המבורג – בן חוזר למוסד ההמבורגרים הידוע של רחובות, אך האם זה לשווא?

בן שלינג - כתב אורח,

כאכלן המבורגרים ותיק, יש שיגידו ותיק מדי ורחובותי כל חיי אני אוכל ומכיר את המבורג מאז שנפתחו ונמנה כאחד מהלקוחות החוזרים שלהם בין אם במוצ"ש קבוע עם החברים לפני הבסיס בימי הצבא או באמצע/סופ"ש עם חברים בין מבחנים עבודות וה"חיים עצמם".

המבורג לא מזמן עשו שינוי בתפריט שלהם והוסיפו כמה בורגרים חדשים לתפריט הכללי וכמה במסגרת לייטנייט. אבל אנחנו נתרכז כאן בהמבורג שזוהי מנת הדגל שלהם ובביצועים. המבורג הולכים על קו מאוד דק שכל ביקור נע בקיצון מבין "בזבוז של כסף" ל"היה טעים בוא ניקח עוד אחד" True_Story#. המבורג מתהדרים במנה שנקראת מן הסתם על שם המסעדה וגם מה שאכלתי הפעם יחד עם זוג חברים – "ההמבורג" 330/250 גרם של בקר עגל וכבש טחונים בכור היתוך ישראלי, במחיריי הלייט נייט 57 ש"ח עם ציפס ושתייה או 66 ש"ח ל-330 גרם.

המבורג רחובות - המבורגר בחשכה

קציצה טובה וכשל מבני בלחמנייה

ההמבורגר הפעם בניגוד לפעמים הקודמות שהגיע בביצוע רע (שרוף מבחוץ ו-MW מבפנים) הגיע הפעם בדיוק במידה. מה שנלקח אגב הוא כמובן ה-330 גרם יחד הירקות (במידה ורוצים יש לציין למלצר) וזוג החברים שאיתי לקחו המבורג 250 עם פטריות ואת ההמבורגר הקלאסי 160 גרם בקר עם ביצת עין. עם ציפס,ציפס וטבעות בצל בהתאמה. התגובות היו חלוקות, אך באופן כללי הרשם היה חיובי מהביקור הנוכחי. ההמבורגר הגיע במידה הנכונה (M) ולא נראה כמו פחם, הנפילה הגיע מכיוון הלחמנייה שמשומה, החבר'ה במקום לא אוהבים לקלות. כמובן שהגברת לא החזיקה את כל העסק לאף אחד מהסועדים בשולחן, חלק נלחמו בגבורה חלק ויתרו עלייה והלכו על פילאו חילוני. הצ'יפס וטבעות הבצל השתלבו כנשנוש טוב שמגיע יחד עם הדיל של הלייטנייט, אבל ההמלצה האישית שלי, עדיף לרוב להוסיף עוד 7 ש"ח לקחת את ההום פרייז או את הצ'יפס בטטה שלהם, שאומנם מחוץ לתפריט אבל בהחלט טעים מאוד.

המבורג - המבורגר ברחובות עם ביצת עין

סיכום החוויה

לסיכום המבורג נותנים קונטרה טובה כהמבורגר שכדאי ואפשר לאכול אם אתה באיזור וקצר בזמן ולפעמים גם בכסף (לייטנייט החל מ-23:00), ובזה הם נותנים פתרון פשוט יחסית, אבל ! מי שמאיתנו שרוצה ללכת על בטוח הייתי דווקא ממליץ על מקומות אחרים באזור. את הכתבה הבאה שלי כבר תראו כולה בווידאו אבל זה כל הטיזר שתקבלו עליה בנתיים.

שם: המבורג. כתובת: המדע 1, פארק המדע, רחובות. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 12:00-03:00, ה'-ש' 12:00-04:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי