מור בודק את מלצר בית בירה חדש ומעניין בראשל"צ

מור סיני,

הגענו ביום שני בערב לבר "מלצר" בראשון לציון, ממש יום לפני הבחירות, למעשה עוד יציאת סופ"ש מן המניין. התפלאתי לגלות מקום מעוצב בצורה ייחודית למדי. על התקרה מודבקות בין 5000 ל-6000 תחתיות של בירה מכל העולם, אפילו זיהיתי אחת ארגנטינאית. גילוי נאות: את ההערכה הגסה של כמות התחתיות חישבנו לאחר כמה בירות, המסקנה הייתה שיש 77 תחתיות בכל שורה בצורה שנדמתה כריבוע מינוס שטח חסר קל, בקיצור מוזמנים להגיע ולספור בעצמכם!

מלצר בית בירה, המקום

מלצר, נעים להכיר

המקום מציע 140 סוגי בירות שונות בטעמים פירותיים, שוקולדיים, עם לקטוז, ללא גלוטן, You name it. עכשיו לפני שנגיע להמבורגר, חצי משפט על הבירות: ממליץ מאוד על Silk Road – בירה סקוטית עם טעם מנגו וליצ'י, ולאוהבי הויינשטפן אני ממליץ על Vedett שמאוד מזכירה אותה.

מלצר בית בירה, ראשל"צ

ועכשיו להמבורגר, במשפט אחד, או אפילו במילה אחת: ה-מ-ב-ו-ר-ג-ר. לא מתחפש למשהו שהוא לא, לא מנסה להרשים ועם זאת ממש לא רע, ומעלה הרמה שרגילים אליה בברים בד"כ. הקציצה מגיעה במידת עשייה של המקום, אז לאוהבי המדיום או הוול דאן (לא עלינו) Too Bad. הבשר טוב, לא GDB אבל טוב, ניתן להוסיף צ'דר ובייקון; שהלכו עם הקציצה יד ביד, שלל ירקות והמון רטבים מעניינים בכמה צבעים שמגיעים בקוקוטים, לא התעמקתי לגמרי. כמה רוטבי איולי היו שם, חרדל דבש, משהו ירוק (כמו something blue בחתונה נוצרית) בקיצור רטבים מעניינים, אני התמקדתי בקטשופ מיונז, תקראו לי old fashion.

מלצר בית בירה, המבורגר

הביס טוב סה"כ, הבייקון מוסיף קריספיות שמזכירה לי קצת ערים מעבר לים, הרבה פעמים בארץ יוצא לי להיתקל בבייקון רך ולא מאיר פנים. תוסיפו צ'דר, מה יש לומר? כתום, יפה, טעים. קטשופ מיונז שמערבבים על הלחמנייה העליונה עם מערבל בדמות צ'יפס בודד. הצ'יפס קריספי וחם, מלוח מספיק, אין צורך להוסיף. בצד לקחנו גם פוקצ'ה וטבעות בצל. הטבעות הגיעו בציפוי בירה כיאה למקום, טבעות טובות, שוב, לא פרוזדור, אבל טבעת לא רעה כלל.

מלצר, שורה תחתונה

מה שאני מנסה לומר בעצם, שלמי שקצת רגיל להמבורגרים מיוחדים עם מייפל וחמאת בוטנים וריבה וקציפת גבינה כחולה ושות' – פה מקבלים חוויה של בירות ייחודיות ומעניינות, אווירה טובה והכי חשוב: המבורגר מספק ביותר!
(קרדיט על תמונות המקום לעדי עזרא, "טועמת ורצה לספר לחבר'ה".)

שם: מלצר בית בירה. כתובת: בן גוריון 4, ראשל"צ. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 17:00-01:00, ו'-ש' 12:00-01:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי