הביקור בסניף BBB ראשון לציון שהוביל את שי שוורץ להתנגשות עם פיליפיני

שי שוורץ,

האופציות להמבורגר בראשון לציון רבות ומגוונות, מה שמקשה על קבוצה של 10 אנשים לבחור איפה לאכול. במיוחד כשכל אחד רוצה לאכול משהו אחר. משיקולי חנייה, מגוון מנות ומקום בשעות הצהריים העמוסות – הפור נפל על סניף BBB ראשון לציון שנמצא במתחם הרובע. האם הסניף הראשל"צי של הרשת יצליח להשביע חבורה רעבה ושובבה?

BBB ראשון לציון מציגים: הפלוואן בורגר

הסינייה של BBB ראשון לציון

מצאנו שולחן די בקלות, התיישבנו ובלי לחכות יותר מדי תפסנו כל אחד תפריט בידו. עיון קצר הוביל אותי לבחור בעסקית, עם סינייה בתור מנת פתיחה ואחד מההמבורגרים המיוחדים של התפריט החדש כמנה העיקרית. ייזקף לזכותם של BBB שהמנות הוגשו סופר מהר, בכלל ראוי לציין לטובה שבאופן קבוע המנות הראשונות ב-BBB יוצאות מהר מאוד כמצופה ממנה ראשונה שמטרתה להרגיע את הטירוף ולפתח את התיאבון לקראת העיקרית. הסינייה של BBB מוגשת באופן ייחודי, ערמת בשר טחון ברוטב עגבניות עטוף בחצילים בצורת הר בודד בים של טחינה ופסגתו שן שום ופטרוזיליה. מנה יפייפיה ומגרה, וכמה שהיא יפה, ככה היא טעימה. כל ביס משלב ניגודיות של חום הבשר עם הקרירות של הטחינה. הבשר ברוטב מתובל נפלא, הטחינה יוצאת מן הכלל ובשילוב עם החציל זאת מנה מצויינת! בעיני המנה הראשונה הטובה ביותר של הרשת. ועכשיו שאלה לי ל-BBB, למה לעזאזל היא לא נמצאת בתפריט הכללי?!

הסינייה של BBB ראשון לציון

מהמזרח התיכון היישר לפיליפינים

לעיקרית התלבטתי מאוד בין המבורגר אסאדור החדש לבין המבורגר הפלאוון שלמרות שהתאכזבתי ממנו בסניף ראש פינה, שמעתי עליו הרבה דברים טובים מאז והחלטתי שמגיעה לי חוויה מתקנת. הפעם לא עשיתי את אותה טעות והתווכחתי שיגישו לי את ההמבורגר במידת עשייה מדיום או שאני לא מזמין כלום! בסוף הם נכנעו ואכן ההמבורגר הגיע במידת מדיום יחסית מדויקת. בשונה מהביקור בראש פינה, שם התעקשו על מדיום-וול כסטנדרט של השף, הפעם הקציצה הייתה עסיסית ומלאת נוזלים. כל ביס מהמנה היה רטוב וטעים, ועדיין משהו לא התחברי לי.

BBB ראשון לציון - הפלוואן בורגר

המתיקות של האננס, החריף מתוק של הצ'ילי והסרירצ'ה הפיקנטי נותנים כל אחד משקלו, אבל ביחד משהו מתפספס, ואיכשהו המכלול הזה לא נותן מספיק מקום לפנצ'טת הטלה. אני בטוח שההמבורגר הזה יתאים בול למי שמחפש שילובים של חריף ומתוק, אבל לפחות עבורי הטעמים לא מספיק ברורים ומשהו בחיבור הסופי לא מסתדר (אל תבינו אותי לא נכון, זה המבורגר טעים כמו שהרשת יודעת להפיק, אבל השילוב הזה פשוט לא הסתדר לי). מה מילים על ההום פרייז, שלעצמו היה טעים וממכר, אבל לא התאים לי עם הטעמים של הפלאוון, עוד צ'ילי מתוק פשוט לא התאים שם. אז אם אתם בוחרים בפלאוון בורגר, הום פרייז זה לא התוספת המתאימה, בכל יום אחר אני ממליץ בחום כי מדובר בהום פיירז מצויינים!

ההום פרייז של BBB ראשון לציון

לסיכום, האם אבחר ב-BBB שוב?

למרות שמדובר בהמבורגר טעים ואני בטח שיש לו קהל אוהדים, הטעמים של הפלוואן בורגר הם כנראה לא בשבילי. אני מאמין שאת אוהבי האננס בצ'ילי הוא לא יאכזב ואפילו ילהיב. אבל מה שבטוח, תתעקשו על מידת עשייה מדיום, זה ללא ספק הבדל של שמים וארץ כשמדובר על הקציצה של BBB. העסקית בעלות של 74 ₪ (ויש 10% הנחה לחברי מועדון) זה סבבה לדיל, גם לעומת אופציות אחרות באזור. קיבלתי מנה ראשונה בשרית יוצאת מן הכלל, המבורגר מיוחד עם מגוון טופינגס, תוספת צד ושתייה. נשכלל את הכל ביחד וזה משתלם, אם כי עשוי לגרור עייפות קלה להמשך היום.

שם: BBB ראשל"צ. כתובת: משה בקר 15, ראשל"צ. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 11:45-01:00, ה'-ו' 11:45-03:00, ש' 11:45-02:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי