מסתבר שמסעדת הסטייקים הזאת יודעת גם להכין המבורגר

אור שוחט,

ברילוצ'ה היא אחת הערים שאני הכי אוהב בעולם, היא זכורה לי כעיר זבת בשר ושוקולד עם סטייקים ענקיים כמו שאוהבים בארגנטינה, וסופרמארקטים שלמים רק של שוקולדים בכל פינה. על שמה קרויה גם אחת ממסעדות הבשר שאני הכי אוהב בארץ – בוצ'רי דה ברילוצ'ה.בוצ'רי דה ברילוצ'ה, צ'יזוברגר

הקונספט של מסעדת בוצ'רי דה ברילוצ'ה דומה מאד לזה של רק בשר – בוחרים נתחים אצל הקצב לפי משקל, והוא גם אחראי לצלות אותם במידה המבוקשת, רק שלטעמי הבשר פה הרבבה יותר איכותי מבסניפי רק בשר. עדיין לפעמים מופיע לי בחלומות הפריים ריב המפחיד שאכלתי כאן בתחרות הקרניבור של המדינה, או נתחי הוואגיו שיובאו לפה בעבר. אבל הפעם באתי לספר על ההמבורגר, שמוגש רק בעסקית צהריים (64 ₪), משעה 12:00-16:30.

קודם כל אמפנדס

העסקית מגיעה עם מנה ראשונה לבחירה, אבל האווירה הארגנטינאית והתמונות מברילוצ'ה על כל קירות המסעדה לא הותירו לי מקום לבחור – ברור שאלך על האמפנדס. הם מגיעים כזוג קריספי ומוגשים עם מטבל צ'ילי ורוטב צ'ימצ'ורי מעולה. פתיחה כיפית, שמכניסה עוד יותר לאווירה.

אמפנדס של בוצ'רי דה ברילוצ'ה

ההמבורגר של בוצ'רי דה ברילוצ'ה

הזמנתי את ההמבורגר עשוי מדיום, עם טופינג של צ'דר (+8 ₪) ותוספת פירה. ההמבורגר עשוי מהאנטריקוט המעולה של הקצבייה, וביס ראשון שחתכתי עם המזלג הראה שהוא באמת מדיום מושלם. הבשר פה באמת איכותי. פיזרתי מלמעלה צ'ימצ'ורי בנדיבות, והתחלתי לבלוס. כמות נכבדה של נוזלים ניגרה לי מהלחמניה, וזה גרם לי לשמוח שלקחתי תוספת פירה, כדי שיספוג את מיצי הבשר העסיסי.

הצ'יזוברגר של בוצ'רי דה ברילוצ'ה

לסיכום

מסעדת הבשרים המעולה בוצ'רי דה ברילוצ'ה לא חוסכת גם באיכות האנטריקוט שממנו מכינים את ההמבורגר. שווה לבוא לפה מדי פעם גם בצהריים, ולא רק בשביל הסטייקים.

שם: בוצ'רי דה ברילוצ'ה. כתובת: הברזל 4, רמת החייל, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' – 12:00-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי