המקום החדש והמדובר שגרם לאיש ההמבורגרים לשבור שיגרה

ארקדי פורטנוי,

אני לא הולך למקומות בהרצה, אני לא הולך במקומות בהרצה, אני לא הולך במקומות בהרצה. פאק איט, כולם חופרים על רובן ואני חייב לבדוק.

רובן פתח תקווה, חדש ומומלץ

קצת אחרי פיק הצהריים נכנסתי לסניף פתח תקווה החדש של Ruben. המקום מעוצב יפה, מרווח ונעים. הצצתי למטבח ועיניי גילו מטבח גדול עם גריל ומעשנה… יפה באמת יפה. רשת רובן השייכת לקבוצת קפה קפה עושים מהלך מדויק מאוד. עם מגוון רחב לארוחת הצהריים של אזור יכין סנטר ואוכל שהקהל הישראלי אוהב. המלצרית החדשה, אמנם לא ממש ידעה איך פותחים פקק של בירה, אבל דיקלמה את תסריט השיחה עם לקוח בצורה מדוייקת על סף הרובוטיות והותירה אחריה חיוך גדול שגרם לנו להרגיש ממוזמנים בחום.

רובן פתח תקווה, המבורגר חדש בעיר

רובן פתח תקווה, show me what you got

הזמנו המבורגר קלאסי במידת מדיום, אך כשהמנה הגיע לשולחננו וחתכנו אותה באמצע גילינו 2 דברים: 1) זה לא מדיום. 2) ההמבורגר ממולא בחתיכות בריסקט מעושנות. לקחנו המבורגר קלאסי כדי להבין מה הטעם האמיתי, לפני כל התחפושות, סליחה תוספות, והמתנו בסבלנות. הזמנו המבורגר + 2 בירה מלטי וקיבלנו המבורגר + 2 בירה מלטי + צ'יפס, הצ'יפס נראה חתיך.

הצ'יפס של רובן פתח תקווה

הצ'יפס שטבול בטמפורה חתיך לאללה. נפרס מתפוחי אדמה שלמים ומטוגן יפה יפה. פנים הטוגנים ריק לגמרי. כנראה שהסיבה לכך היא לא טיגון הקפאה טיגון וגם הזנים הבעייתיים של תפוחי האדמה שיש לנו בארץ. הטעם באמת נחמד, משהו "נקניקי"מעט שמשתלט על טעם הבשר בביס עם עסיסיות ועשן וכל מה שביס טוב צריך. זה לא בשר המבורגר קלאסי אלא משהו חדש ומרענן. כמובן שניחשנו לנו שהמנה לא מידיום כי לא ניתן להוציא אותה באופן הזה.

ההמבורגר של רובן פתח תקווה

השורה תחתונה

טעים, נחמד, אבל צריך להגיע אחרי ההרצה. בינתיים זה כמו ילדה בוסרית וצעירה מדי, שעדיף לא לפזול לכיוונה עד שתהפוך לנערה עם אישיות וגישה משלה.

שם: רובן פתח תקווה. כתובת: שחם 36, פ"ת. כשרות: כשר. שעות פעילות: א'-ה' 12:30-16:00, 18:00-23:00, ש' שעה וחצי לאחר צאת השבת – 23:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי