עדן יזדיאן יצא לבדוק האם ההמבורגר החדש של יומנגס שווה כמו שאומרים?

עדן יזדיאן - כתב אורח,

מי לא שמע על ענקית ההמבורגרים יומנגס? אבל האם שמעתם על ההמבורגר החדש שיצא ברחבי סניפי הרשת ממש לא מזמן? אז לא מספיק אנשים שמעו עליו ואני כאן כדי לתקן את המצב!המנות החדשות של יומנגס, צילום יפית בשבקין

בדרכי לסניף יומנגס גבעת ברנר התחלתי כבר לפנטז על העיראקי שאני הולך להזמין, הקבוע שלי שם, שכולל תערובת של בקר וכבש טחונים עם עמבה ותערובת תבלינים סודית של המקום ומעליו יש לבנה, ביצה קשה ולימון כבוש. אבל לא עליו באנו לדבר, כי כבר בדרך חבר שלי אומר את 5 המילים האהובים עליי "שמעת שיצא להם המבורגר חדש?". מסתבר שמבין כל המדינות בעולם, דווקא מלזיה תפסה למוזרים האלה את העין.

יומנגס - המנות החדשות, צילום יפית בשבקין

אני תמיד אוהב לנסות המבורגרים חדשים ולכן לקחתי על עצמי את המשימה והזמנתי את המלזי שעל פניו נשמע מרתק – בשר בקר טחון עם חזה אווז מעושן, שומן אווז, קשיו ואפונת ווסאבי ומעל קריספי נודלס. מגיע עם צ'ייסר של רוטב קארי בצד.

יומנגס - טירוף התוספות

אז מה הקשר מלזיה?

שונאי יומנגס, ואני מודע לכך שיש המון כאלה משום מה, יאהבו לקרוא את הפסקה הבאה. עם כמה שההמבורגר מצטלם טוב (כמו כל המבורגר שלהם תכלס), הוא פשוט כושל מכל בחינה. נתחיל מהקריספי נודלס – כששאלתי את המלצרית מה זה בכלל והאם זה דומה לאטריות אורז של שגב קראנצ' בורגר היא נענתה בחיוב. כל כך לא! זה מרגיש כמו אטריות של מנה חמה שהתקלקלו, גם בנראות ובייחוד בטעם. עכשיו להמבורגר – בניגוד להמבורגרים האחרים והנפלאים שלהם, פה הוא יבש מאוד, כנראה בגלל התוספות היבשות שטחונות יחד עם ההמבורגר. מעבר לזה הטעם שלו מר ולא עומד ברמה של השאר.

טבעות הבצל המטריפות של יומנגס

יומנגס גבעת ברנר – חוויה מתקנת

ידוע שהשירות של יומנגס הוא הטוב ביותר. באותו יום גם הערכתי אותו הרבה יותר. למרות שהיה לי לא כל כך טעים אני לא אוהב להחזיר מנות אז לא החזרתי, אבל כשהמלצרית באה ושאלה אותי אישית איך המלזי אמרתי לה שמאכזב מאוד. פתאום היא נעמדת ופוקדת עליי "עצור אכילה!". לרגע חשבתי שאני בבסיס והתבלבלתי, ואז הבנתי שהיא רוצה להחליף לי את המנה. המום ומבולבל אני מיידע אותה שאכלתי את רוב המנה ושאני כבר אגמור את המנה שלי וזהו אבל היא התנגדה והייתה להוטה להביא לי משהו טעים.

המלזי של יומנגס

הבנתי שיש לי עוד הזדמנות לטעום משהו שעדיין לא טעמתי – האיטלקי. עם אפס מקום בבטן אני מקבל המבורגר חדש שכבר נראה יותר "חי" ובו חמאה, בזיליקום וגבינת פיקורינו. פשוט מעולה! המבורגר טעים ומגוון בטעמים שלו. ממש התלהבתי, והמלצה ממני, שימו תוספת מעל ההמבורגר כי זה בא ללא טופיניגים. אם לא הייתי מפוצץ ואחרי ש-70% משטח מלזיה השתכנו בבטן הייתי עושה את זה בוודאות. מילה טובה גם למלצרית המדהימה שהעלתה את הרף לחבריה בענף.

הבלקני החדש של יומנגס, צילום יפית בשבקין

לסיום סיומת

המלזי נמצא כרגע ב"נסיעת מבחן" ואני מאמין ומקווה שיורידו אותו כמה שיותר מהר מהתפריט ויתנו במה לסוגים אחרים של המבורגר, כי מה הקשר מלזיה?! מעבר לזה, יומנגס ללא ספק אחת ההמבורגריות המוצלחות ואישית גם הטעימות בישראל, עם שירות מושלם. אז מה אתם עושים פה?! לכו לאכול כבר המבורגר!

שם: יומנגס גבעת ברנר כתובת: מתחם צ'מפיון מוטורס, בכניסה לקיבוץ גבעת ברנר. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א'-ד' 18:00-02:00, ה'-ו' 18:00-04:00, ש' 18:00-02:00.

ליצירת קשר ופרטים נוספים מאיזי