הירושלמי שהגיע למרכז – קפטן בורגר קריית אונו זכו לביקור ראשון של דודו רוז

דודו רז - כתב אורח,
הגיעה שמועה לאוזניי ש"בא לשכונה בחור חדש", קפטן בורגר שמו. אמנם אני לא גר בקרית אונו אך במרחק נסיעה קצרה מאוד, ובדרך הביתה לפני איסוף הילדים מהגן וביה"ס החלטתי להתפנק בהמבורגר. באותו לוקיישן בדיוק הגעתי לפני מספר חודשים לבדוק את "בלונדי" והיתה זו חוויה קולינרית צולעת ביותר. האם אזכה לחוויה מתקנת הפעם???

קפטן בורגר קריית אונו – שלום לבחור החדש

הגעתי לסניף קפטן המבורגר קריית אונו, שחוגג כחודש פעילות לפי מה שנאמר לי והוא למעשה שלוחה של הסניף המקורי הממוקם בירושלים. שעת צהריים וכמות ילדים גדולה פוקדת את המקום. פתאום הרגשתי צורך לקחת צעד אחורה, לחזור לרכב ואולי להמשיך לסניף של שושה שף בורגר קרית אונו שדי הפתיע אותי בפעם האחרונה שביקרתי בו ואולי בכלל להמשיך למרכז פתח תקווה ללה קרנה למרות שגם לשם לא ממש התחשק לי ללכת מכל מיני סיבות שונות ומשונות. נו , כבר חניתי. יאללה בוא נתן לזה צ'אנס…אדמירל וצ'יפס של קפטן בורגר קריית אונו

קפטן? אדמירל!

היה עיכוב קל עם הלקוח שלפני בהזמנת המנה שלו מכל מיני סיבות לוגיסטיות אך נסלחות. המקום מעוצב בסגנון דיינר אמריקאי ומזכיר מאוד בווייב את SHAKE SHACK, הרשת האמריקאית המצליחה, ועובד בשיטת ריפיל על שתייה, שזה ממש מגניב (הגיע הזמן שנייבא את הקונספט האמריקאי הזה). הזמנתי את המנה הגדולה ביותר – "אדמירל" של קפטן המבורגר קריית אונו. המנה שמורכבת מ-3 קציצות של 110 גרם כל אחת, המגיעות בתוך לחמניה טרייה והירקות הרגילים. ייתכן שזה הרעב, יתכן שזו ההתלהבות, אבל איך שקיבלתי את האדמירל הרגשתי צורך להוסיף די הרבה קטשופ כמילוי, מה שקצת הרס את הקונסטרוקציה וסירבל את העניינים (אם הבצל המטוגן נופל מהלחמנייה, כנראה שהגזמתי). טעם הבשר היה משובח והמנה הגיעה במידת עשייה מדיום וול מדוייקת, ולמרות זאת אולי כדאי בפעם הבאה לבקש את ההמבורגר מדיום, למרות שהיה טעים מאוד ולא הייתי משנה משהו באותו רגע.
ההמבורגר של קפטן בורגר קריית אונו

בנוסף, הזמנתי מנת צ'יפס שהיתה בכמות נדיבה ביותר. במבט ראשון הצי'פס הזכיר לי את זה של יומנגס אבל אחרי הביס הראשון גיליתי שמדובר בסוג פריך יותר ועם הרבה פחות שמן מזה של יומנגס ואפילו פירור אחד לא נשאר בקערה. ואז הגיעה ה-הפתעה הכי גדולה, שעד עכשיו אני נסער ממנה. לקחתי ארוחה, כלומר מנת המבורגר של 3 קציצות, צ'יפס וכמובן שגם שתייה מגיעה בנוסף. פזלתי שמאלה וגיליתי ברז של בירה בזלת. שדרוג משתייה קלה לכוס שליש של בירה "בזלת" איל-ענברי 6.4% מהחבית עלה 5 שקלים בלבד! אתם איתי??? 5 שקלים !!! כמובן שלא היססתי לשניה והשתוקקתי כבר לטעמה הצונן של הבירה.

מבצע השקה של קפטן בורגר קריית אונו

חושבים שזה נגמר? ממש לא! מסתבר שיש מבצע השקה למקום של 1+1 על הבירה!!! כן! אחרי שסיימתי את הכוס קיבלתי כוס נוספת. בכל פאב 2 כוסות של שליש מבירה כזו היו עולות לפחות 50-60 שקלים. במסגרת הדיל של קפטן בורגר קריית אונו התענוג כולו עלה רק 70 שקלים שזה כולל: 3 קציצות המבורגר, צ'יפס או טבעות בצל לא תעשיתיים בעבודת יד שנחתכים במקום ו-2 כוסות בירה בוטיק ישראלית (במילה אחת – שווה).

מילה לסיכום

היה טעים, ואחד הדילים המשתלמים יותר שנתקלתי בהם בשנה האחרונה. לסניף קפטן בורגר קריית אונו יש פונטציאל אדיר ואני צופה פתיחת סניפים נוספים בהמשך אם לשפוט לפי מה שטעמתי.

שם: קפטן בורגר קריית אונו. כתובת: רפאל איתן 1, קריית אונו. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 12:00-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי