בנץ דיינר ארגנטינאי – איש ההמבורגרים מגלה את ההמבורגר החדש של פלורנטין

ארקדי פורטנוי,

כשארקדי שומע על מקום חדש ומעניין הוא חייב לבדוק אותו, כשמדובר במקום שמתהדר בבשר איכותי וטוען לטעם ייחודי וחוויה מגניבה בלב פלורנטין, אז ברור שחייבים לדווח לכם – וזו בדיוק הסיבה ששלחנו את איש ההמבורגרים לבדוק את בנץ דיינר ארגנטינאי.

לאור תשומת הלב הרבה בקהילת המבורגר ישראל, לקראת שעה 03:00 נכנסנו לדוכן\מסעדה בנץ דיינר ארגנטינאי. בבנץ מגישים בעיקר המבורגרים בשרניים עד השעות הקטנות של הלילה וגם כמה מאכלים ארגנטינאים מפורסמים. אחד הדברים שהכי אהבנו היה השירות האדיב, בשעה 03:00 היה קשה לנו להאמין שהם זה עתה סיימו משמרת יום שישי אך הם מחייכים ורעננים כאילו זה הרגע הם הגיעו לכאן. משהו ברוח הארגנטינאית במקום פשוט מדבק. לדעתי זו אחת הסיבות שחברים כה רבים בקהילת המבורגר ישראל התאהבו במקום. ארקדי מבקר בדיינר של בנץ דיינר ארגנטינאי

המבורגרסה של בנץ דיינר ארגנטינאי

הכלל של ארקדי: המבורגר גדול משדרג את הטעם ומשנה את יחס בשר-לחמנייה. בחרתי לטעום המבורגר משביע בגודל 400 ג' (200*2) עם טופינג של דאבל אמנטל ותוספת צ'יפס קייג'ון עם גולדסטאר מהחבית. ההמבורגר הוגש בלחמנייה צהובה ורעננה שאף על פי שנכנסה לסלמנדרה, מרוב נוזלים היא התפרקה בידיים. מכיוון שהלחמנייה יצאה בהירה למדי, אני נוטה להאמין שקלייה ממושכת יותר הייתה גורמת לה לשרוד זמן רב יותר. בהמשך פטפטתי עם הגריל-מן, הוא סבור כי הלחמנייה פשוט לא יכולה להחזיק 2 קציצות המבורגר בלי להתפרק בשל כמות הנוזלים. אגב, ביקשתי המבורגר ללא עגבנייה. על גבי הלחמנייה נחה ערימה נאה של בצל מקורמל, 2 המבורגרים וכמות כפולה של אמנטל שהוסיפה רובד בשרני ועסיסי להמבורגר – סקסי בטירוף.ההמבורגר של בנץ דיינר ארגנטינאי

מידת עשייה לא ברורה

הזמנתי את ההמבורגר במידת עשייה מדיום. ההמבורגר הגיע עם השחמה יפה בשני צדדיו, אך כאשר חציתי אותו במרכזו, צבעו כבר היה חום בהיר עם פס ורדרד שבקושי נותר במרכזו. במילים אחרות 2 ההמבורגרים נצלו למידת וול, הרבה מעבר למידה הרצויה. למרות טעמו הרב של הבשר, הוא היה יבש וזה הותיר אותי מאוכזב. תוספת הדאבל אמנטל והבצל המקורמל תרמו המון לטעם כמכלול אך לא הצליחו לפצות על הטעם היבש. לא אחת כתבתי: "לפעמים טעות אחת של גריל-מן תכריע אם ההמבורגר יהיה מושלם או שלא אשוב עבורו לעולם" (63+11 ₪).
 הדוגמן החצוי של בנץ דיינר ארגנטינאי

יותר ויותר המבורגריות מוסיפות קייג'ון לצ'יפס לאחרונה ומקפיצות אותו מדרגה. מאחר שטעמתי לא מעט צ'יפס קייג'ון, חשתי שזה לא עמד בציפיות שלי, טעמי התיבול לא נפתחו ונשארתי עם תוספת של צ'יפס תעשייתי שגרתי (11 ₪).

בנץ VS יומנגס.

לאחרונה רבים שהכתירו את בנץ בתור היורש של יומנגס. לדעתי מדובר בשתי קטגוריות שונות ולכן לא נכון לערוך השוואה בין המסעדות. בעוד שיומנגס מאתגרת את ישראל בשיגעון התוספות, הדגש בבנץ הארגנטינאית הוא על בשר איכותי. אמנם השירות במסעדת יומנגס זכה לביקורת רבה, בבנץ השירות היה מקסים אך עדיין לא מדובר על מדגם מייצג. כמו כן, נושא מידת העשייה בהחלט נותר על הפרק. מה אתם חושבים על השירות ומידת העשייה של שני המקומות?
שחיתות בשר - בנץ דיינר ארגנטינאי

סיכום החוויה של בנץ

בנץ דיינר ארגנטינאי מזמין את תושבי פלורנטין ותיירי הברים להגיע וליהנות מחוויית המבורגרים בסגנון ארגנטינאי. בביקורי נפלתי על מידת עשייה מאוד לא מדויקת, אך השירות והאיכות הותירו בי רושם כה נעים עד שאתן לדיינר הזדמנות נוספת.

שם: בנץ – דיינר ארגנטינאי. כתובת: ידידיה פרנקל 4, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 12:30 – 24:00, ה' 12:30 – 01:00, ו' 12:30 – 18:00, ש' 12:30 – 01:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי