עסקית, בתוספת פוטטוס עם משקה מוגז (לא משנה איזה, לא עושה פרסומת לקוקה קולה), התיישבתי וחיכיתי. מקץ 10 דקות קראו לי לקחת את המגש, כבר במבט ראשון התברר שזה לא רק נשמע כמו 'אוי אוי אוי', זה גם נראה ככה…

המבורגר רומני של רד בורגר איירפורט סיטי

רד בורגר איירפורט סיטי – ארוחה לפראיירים

חציל חרוך עם עגבניה קצוצה? לקחו קצת עם כף ועשו שליכטה על הכתר של הלחמנייה. תודה רבה באמת! שנתחיל להיכנס לדיון שנושאו מה העלות של חציל ועגבנייה למסעדה? קשה היה לשים מנה הגונה, שארגיש לפחות את הטעם? הקציצה הגיעה ברמת של בין 'עשוי' ל'עשוי היטב'. לא הייתה טיפת עסיסיות בקציצה, שהורגש גם שהיא מתובלת יתר על המידה, לרבות עשבי תיבול כלשהם (ניתן היה לראותם במסה של הקציצה). תהיתי לרגע האם יש הבדל בין ההמבורגר והקבב שבתפריט, העדפתי לא לדעת את התשובה. הקציצה, כל כך דקה, שנבלעה פשוט בתוך המנה. מנה בינונית ומטה, מכל בחינה שהיא.

הקציצה שאיכזבה - רד בורגר איירפורט סיטי

סיכום, ואני יודע מה אתם רוצים להגיד

אז לא, זה שמדובר במסעדה שמגישה מזון מהיר לעובדי היי-טק קצרי זמן לא מצדיק את רמת האוכל. מדובר ברשת שאמורה להיות קצת מעל רשתות המזון המהיר הגדולות, שלהן, דרך אגב, אין נציגויות במתחם. אתם לא יכולים להגיש ללקוח מנה בצלחת הגשה מחרסינה אבל לתת לו הרגשה של מנת קייטנה בחמגשית. זה פשוט לא עובד! ובאמת שלא מעניינת אותי מנטרת 'המחירים שלנו זולים, תגיד תודה'. שום תירוץ לא יצדיק כזו רמה ירודה של מנת אוכל, ועוד לא התחלתי לדבר בכלל על הקמצנות. אל תגישו מנה 'מיוחדת' אם אתם לא מתכוונים לחדד את הטעמים המיוחדים שלה, ולעשות טובה שגיוונתם מדפוס העגבנייה/חסה/בצל/לחמניה.

תגובת המסעדה:
"תמיד שמחים לקבל הערות והארות בונות, ענייניות ומקצועיות ברוח טובה ומבינה וזאת במטרה לשפר ולהשתפר. נפעל במלוא המרץ להמשיך ולתת ללקוחותינו את החוויה הטובה ביותר למחיר הכי משתלם".

*** המסעדה נסגרה ***