איזה בר קוקטיילים במרכז ראשון הצליח להפתיע ולהוציא מהדר "WOW"?

הדר בן יעקב,

כששמעתי מאיש ההמבורגרים שהפאו וואו הוציאו המבורגר חדש ושווה לבדוק אותו, קצת חששתי. מדובר בבר קוקטיילים מעולה עם אווירה כיפית ומשוחררת במרכז ראשון והתפריט מאופיין באופציות שונות למנות חלוקה. כשמקום כזה משחרר המבורגר לתפריט הוא צריך לספק את הסחורה וקיוויתי שזאת תהיה הצלחה כמו בביגי זי וארוויח בר קוקטיילים קרוב לבית עם אופציה לאוכל מעולה. אז החלטתי לצאת לדייטנייט קליל באמצע שבוע עם הבנזוג כדי לבדוק האם יש בשורה חדשה בסצינה הראשל"צית?המבורגר פאו וואו וצ'יפס

אז הגענו למקום עם ציפייה לקבל ארוחת ערב נחמדה, מוזיקה וקוקטיילים לאווירה. עברנו על התפריט ואחרי בדיקה עם המלצר הזמנו את ההמבורגר החדש של המקום – המבורגר פאו וואו שמגיע עם חזה אווז ריבת בצל אורוגולה מיונז וציפס בצד (58 ₪), בהמלצת המלצר הוספנו גאודה (7 ₪). דווקא לגבי המנה השנייה התחילו ההתלבטויות, התפריט היה נראה מפתה אבל בסוף מנת מעדן אווז (53 ₪) הכריעה – מדובר בפוקאצ'ה עם מיונז סרירצ'ה חזה אווז וביצת עין. לבסוף עברנו להסתכל קצת על תפריט השתייה, נדב לקח מוחיטו אבטיח ואני עם פחד מטעמים חמוצים מדי בחרתי בסיועו של המלצר (הממש מקסים!) קוקטייל גומי גם שהובטח להיות מתוק עם כמה שפחות לימון.

אז האם פאו נותן וואו?

קיבלנו את הקוקטיילים ממש מהר, שלי בהתאם להבטחת המלצר היה מתקתק והמוחיטו אבטיח של נדב היה באמת בטעם של מוחיטו אבטיח לא ליד לא בערך – בול כמו התיאור. אחרי התחלה טובה כזאת והמראה של המלצר עם המנות המתקרבות הציפיות החלו לעלות.

הקוקטיילים של פאו וואו

ההמבורגר הגיע ואחרי סשן תמונות של הכל עבורכם החלטתי שאני מתחילה ממנו אני חייבת לדעת האם הפאו וואו מספק את הסחורה ולא רק מכביר בתיאורים. לקחתי ביס וזה היה פשוט וואו!! שילוב מעולה! מידת העשייה הייתה מדיום כמו שביקשתי, כל מרכיב בפני עצמו היה טעים. האווז היה מעולה הריבת בצל מתקתקה והקציצה שהפאו וואו רקחו כאן הייתה ההפתעה האמיתית שלקחתי ביס ממנה לבד הייתי חייבת עוד אחד כדי להפנים את מה שהרגשתי. החבר'ה של הפאוו וואו לקחו חלקים שונים של בשר בקר (שפונדרה צוואר וחלק אחורי) הם עשו יחסים מעולים בין החלקים ולא העמיסו בתיבול מיותר, הם נתנו לבשר איכותי וטרי לשלוט ולהביא את הטעמים שלו ורק על ההבנה הזו והיד עם הבשר אני רוצה להגיד להם שאפו ענק! כל כך שמחתי שאני הולכת לצאת מופתעת מהמקום הזה כי אופציה בערב קרובה לבית עם אוכל טוב ואלכוהול טוב הייתה חסרה לי בראשון.

מבט מקרוב - ההמבורגר של פאו וואו

השילוב עצמו בביס של כל המרכיבים היה נהדר המתיקות של הריבת בצל קיבלה קונטרה מהארוגולה (איזה כיף שיש עוד מקום שמפסיק לשים חסה בנאלית וזוכר שיש עוד ירוקים שיכולים להשלים את הטעם ולהוסיף לו!) האווז הוסיף מרקם וטעם בשרי ונימוח והקציצה הנהדרת פשוט תמכה בכל הטעמים וניצחה על השילוב המדהים הזה. אחרי שנרגעתי מזה אמרתי לעצמי שאני חייבת לבדוק מה קורה בגזרת המעדן אווז לפני שאני אחסל את כל ההמבורגר הזה, ואז קלטתי שהייתי כל כך מרוכזת בהמבורגר ואני יודעת שזה הולך להישמע מוזר אבל פתאום ראיתי שיש לי גם צ'יפס בצלחת מה לא נדגום אותו? אז מי שעוקב אחריי יודע שאני בעד חידושים בגזרת הצ'יפס אבל מעריכה רטבים שמכינים במקום אז פה באמת אמנם היה מדובר בצ'יפס רגיל. טעים למי שאוהב ולא מחפש דברים מוזרים אחרים כמוני- ההפתעה האמיתית הייתה המיונז שום שמגיע איתו שמסתבר שמכינים אותו במקום והטעם שלו היה מעולה שילוב חזק של שום ולא כבד מידי מהשומן של המיונז.

פאו וואו - החדש של ראשל"צ

אז הגענו למעדן..

טוב אז סוף סוף נדב חתך לי חתיכה מהמעדן אווז ואז זה שוב תקף אותי הוואו הזה הג'בטה הייתה רכה (וטרייה!) עם טעמים חזקים מהרטבים, (לנדב שהוא המדד לחריפות זה היה אמנם חריף אבל טעים ולא חריף מידי) הסרירצ'ה נתנה קיק רציני למנה והביאה אותה לרמה אחרת השילוב עם האווז שפשוט היה עשוי טוב ונכון ומעליו ביצת עין עשויה בדיוק במידה הנכונה היה פשוט מעולה! השרי שהגיעה בצד עזרה להעביר את החריפות, קיבלנו רק שרי אחת חצויה, במנה כזאת פיקנטית הייתי מצפה לקצת יותר אולי עוד אחת שתיים רק בשביל לאזן את הטעמים בפה לפני השתייה מהאלכוהול  אבל זה כבר שטויות כשמדובר בכזו מנה כיפית.. אנחנו ממש ניקינו את הצלחת מהחלמון של הביצה עם הג'בטה זה היה פשוט כיף לחלוק מנה כזו באווירה כזו.מעדן אווז של פאו וואו

אז הפאו וואו?

חד משמעית כן! מדובר בהרבה יותר מסתם בר, מדובר במקום כיפי פשוט לבוא, לשבת, לאכול וליהנות מהאווירה. האוכל היה באמת נהדר, השירות היה מקסים והמחירים ממש משתלמים ומה שיותר נחמד (אנחנו פספסנו באותו הערב) זה שיש Happy Hour באמצע שבוע ב-17:00-20:00 עם 30% הנחה על האוכל ו-1+1 על האלכוהול. אז אני לא יודעת מה עוד אפשר לבקש במיוחד שהפאו וואו הם באמת אופציה הרבה יותר מראויה במרכז ראשון לתל אביב.

שם: POW WOW. כתובת: רוטשילד 62, ראשל"צ. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 12:00 – אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי