אגאדיר נותנים יד לאוקטוברפסט

ודיק ברגין,

רצו שמועות שגם שחקנים גדולים במדינת ההמבורגר רוצים לעשות משהו לכבוד החג הגרמני, אז אני התחלתי לאסוף כל פיסת מידע קיימת מכל מקום שיש ברשותי עד שהגעתי לממלכה של אגאדיר. אגאדיר, מציגם, אמרו לי די בלחש: "ודיק, בוא, תראה, יש כמה דברים חדשים, בוא תשמין אצלנו קצת" ואיך אפשר לסרב לכזו הזמנה? אז כמובן שבסופו של דבר באתי לבקר אותם בסניף בפתח תקווה (הכי קרוב הכי טוב), וניגשתי למלאכה!

תענוג מדהים - אגאדיר פתח תקווה

לפני שאספר לכם מה אכלתי בואו ניגש לתפריט החדש והצנוע: כדורי מק אנד צ'יז חמימים (27 ₪), כריך אסאדו (65  ₪), וואגיו בורגר (69  ₪), וואגיו פלאו בורגר (89 ₪) המבחר לא מטורף זה נכון, אבל יש מה לאכול ובשביל זה התכנסנו כאן.

קודם כל, צריך לחמם את הבטן

אז הזמנו ראשונה שקיימת כבר הרבה זמן, כי אזלו כדורי המק אנד צ'יז, חלת בצל המפורסמת של אגאדיר. חלה גדולה, מספיקה ל-3 אנשים בקלות, מתוקה, עשויה היטב, מעט שמנונית יתר על המידה. החלה רכה ונוחה לאכילה, קריספית מבחוץ ורכה מבפנים מנה טובה לפתיחה שמחה. כמובן שבשלב הבא נעבור לעיקריות שהבטן מחכה להן: מנה מספר אחת – כריך אסאדו מפורק בג'בטה סיינה עם איולי צ'יפוטלה, רוטב ברבקיו וירקות; ומנה מספר שתיים – וואגיו פלאו בורגר 250 גרם, קורנביף, אסאדו מפורק וירקות (89 ₪)

חלת בצל של אגאדיר פתח תקווה

נתחיל ממספר אחת כן? כריך אסאדו בגודל מדויק, ג'בטה סיינה ארוכה ורכה, עם קריספיות בדיוק במקום, באמת השילוב הכי מחמיא לכריך לטעמי. בתוכה "החביאו" לנו אסאדו מפורק שהיה עשוי מ צ ו י ן ולא פחות. מתובל כמו שצריך, רך, מתפרק, תענוג בפה. רק מעט חבל שהרטבים התגברו עליו יותר מדי. השילוב של הרטבים מצוין שלא תטעו, פשוט המינון שלהם היה חזק מידי, מתוק מאוד, ולא תמיד במקום. להוריד מעט מכמות הרוטב ולמתן את המינון בין השניים והכריך הזה יהיה להיט ששווה להשאיר בתפריט. נדרג? 10/12.

אגאדיר פתח תקווה כריך אסאדו מפורק

יחד עם הכריך הגיע לנו האגאדיר צ'יפס כתוספת והוא היה נהדר. רך, טעים, וממולח במידה. הלוואי והייתה לי הספקה שלו עד הבית *קריצה קריצה*. ונעבור למספר שתיים המכובד המבורגר הוואגיו הגדול שלנו עם שלל תוספות מעליו (רק חסרה גבינה וזה הכל). מידת העשייה הפעם הייתה מדיום וול (בשונה מהרגיל אבל בסדר) והיא הייתה במקום. כמעט מדויקת, כי אין דבר כזה מושלם. הבשר איכותי, רך ועסיסי במידה, בעל מיצים טובים מאוד, ובאמת הוא היה כוכב המנה כמו שהוא צריך להיות, כלפיו אין שום תלונה ושום כלום. ועכשיו לתוספות שמעליו, האסאדו, שוב, אין מילים.

המבורגר עם קורנביף, אגאדיר פתח תקווה

מצוין, רך, טעים כל כך שהייתי אוכל אותו מצלחת כמו שהוא. משתלב מצוין מעל הבשר ורק מוסיף טעם נוסף לשילוב ומעליו ערמה מכובדת של קורנביף שלדעתי היה מעט משעמם. היה בעל טעם טוב, לא מתובל יתר על המידה (ואפילו אומר שמטובל מאוד בקטנה) אבל לא תרם למנה כלל. פשוט תוספת של בשר על בשר (שאין בזה שום דבר רע כן?). הייתי מחליף אותו בקלות בגבינה עדינה ובצל מקורמל וזה היה עושה שינוי מצוין לדעתי למנה. ואם לדרג את השילוב? 8/12.

המבורגר בתוספת קורנביף, אגאדיר פתח תקווה

ליד המנה הזו קיבלנו צ'יפס בטטה, מעט רך אבל מתוק מלוח וטעים במידה (הייתי שמח לקריספיות חזקה יותר), אבל יותר מזה אין על מה להתלונן. כמובן שצריך לכתוב משהו על השירות שהיה יוצא מן הכלל, מהיר, ללא שום בעיות במנות, עיכובים, או בלבולים. אגאדיר מקבלים 12/12 ביחסי אנוש.

צ'יפס מצויין - אגאדיר פתח תקווה

אז מה היה לנו הפעם?

תפריט אוקטובר שאפשר למצוא בו נישה כמעט לכל אחד, עם אופציות ששדרוגים ושינויים באמת קטנים יכולים להטיס אותן לשמיים. בסופו של דבר אגאדיר לא ישבו וזרקו שטויות על דף, הם אכן נתנו חשיבה בתפריט וכיף לראות את כל הדברים החדשים שהם מציעים, רק הייתי רוצה טיפה יותר "ספארק" "נפץ" במנה, יותר מחוץ לקופסא מהרגיל.

כריך אסאדו מפורק, אגאדיר פתח תקווה

שווה לקפוץ? למה לא בעצם. לא יגישו לכם שטויות, אלה מנות מחושבות ואיכותיות, ועכשיו גם עם טאץ' גרמני/ישראלי שכדאי לנסות לפחות פעם אחת. ניהנתי והייתי חוזר לשבת עם החברה על איזה אסאדו בג'בטה ואשמח להזמין אתכם להצטרף אלי.

שם: אגאדיר פתח תקווה. כתובת: השחם 30, פתח-תקווה. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 12:00 – 02:00, ה'-ו' 12:00 – 04:00, ש' 12:00 – 03:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי