לילה ביץ' – טלי קוטנו גילתה המבורגר מפתיעה דווקא בחוף הים של ראשל"צ

טלי קוטנו - כתבת אורחת,

כשהחברות של טלי אמרו לה, יאללה הולכים לחוף, היא לא לא התנהגדה, ואז הגיעה הרבה – אז הן התיישבנו במסעדת לילה ביץ' וטלי הזמינה, איך לא, המבורגר. ההמבורגר היא מאכזב והצ'יפס הזכיר את צה"ל, אבל הקינוח היה מפתיע!

שישי קייצי בחוף הים – לילה ביץ'

יום שישי, אמצע הצהריים, 30 מעלות בחוץ (ושאל נדבר על הלחות), יצאנו לחגוג יומולדת לחברה. התיישבנו במקום שנראה לנו הכי מוצל והכי שקט בחוף של ראשון, מסעדת לילה ביץ'. ניגשה אלינו מלצרית נחמדה והמליצה על ההמבורגר, מי אני להגיד לא להמבורגר?! אז לקחנו… 250 גרם של בשר לא מזוהה (כמו שקורה לרוב במסעדות שזו לא ההתמחות שלהם), עם גבינה צהובה (לא מזוהה גם כן, אבל בשלב הזה כבר לא שואלים שאלות), המנה מגיעה עם צ'יפס ומשום שחלקנו, הזמנו גם הום פרייז חמאה, בהמלצת המלצרית.
המבורגר של לילה ביץ'

ואז זה הגיע – האוכל

ההמבורגר הגיע בלחמנייה יבשה, זה לא שציפיתי להרבה אבל הלחמניה אמורה להיות משהו בסיסי והיא הרגישה קצת מופשרת אחרי הקפאה ממושכת, עם בשר קצת יבש ותפל ובצד צ'יפס בסגנון צה"לי – כלומר מופשר, ספוג בשמן ובמרקם כמעט עיסתי. אומנם זו לא מסעדת שף ולא אמור להיות כאן המבורגר שיפיל אותכם מהרגליים, אבל ציפיתי לפחות לצ'יפס סביר ולא צה"לי, וקציצה לא תפלה.ההמבורגר של לילה ביץ'

עד כאן, אין הפתעות, בכל זאת מסעדת "הכל מהכל" על החוף… ההפתעה הגדולה, כוכב הארוחה היה ההמופרייז חמאה! למרות שטווח ההפתעה של הום פרייז לא כזה רחב, המנה הזו הפתיעה אותי לטובה. פלחי תפוח אדמה נחים בחמאה וצ'ילי, מעט קריספיים בחוץ ונימוחים במפנים, מהטובים שאכלתי בחיי! לקינוח כמובן הזמנו וופל בלגי עם שלל התוספות, גם כאן לא הייתה שום הפתעה, וופל סביר עם גלידה וקצפת.וופל בלגי של לילה ביץ'

לסיכום

לא זה המקום שהייתי ממליצה לכם אם ממש בא לכם המבורגר – אבל (!) שווה להגיע רק כדי לטעום את ההום פרייז! ותודה לטליה המלצרית המקסימה על ההמלצה!!

*** המסעדה נסגרה ***