ביגי זי – ייתכן שיובל שקולר מצא את העסקה הכי טובה בעיר דווקא בפאב?

יובל שקולר,

מי היה מאמין שדווקא באחת הפינות המתוירות ביותר בעיר הגדולה, במקום הכי לא צפוי, מסתתר לו המבורגר טעים בצורה בלתי רגילה? מעשה שהיה כך היה, או איך גיליתי את הסוד הנסתר הקרוי ביגי זי, או לפחות את ההמבורגר שלהם.

הכל מתחיל ביום חג שכזה – חג חמישי! הסופ"ש כבר מתקרב, אני ועוד כמה חברים קבענו לפתוח אותו עם קצת אלכוהול ובתקווה גם משהו טעים לאכול. בגלל שעבדכם הנאמן הוא המארגן, חיפשתי פאב עם אוכל שווה מעבר לנאצ'וס הבנאלי. נזכרתי בהמלצה שקיבלתי מחברה טובה (הדר בן יעקב המלכה הבלתי מעוררת/דוגמנית בשר בהתהוות) על המבורגר מטורף במקום ששמו ביגי זי, פאב הממוקם בפינת הרחובות בוגרשוב ובן יהודה (נו, אלה שהיו אחראים לסרטון Fuck you Tel Aviv).

ביגי זי – המבורגר של פאב, זה לא מה שחשבתם

הגענו בשעה 18:30, המקום היה ריק מאדם אבל אל תדאגו – נאמר לנו שכל השולחנות מוזמנים למאוחר יותר. התיישבנו ופתחנו את הערב עם בירת טובורג וכמה קוקטיילים (למביני עניין בלבד). עד 20:30 יש מבצע 1+1 על תפריט האלכוהול של ביגי זי, מה שהפך את הערב לעוד יותר מוצלח. סיימנו את המשקה הראשון, ויחד עם המשקה השני הזמנו כולנו את אותה המנה – K.C Burger. ההמבורגר עשוי מ-200 ג' בשר בקר ומגיע עם תוספת איולי כמהין (לא פחות), עיגולי בטטה, גבינת עזים ונגיעת בצל מקורמל והמנה מוגשת עם תוספת צ'יפס בצד שניתן לשדרג לצ'יפס בטטה (61 ₪, שדורג הצ'יפס 4 ₪). המלצרית הייתה חביבה, אבל לא שאלה על מידת עשייה, אז הדגשתי שאני מעוניין במדיום.

נתחיל דווקא מהצ'יפס – הוא מעולה. טעים בטירוף, קראנצ'י מספיק וגם רך כדי לשמור על המרקם של הבטטה. אני לא יודע מי אתם האנשים שלא תחליפו צ'יפס רגיל בבטטה – אבל פה זה לגמרי שווה את זה. גם האיולי שהגיע לצידו היה נהדר והשלים את החוויה. ועכשיו גבירותיי ורבותי, נעבור לדבר האמיתי – נתתי ביס ראשון בהמבורגר של ביגי זי וקיבלתי ישר מנה של גבינת עזים לפרצוף. הגבינה הייתה במרקם הנכון, ויחד עם ההמבורגר יצרה טעם לא רע בכלל. מהביס השני ואילך, הבטטה והבצל התחילו לבוא לידי ביטוי, והמנה כמכלול הייתה פשוט מופלאה. הטעמים התחברו יחדיו וזה ללא ספק מההמבורגרים היותר טובים שאכלתי בעיר הקטנה-גדולה הזאת. אז נכון שההמבורגר הגיע עשוי מדי, אבל זאת רק מכה קלה בכנף לעומת המכלול הזה שהיה טעים בצורה בלתי רגילה.

סיכום חווית ביגי זי

ההמבורגר עולה 61 שקלים + 4 שקלים לשדרוג הצ'יפס. בעייני, זה מחיר סביר ביותר להמבורגר עם תוספות כ"כ טעימות, מה שהופך את העסקה הזו ללא רעה בכלל. א-ב-ל, כפי שכבר כתבתי מקודם,היינו ב-Happy hour ובמסגרתו כל מנות האוכל ב-50% הנחה, ולכן ההמבורגר עלה לנו רק 31 שקלים! יחד עם ליטר בירה באותו מחיר, ביגי זי מספקים את העסקה הכי טובה שיש כיום בעיר. אני מצאתי את מקום הבית שלי ל-Happy Hour – מקווה שגם אתם.

שם: ביגי זי. כתובת: בוגרשוב 18, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: ש'-ה' 17:00-04:00, ו' 14:00-04:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי