דנה רעבה בבידוד ובודקת את עד העצם אקספרס

דנה רוזנפרב,

אוי קורונה, קורונה' בגלל הקורונה סגרו את MIT ואת המעונות, ושלחו את כולנו הביתה בהקדם האפשרי. ככה מצאתי את עצמי אורזת את החדר, ממלאת טפסי מס, לומדת למבחן ומסיימת שיעורי בית+עבודת הגשה, ועוד כמה ענייני לוגיסטיקה אמריקאיים והכל בשלושה ימים לחוצים, בשביל לחזור לבידוד של שבועיים אצל ההורים (ואם משרד הבריאות קורא את הכתבה הזו, אתם מוזמנים לקפוץ לבקר).

אין כמו המבורגר בזמן בידוד!

אל תבינו לא נכון, בידוד אצל ההורים זה דווקא די כיף – סופסוף מישהו מאכיל אותי ודואג לי 24/7! (אל דאגה, עוד שבוע ואני חוזרת לבשל ברבאק בדירה עם בן הזוג), אבל הגעגוע להמבורגר לא מסתיים אף-פעם. שיטוט מהיר מה אפשר להזמין לגבעתיים, ובחרתי להזמין את ההמבורגר ואגיו של עד העצם אקספרס עם גבינת צ'דר וחזה אווז, כדורי פירה, צ'יפס בטטה וצ'ורוס (אם אני כבר בבידוד ואף אחד לא רואה אותי, אפשר להתחזר עד הסוף!)

עד העצם אקספרס במשלוח וולט

הזמנתי את המשלוח ל-18:30, וב-18:32 השליח צלצל בדלת. ולא סתם צלצל בדלת – חמוש כפפות ואוחז בשתי שקיות קרטון של עד העצם. איך אני אוהבת כשמגיעים בזמן! ההמבורגר הגיע עטוף טוב מאוד עם ריח משכר. הלחמניה נראתה טוב, הירקות טריים, התוספות בכמות נכבדת. עד כה נראה מצוין! חציתי את ההמבורגר לשניים, וקצת התבאסתי – ההמבורגר עשוי מדי ומיובש, וול דאן. חבל, כי הזמנתי ואגיו אבל מידת העשייה פשוט לא איפשרה להרגיש את זה.

עד העצם אסקפרס המבורגר וואגיו

הצ'יפס וכדורי הפירה הגיעו במיכלים עגולים וארוכים שיצרו כיס אדים. על כדורי הפירה האדים לא השפיעו והם היו מצוינים, והצ'יפס איבד קצת מהפריכות, אבל צ'יפס בטטה טעים בכל מצב אז זה היה סבבה.

כדורי פירה עד העצם אקספרס

ואיך אפשר בלי הקינוח? הצ'ורוס היו טובים – פריכים, לא שמנוניים מדי ומתוקים בדיוק במידה. הם ללא קינמון (למי שלא אוהב\לא מסוגל לאכול צ'ורוס בלי), ויחד עם ריבת החלב כל ביס היה טעים לאללה.

צ'ורוס של עד העצם אקספרס

אמ;לק עד העצם אקספרס?

הכל היה נכון בהמבורגר – התוספות, הרטבים, הירקות, הלחמניה, למעט דבר אחד חשוב – מידת העשייה שייבשה את הקציצה בטירוף וביאסה. המזל הוא שזו טעות שקל לפתור גם מצד הלקוח וגם מצד המסעדה. כדורי הפירה טובים, צ'יפס הבטטה טעים רק שהאריזה לא עושה עמו חסד, והצ'ורוס כיפיים ומתוקים בדיוק במידה.

שם: עד העצם אקספרס אבן גבירול. כתובת: אבן גבירול 21, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד', ש' 11:30-03:00, ה'-ו' 11:30-04:30

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי