Loft – טל קורנס הגיע לראשון לציון בשביל לחגוג עם המבורגר וחזר מאוכזב מהמקום

טל קורנס,

טל קורנס נסע לחגוג יומהולדת עם האחים שלו במסעדת Loft הידועה בראשל"צ, בדרך הוא היה עד למחזה לא פשוט.

בדרך ללופט, רגע של נחת

אחיי הקטנים, אביב ודרור, חגגו יומולדת והוחלט שהולכים למסעדת Loft בראשון לציון לכבוד המאורע. כבר ביקרתי במסעדה בעבר והיא הייתה סבבה בסך הכל. הגעתי היישר מהאוניברסיטה ובדרכי מהחניה למסעדה נתקלתי במראה הזוי. 20 מטר מהמסעדה עצרה לימוזינה ומיד הקיפו אותה עשרות ילדים צווחניים. לתומי חשבתי שמדובר באיזו אישיות נכבדת, אבל מהלימוזינה הלבנה יצאה לה ילדה בת 12 עם פרצוף ״אמא ואבא אני שונאת אתכם״ בליווי שאגותיו של מפעיל עם עודף התלהבות בלתי מוסבר שהפציר בכל הילדים למחוא כפיים, לצרוח ולעשות סלפי עם כלת השמחה.

מפה לשם, אחיי הגיעו וניגשנו להזמין. אביב הזמין כריך פילה בקר בתוספת הום פרייז (65 ו-14 ש״ח בהתאמה) ודרור, סתיו ועבדכם הנאמן הזמנו Angus צ׳יז בורגר (52 ש״ח) במידות עשייה מדיום וול עם צ׳יפס (12 ש״ח), מדיום בתוספת סירות תפו״א (12 ש״ח) ומדיום בתוספת הום פרייז בהתאמה. שאלתי את המלצרית אם ניתן להזמין את ההמבורגר במידת עשייה מדיום למרות העובדה שיש כמות עצומה של גבינה מותכת בתוך ההמבורגר והיא ענתה שכן. שאלתי אותה בשנית האם היא בטוחה והיא לא היססה וענתה בהחלטיות ״כן״. טעות, טעות חמורה.לופט ראשל"צ - ההמבורגר שאכזב

הפיאסקו מתחיל

לאחר זמן קצר המנות הגיעו לשולחן. אביב אמר שהכריך שלו היה לא משהו, הבשר היה שרוף, הרוטב לא הורגש ובסך הכל המנה הייתה יבשה מאוד, אבל אכילה. בנוסף, ההום פרייז שלו הרגישו כמו חמאה בנגיעות תפו״א ולכן הוא לא אכל ממנו בכלל. כשהמלצרית שאלה מדוע הוא לא נגע בהום פרייז, אביב ענה לה בכנות שפשוט ממש לא טעים לו והיא הצהירה בחגיגיות שהיא תקרא לאחמ״ש. בינתיים הגיעה מלצרית אחרת ולקחה את התוספת והאחמ״ש לא הגיע עד לכתיבת שורות אלה (המוצא הישר מתבקש להחזיר לבעלי ה-Loft). הייתם מצפים שיציעו להחליף את התוספת במשהו אחר, אבל המסעדה החליטה פשוט להוריד את התוספת מהחשבון, שזה אמנם יפה מצידם, אבל לרוב נותנים ללקוח את האפשרות לבחור. חבל, הוא גם יכול היה לשבוע מהארוחה. סתיו, שהזמין את ההמבורגר במידת מדיום, קיבל מדיום וול במקרה הטוב ואמר שההמבורגר סביר מינוס ויש עודף גבינה שמזכיר פיצה עם תוספת אקסטרה צ׳יז. דרור לעומת זאת היה די מרוצה מההמבורגר שלו והתלהב מהכמות הנכבדת ביותר של הגבינה. עכשיו הגענו אלי. סבלתי. אין לי מילה אחרת.

ההמבורגר שלי ממש לא הגיע במידת עשייה מדיום, גם לא מדיום וול. ההמבורגר היה פשוט אפור. מת. לגבי הכמות המופרזת של הגבינה, אפשר להתווכח האם זה מגניב, מיוחד וסקסי או שמא מוגזם ולא מתאים, אבל לא בשביל זה באתי ל-Loft. חצי מההמבורגר שלי היה פשוט קשה, בחיים לא נתקלתי בדבר כזה. התחושה הייתה כאילו הוציאו גלידה קפואה שעמדה שבוע בפריזר והכריחו אותי לאכול אותה טרם הפשירה מעט. גם ההום פרייז היה רע. בניגוד למקרה של אביב, בו הטעם הדומיננטי (והיחיד) היה של חמאה, לתוספת שלי לא היה טעם כלל וכלל. לא ברור איך למנה שאמורה להכיל חמאה, צ׳ילי מתוק, בצל ופלפלים אין טעם, אבל ה-Loft עשו את הבלתי יאומן והצליחו לייצר דבר כזה. כואב לי לכתוב את השורות האלה, אבל אם לא הייתי מגיע ישירות מהאוניברסיטה אחרי היום הקשה ביותר בשבוע (יום שלישי) שבו אני לומד ברצף משעה 11 עד שעה 20 וכל מה שאכלתי באותו יום היה תפוח, בננה ושקית קטנה של ביסלי גריל (החטיף הטעים ביותר ביקום) הייתי מחזיר את המנה למטבח ועוזב את המקום.צ'יזבורגר מאכזב - לופט ראשון לציון

לבסוף כיאה ל״חגיגה״ הזמנו קינוח קראמבל אוריאו שהגיע עם זיקוק לכבוד המאורע. הקינוח היה נקודת האור היחידה בארוחה הזאת. שבבי האוריאו המרוסקים ביחד עם הקרם היה פשוט תענוג. מנה מומלצת לכל הדעות.

Loft – over and out

החוויה שעברתי במסעדת Loft הייתה נוראית. אם חשקה נפשכם בהמבורגר טעים, זה ממש לא המקום בשבילכם. התמונות בכתבה להמחשה בלבד. היינו רעבים ושכחנו לצלם, עמכם הסליחה.

שם: לופט. כתובת: משה בקר 15, ראשל"צ. כשרות: לא כשר. שעות הפעילות: א'-ה', 12:00 – 24:30 או אחרון הלקוחות, ו'-ש' 12:00 – 2:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי