אור בלאן גילה המבורגר ששווה לנסוע בשבילו במיוחד לחולון

אור בלאן,

הסצינה הקולינארית בחולון מתמקדת במתחם עזריאלי החדש. לצד מגדלי המשרדים צצו להם כמה מקומות מעניינים בעיר שהיא, איך נאמר זאת, חור שחור של מקומות שווים או מעניינים לאכול בהם. אז מי היא המסעדה שגרמה לאור בלאן לנסוע במיוחד לחולון כדי לטרוף המבורגר?

לה ביסטרו בר חולון - התפריט

קבעתי לי דייט עם חבר שלא ראיתי המון זמן, תכננו לשבת על בירה ולהשלים פערים. בתוכניות המקורית רצינו לשבת על הבר באוסקר ווילד, אבל המקום היה מפוצץ עד אפס מקום. מזל שבמרכז עזריאלי בחולון לא חסרות אופציות למי שרעב/רוצה לשבת על בירה עם חבר. קבעתי חד משמעית – בוא ל"לה ביסטרו", האוכל טעים והאווירה מתאימה. צעדנו משהו כמו 50 צעדים, נכנסנו, התקבלנו בחיוך והתיישבנו. באותו ערב המקום היה יחסית שקט ולא מפוצץ, האווירה הייתה שקטה ואנחנו העמקנו לתוך השיחה תוך שניות. אה כן, היינו צריכים גם להזמין משהו לאכול ולשתות, טוב נו.

לה ביסטרו בר חולון - תענוג של מקום

מילה או שתיים על המנות של לה ביסטרו

לה ביסטרו מתחזקים תפריט המבורגרים מרשים ומעניין כאחד, והתפריט מתהדר בכך שההמבורגרים עשויים מבשר משובח שנטחן במקום. למרות כל האופציות המעניינות בתפריט, החלטתי ללכת על הקלאסי – המבורגר בקר 250 ג' בלי רעש וצלצולים מסביב, עם צ'יפס בצד (60 ₪). הזמנו גם את מנת הפיש אנד צ'יפס שמגיעה בליווי רוטב צ'ילי צ'יפוטלה (64 ₪). הכוונה הייתה לחלוק בהנאה ולהתמקד בשיחה, כי מזמן לא התראינו ויש הרבה פערים להשלים.

כמה דקות לתוך השיחה הקולחת הגיעו המנות והוגשו עם חיוך של המלצרית. חצינו את ההמבורגר לשניים, לקחתי את החצי שלי והוא את שלו והתכוננתי לנגוס מלוא הפה. וואו! איזה טעם עשיר ועמוק של בשר, אין בכלל ספק שמדובר בבשר איכותי שנטחן במקום. ההמבורגר של לה ביסטרו עסיסי, מגיע במדית עשייה מדוייקת והולך באופן טבעי ומושלם עם הבירה שליד – יש פה שילוב נדיר ומוצלח של טעם עשיר, איכות ואווירה שהופכים את העסק להרבה יותר מסתם מקום לשבת לאכול בו, זה מקום לשבת וליהנות בו, עם המבורגר.

ההמבורגר הקלאסי של לה ביסטרו בר חולון

אחרי ההמבורגר, שנטרף כלא היה, הגיע תורו של הפיש & צ'יפס. נתחים שטוגנו בצורה נכונה, ללא שמן עודף ועם רוטב צ'ילי צ'יפוטלה שמרים את המנה למקום חדש ונותן בעיטה קלילה לבלוטות הטעם. שווה וטעים כאחד. הצ'יפסים אגב מהסוג הדק, קריספיים להפליא ומטוגנים נכון, אבל צריך לאכול מהר כי צ'יפס דק לעולם יתקרר מהר מדי. המלצה שלי? שלבו את הצ'יפס עם רוטב הצ'ילי צ'יפוטלה, גם אם לא הזמנתם את מנת הפיש & צ'יפס, פשוט תבקשו מהמלצרית כי זו חוויה מרגשת לשונות.

פיש אנד צ'יפס של לה ביסטרו בר חולון

לסיכום החוויה

אין ספק שלה ביסטרו מספקים את אחת מחוויות הקולינריה המהנות ביותר שיש באזור, אין לי גם ספק שזה ההמבורגר הכי טוב בחולון וכנראה אחד הטובים ביותר באזור ראשל"צ והסביבה. המבורגר בטעם בשרי עשיר, לצד שירות חייכני ומסעדה שמשרה אווירה מצויינת, מה עוד אפשר לבקש כשנפגשים עם חבר לבירה ושיחה?

*** המסעדה נסגרה ***