מסתבר ששיפודיה ישראלית יכולה להוציא המבורגר איכותי ומפתיעה

אור בלאן,

אור בלאן יצא לטיול משפחות של שבת בצהריים, כמובן שהוא ניצל את ההזדמנות כדי לבדוק עוד מקום עבור הקהילה, הפעם זה היה תורה של מסעדת בילו גריל בצומת בילו. אז האם נמצא ההמבורגר המושלם לשבת בצהריים עם הילדים או שכבר עדיף לחתוך למקדונלד'ס?

בילו גריל - מפתיע בקטע טוב

שבת בצהריים ולא יכולנו לבקש מזג אוויר נעים יותר לטייל בו עם קטנצ'יק שלנו ועם עוד זוג חברים שלהם קטנצ'יק משלהם (קצת יותר גדול משלנו). החלטנו לעשות טיול רגלי בגבעת ברנר כדי שהילדים יוכלו ליהנות מכל מה שילדים אמורים ליהנות ממנו, וכדאי שאנחנו לא נצטרך לשלם על עוד איזו אטרקציה דבילית ומיותרת. אחרי סיבוב שהוציא להם (ובעיקר לנו) את המיץ, הגיע השעה שבה אם לא נתיישב לאכול, יהיו צרות, אז ארזנו פקלאות נכנסו לאוטו ונסענו למסעדת בילו גריל שבצומת בילו, מרחק נסיעה מטורף של 3 דקות ועשרים שניות.

יש חנייה בשפע והמקום נגיש לעגלות, מה שכבר מזכה אותו בנקודות זכות בעיני. האמת שתמיד עברתי ליד המקום, בלי לחשוב שיש מה ליהכנס כי זה נראה לי כמו שיפודיה מהוללת רק עם שלט יפה (וותיקי האזור יזכרו שכאן שכנה בעבר מסעדת אווזי הידועה). בלי להסתבך יותר מתי עם התפריט החלטנו לפתוח שולחן של סלטים (22 ₪ לסועד בהזמנת מנה בשרית), לקטנצ'יק לקחנו שיפוד פרגיות ואישתי לקחה את קבב הבית ופרגית (31 ₪ לשיפוד), שגם ככה מתוכם היא תצטרך לשלם מיסים לאיש הקטן. הורים וקוראים יקרים אל דאגה, ברור שלקחנו עם זה צ'יפס, כדי שחלילה הילד לא יפספס את חווית המשפחה הישראלית הממוצעת במסעדה. וכן, אני לקחתי את ההמבורגר אנטריקוט (58 ₪) במידת מידיום וול, בלי תוספות ובלי קשקושים.

ביל גריל - המבורגר וצ'יפס

השירות היה נעים, זריז חייכני, באמת שלא עבר יותר מדי זמן והשולחן התמלא בסלטים כיד המלך לצד לאפות טריות ומהבילות. אבל לא באנו לפה בשביל סלט וגם לא הייתי צריך לחכות יותר מדי עד שההמבורגר שלי הגיע (אני חושב שהייתי באמצע התקרנפות על איזה סלט חצילים או אולי כרוב כשהקציצה שלי הופיעה). באמת שלא היו לי ציפיות, קיוויתי בעיקר למשהו שיסגור לי את פינת הרעב והחשק להמבורגר. בלי להתעסק יותר מדי בשטויות, סגרתי את הלחמניה, אחזתי בחוזקה ונתתי ביס. וואלה, טעים. עוד ביס כדי לראות שלא טעיתי, וכן גם הביס הזה היה טעים. ככה גם אפילו בביס השלישי, הרביעי ואפילו החמישי. מפה לשם איכשהו חוסל ההמבורגר כלא היה (סלחו לי שלא ספרתי כמה ביסים זה לקח לי). הבשר טוב ומורגשת האיכות שלו, אחוז שומן ראוי ומידת עשיה נכונה, פשוט וטוב בלי שטויות, רק חבל שהלחמנייה לא עברה קלייה קלה. יכול להיות שמסעדת בילו גריל עלתה על משהו. יש פה המבורגר שלא מנסה להיות כוכב המסיבה, לא מגזים ומתפרע כמו שכנו בהמשך הדרך, .A.K.A יומנגס, וגם לא מנה של "טוב נו אם כבר עושים פה בשר אז יאללה נעשה גם המוברגר", אלא המבורגר מנתח נכון שמוכן כהלכתו. הצ'יפס, אגב, היה צ'יפס דק סטנדרטי ולא מרגש, סתם כי בטח אתם ממש לא יכולים לסיים את הכתבה בלי לדעת את זה.

בילו גריל, המבורגר מומלץ בצומת בילו

בילו גריל, השורה התחתונה

זה היה פשוט גילוי שווה ובהחלט נכנס לרשימה שלי בפעם הבאה שאני באזור צומת בילו. השירות אחלה, המסעדה נעימה, האוכל ישראלי, טרי וטעים, המחירים סבירים והקטנ'ציק נהנה מהצ'יפס – נראה לי כמו נקודת ציון ראויה במפת ההמבורגרים של ישראל.

שם: בילו גריל. כשרות: לא כשר. כתובת: הרצל 1, קריית עקרון. שעות פעילות: א'-ש' 12:00 – 23:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי