אלוהי כל הקציצות, מה זה בדיוק מק אנד צ'יזבורגר?!

מור סיני - כתב אורח,

19:37 שעת ערב מוקדמת נחתה על השפלה, סימני לילה ראשונים ואיתם החשוב מכל, הכמיהה לקציצה שנחבקת על ידי שתי פיסות לחם ותספק את הדחף הקדמוני שלנו לבשר. הגענו לגורדוס חולון בשעה 20:00 ללא הזמנה מראש, אבל ברגע האחרון היה ביטול של אחד השולחנות והצלחנו להיכנס לאחר המתנה קצרה של מספר דקות.

גורדוס, מבחר של הנאה. מקור: יח"צ

ישבנו וקיבלנו תפריט חדשני שאני בטוח שכולם מכירים נוכח התקופה האחרונה, פיסת דף עם ברקוד ששולח אותנו הישר אל אתר המסעדה. לאחר ההתבוננות ובחינה מעמיקה של התפריט ידעתי טוב מאוד מה אני רוצה, וכן ידעתי גם כיצד לשכנע את כל מי שאיתי שזו המנה שבסתר ליבם הם רוצים גם כן. מק(רוני) אנד צ'יז בורגר – הילד הרע של עולם הבורגרים עם פסטה מוקרמת בצ'דר, שמנת פרמז'ן, מיונז, חסה ועגבנייה (69 ₪).

גורדוס, שמנים בכיף. מקור: יח"צ

אמנם עברה לה כמעט יממה בין רגע הביס לבין הרגע שבו אני יושב וכותב את אשר על ליבי, אבל אני זוכר טוב את הטעם. יש איזשהי הרמוניה מספקת בין המבורגר לבין רוטב שמנתי, על אחת כמה וכמה מק אנד צ'יז על המבורגר. המק אנד צ'יז הגיע סמיך ומלא גבינת צד'ר שגררה את הקווים הנמתחים שכולנו אהבנו בטוסט ילדותנו, הבשר הגיע במידת עשייה טובה של מדיום וול כפי שביקשנו. אני לא אשקר לכם, ישב איתנו אדם שהזמין וול דאן, מטעמי סודיות התחייבתי לא לציין את שמו, ומטעמי צנזורה ושמירה על ביטחונו האישי אקיים את ההתחייבות. הירקות והמיונז התאימו לשילוב אך כמעט לא הורגשו בגלל הדומיננטיות הגבינתית של הפסטה, כוכבת המנה. לצד המנה הגיעה תוספת של צ'יפס וצ'יפס בטטה. אייי צ'יפס בטטה, מה כבר יש להגיד עלייך? אמנם הצ'יפס שהיינו לוקחים לאי בודד לשארית חיינו הינו צ'יפס תפו"א אבל קשה שלא לפזול אל עבר הבת דודה הנחשקת שלו, צ'יפס הבטטה האגדית.

גורדוס - מק אנד צ'יזבורגר

הצ'יפסים הגיעו קריספיים מאוד ואני חייב לציין שטיגון שני או שלישי הם לא מילה גסה, כי הנה יש פה תוצאה שהיא לא צ'יפס ששוחה בשמן כבשווארמיות התורניות אלא ממש משאיר טעם של עוד בכל ביס. לקינוח הזמנו מילקשייק ששמו שבה אותי בקסמיו פילי צ'יז שייק (למי שלא מכיר יש כאן רפרנס לכריך האגדי פילי צ'יז סטייק) מילקשייק בטעם עוגת גבינה, עם קצפת, פרוסות עוגת גבינה מפנקת, טוויל קרמל ורוטב ריבת חלב. קשה להגיד על מילקשייק שהוא לא טעים שכן אפילו המילקשייקים שהיו בזמנו במקדונלד'ס היו אגדיים, ואכן גם כאן היה לי טעים, אך בהשוואה למנה העיקרית היה חסר לי קצת קיק, מה שכן קינוח חביב מאוד (45 ₪). לסיכום, חוויה כיפית מאוד בגורדוס חולון, מנות טובות, אווירה טובה וציון לשבח על שמירה על ההנחיות החדשות של משרד הבריאות!

שם: גורדוס. כתובת: מתחם לה פארק, פארק פרס, חולון. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה', 02:00-17:00. ו'-ש' 02:00-12:00.

ליצירת קשר ופרטים נוספים מאיזי