בורגר 300 – יצאנו לבדוק האם הלהיט של וולט השתדרג?

ודיק ברגין,

צהריים טובים צהרים יפים, וכמובן שכולנו רעבים. מהר מהר נוסעים, מהר מהר מחנים, ולנחמה וחצי רצים.

ליין ההמבורגרים החדש "300 בורגר" מבית נחמה וחצי השתדרג מלהיות להיט בוולט, למסעדה עם כיסאות ושולחנות. בית הקפה הוותיק, הממוקם באחד האזורים הכי אהובים עלי בתל אביב, מציע חווית ישיבה רגוע ומחבקת ביחד עם כמה קציצות לוהטות וחדשות לחך הישראלי. בעזרת טכנולוגיה חדשנית ביותר של מסך מגע גדול כזה, עם תפריט, מכירים לא? מזמינים זריז, בורחים תוספות, ירקות, שתייה ומה לא עוד. משלמים זריז ויושבים לחכות. 2 מנות הגיעו לשולחן: המבורגר 200 גרם עם בייקון וגבנית צ'דר והמבורגר 200 גרם עם חציל קלוי ומוצרלה (הוזמנו בארוחה יחד עם צ'יפס, סלט ושתייה ₪).

נתחיל מבחירת ליבי כמובן: המבורגר 200 גרם מקציצה די עסיסית. מידת העשייה בה הקציצה מגיע היא בין M/MW, ובמקרה שלי יותר MW, לא המידה המדוייקת ביותר שראיתי. אבל, הקראסט אשר הקציצה מקבלת מהגריל, והבשר השמנמן שממנו היא מורכבת מאפשר להעלים על כך עין. מה שהיה חסר לבשר זה אולי טיפת מלח, חוץ מזה תערובת התבלינים פיקנטית ועדינה.


שילוב של חציל קלוי עם מוצרלה טריה? בבקשה כן! רך, קרמי, טעים. הרטבים הירקות, הכל משתלב באופן מנחם ומפנק ביחד עם לחמניית הפרעצל הרכה, רק חבל שהיה לה קצת (אבל ממש קצת) קשה להחזיק את עצמה. שילוב 10/12 עם ביצוע לא רע בכלל 8/12.


מכירים את הצ'יפס של שישי בצהריים עם השניצל הזה שאין כמוהו? אז זה הצ'יפס שתקבלו כאן. אני אישית מת על צ'יפס כזה ואהבתי אותו מאוד כאן. ובנוסף סלט טרי ופיקנטי? פינוק שאין כמוהו, וחבל שאין יותר ממנו. באמת שתוספת הסלט בצד כל ארוחה נהדרת ועל זה בונוס. הקציצה המצופה בצ'דר עם הבייקון המטוגן מה איתה?


אותה הקציצה כמו לפני, רק עם מידת עשייה יותר קרובה לM ומעט יותר מדויקת. אבל חוץ מזה, אותן הערות. הצ'דר רך ונימוח, ולא משתלט על המנה, בייקון קריספי אבל טיפה לא מספיק לטעמי. שילוב טעמים קלאסי, שרואים המון וקשה ללכת איתו לא נכון. שילוב 8/12 ביצוע 9/12.  

נכון, למקום קוראים בורגר 300 ואני לקחתי מנות של 200, אני יודע. אבל אלו הכי מעניינות שם ואין בושה בכך. הבורגר החדש בה לתקוף. ומאז ההרצה הביצועים רק משתפרים והטעמים משתדריגים. לנחמה יש כיוון טוב. בחירת טעמים טובה, וביצועים לא רעים כלל וכלל. מעט שילובים מרעננים יותר, קציצה טיפה יותר מדויקת, ויש פה סוס מרוץ חזק במשחק. החוויה שלי חיובית, ואחזור להנות מקציצה של שבת מפעם לפעם, ואני ממליץ לכם בחום לבוא לטעום את החציל של נחמה, טעים 300.

שם: 300 בורגר. כתובת: כיכר הבימה 2, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: ב'-ד', ש' 12:00-24:00, ה' 12:00-01:00, ו' 12:00-17:30

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי