אגנס פאב – טל קורנס מברר מה זה בדיוק פאב-בורגר, אבל טעים?

טל קורנס,

חבר מהצבא בשם יובל הגיב על הביקורת שכתבתי על ה"פאפצ'וס" בפרו ואמר שיש למקום מלא הייפ, אבל ההמבורגר בינוני וסביר. אני לא מסכים, אבל זה לא העניין. לאחר מכן הוא המליץ לי לבקר במקום בשם אגנס פאב כי "זה פאב, אבל יש להם המבורגרים מעולים". מפה לשם הסתבר שיש להם 2 סניפים, בתל אביב ובהוד השרון. היות וגם ככה הייתי בתל אביב החלטתי לבדוק את העניין.

מעשה שהיה כך היה

קבעתי עם חבר ותיק בשם נמרוד שגר ממש לא רחוק מהפאב, שאני אאסוף אותו ונלך לשם. הגענו למקום, שהיה מפוצץ, בשעה 23:00 והתיישבנו באחד השולחנות שבפנים. אני חייב לציין שהמקום עצמו ממש נחמד, אווירה טובה, המון מקומות ישיבה בפנים ובחוץ ומבחר עצום של בירות איכותיות מהחבית ובבקבוק. לאחר כמה שניות המלצרית ניגשה אלינו עם התפריטים.

בחלק של ההמבורגרים בתפריט לילה של אגנס פאב יש קוסנפט שאהבתי במיוחד, כל ההמבורגרים עולים אותו הדבר ומחירם משתנה רק בהתאם למשקל ההמבורגר. כלומר המבורגר רגיל או המבורגר "מיוחד" עם כל מיני תוספות עולים אותו הדבר! אני התלבטתי קשות בין 2 המבורגרים שנראו לי מאוד: קונאן הברברי – המבורגר עם שמנת, פסטרמה מעושנת ומייפל, והקוואגמייר – מוצרלה, צ'יפס, בצל מקורמל, חלמון וסלט קולסלאו.
אגנס פאב תל אביב תפריט לילה

אחרי התייעצות עם המלצרית, שלא עזרה במיוחד כי היא אמרה שהכל טעים, החלטתי ללכת על "קונאן הברברי" במידת עשייה MW כי השילוב היה נראה לי יותר מיוחד וגם כי ממש אהבתי את התוכנית הזאת כשהייתי קטן. נמרוד היה יותר החלטי והזמין את ה"אוזי", המבורגר בסגנון אוסטרלי עם סלק, אננס ובצל מטוגן במידת עשייה M.

ההמבורגרים של אגנס פאב

להפתעתנו גילינו שהמנות לא מגיעות עם תוספת למרות מחירן (52 ש"ח להמבורגר 200 גרם), אבל מבחינתי אין דבר כזה המבורגר בלי תוספת אז הזמנתי צ'יפס בנוסף. לאחר כמה דקות הגיעו ההמבורגרים. המנות נראו טוב למדי וניגשנו למלאכת הבליסה.ההמבורגר האוסטרלי של אגנס פאב תל אביב

ההמבורגר של נמרוד שחה במיונז, למרות שלא היה כתוב בתיאור המנה שיהיה מיונז בכלל, ולטענתו התוספות על ההמבורגר בקושי הורגשו בגלל אותו מיונז מוגזם. ההמבורגר שלי היה חביב, אבל לא יותר מזה. מצד אחד השמנת ממש לא הורגשה, אבל מצד שני הפסטרמה המעושנת והמייפל היו דווקא שילוב מעניין. הצ'יפס היה צ'יפס פאבים סטנדרטי שחלקו היה קראנצ'י ונחמד, חלקו היה לא עשוי מספיק וחלק האחר היה רטוב. הבעיה המרכזית עם ההמבורגרים הייתה מידת העשייה והלחמנייה שלהם. למרות ששנינו הזמנו M ו-MW, קיבלנו את ההמבורגרים שלנו WD והלחמניות של שנינו היו שרופות. בהחלט מאכזב.קונאן הברבארי של אגנס פאב תל אביב

מילות סיכום

אגנס פאב באבן גבירול הוא פאב נחמד עם אווירה טובה ובירות איכותיות, אז אם סתם בא לכם לשבת על בירה באזור ועל הדרך לנשנש המבורגר זה אחלה מקום. לעומת זאת, אם אתם מחפשים המבורגר טוב, יש מקומות הרבה יותר טובים לא רחוק בהמשך הרחוב (ויטרינה, האחים, וולפנייטס ואפילו עד העצם אקספרס).
שם: אגנס פאב ת"א. כתובת: אבן גבירול 129, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 17:00 עד לקוח אחרון, ו'-ש' 12:00 עד לקוח אחרון.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי