עד העצם אקספרס אבן גבירול – כתבינו ביקרנו ומשם ברחו לויטרינה

ארקדי פורטנוי,

הכל התחיל מפוסט של גיל, שגרם למהומה בקרב חברי קהילת המבורגר ישראל. גיל סיפר שנפתח סניף שחדש של המסעדה הנערצת עד העצם באבן גבירול ת"א, המכונה עד העצם אקספרס. המיקום כ"כ נהדר שלא נשאר עוד תירוץ ונאלצנו בחופזה להגיע על מנת לטעום את ההמבורגר של עד העצם אקספרס.

עד העצם אקספרס – קצת על המקום

המיקום של עד העצם אקספרס נהדר, לא רחוק מלונדון מיניסטור, העיצוב נחמד, במיוחד שולחנות העץ הירוקים שעושים הרגשה חמימה, המסעדה לא צפופה ואין בעיה למצוא שולחן. ההזמנה מתבצעת בסגנון ארומה, רק ללא המיקרופון המפורסם, השתעשעתי לראות את הקופאי מתרוצץ בין השולחנות בחוץ ושואל מי זה אביב, כדי להודיע לו שההזמנה שלו מוכנה ושיבוא לאסוף אותה מהדלפק.עד העצם אקספרס תל אביב - המבורגר לשעת לילה

המקום בנוי כך שאני יכולה לראות איך מרכיבים את ההמבורגרים, הלוואי ולא הייתי רואה. פעמיים תפסתי את אחד מאנשי הצוות מרכיב המבורגר ללא כפפות ואז חוזר לעמוד בקופה. בדלפק ההזמנות, הבלאגן חוגג, שישה מגשים עם הזמנות מונחים והקופאי מתווכח עם אחד העובדים האם מולאה כבר ההזמנה של לירן, הם מחליטים שכן וזורקים את פתקית ההזמנה, יחד עם שתיים אחרות, אחרי חמש דקות מגיע לירן להתעניין מה שלום ההזמנה שלו. אופס.

התפריט של עד העצם

בתחילה הופתעתי לטובה מהמחירים הזולים של ההמבורגרים והארוחות בסניף עד העצם אקספרס, אח"כ הבנתי שמדובר בקציצות בגודל 120 גרם,לפני צלייה. התפריט בנוי לפי כמות הקציצות בהמבורגר, המבורגר אקספרס 1 הוא המבורגר בגודל 120 גרם, אקספרס 2 מכיל 2 קציצות של אקספרס 1, אקספרס 3 מכיל 3 קציצות של 120 גרם. תפריט מינימליסטי שמורכב משלושה גדלים של המבורגר, אופצייה לגבינה, בצל מטוגן, צ'יפס ושתייה. התפריט כלל גם שליש גולדסטאר ב-14 ש"ח, שזה נחמד.ההמבורגר של עד העצם אקספרס תל אביב

מצד אחד, מקבלים בארוחה כוס שתייה עם ריפיל חופשי, מצד שני לשתייה יש טעם מהול. מצד אחד, יש בר רטבים פתוח, מצד שני, הרטבים תעשייתים ושני אנשים קיבלו שפריץ לפנים מברז קטשופ מקולקל. אז מה היה לנו: צ'יפס בסגנון מקדונלד'ס, קריספי ומלוח מאוד, קציצות קטנות בצורה מביכה, עשויות מאוד, בלי אפשרות לבקש דרגת עשייה (כלומר, ביקשנו, אבל עדיין קיבלנו וול דאן) וגם הן מלוחות מאוד מאוד. התאכזבנו שהמבורגר 220 גרם עשוי משתי קציצות קטנטנות, מה שכן, הלחמניה הייתה מעולה, טרייה, רכה וקלוייה מעט.

סיכום החוויה

הסניף של עד העצם אקספרס חדש וזה ניכר בבלאגן שחוגג בכל מה שקשור להזמנות, ההמבורגר קטן ופשוט לא טעים, הארוחה בכלליות בליגה של מקדונלד'ס ובכלל לא ברמה של המבורגריה תל אביבית שמכבדת את עצמה. באנו מלאי ציפיות ונכונים להתלהב וברחנו מאוכזבים. חבל. ההמבורגר – 3/10 בדירוג יאנה, קטן מידי, עשוי מידי, מתובל מידי.

שם: עד העצם אקספרס אבן גבירול. כתובת: אבן גבירול 21, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א'-ש' 3:00-11:30.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי