האם מסעדת הבשרים הארגנטיאנית שומרת על רמה בימי קורונה?

דור בית הלחמי,

אז יום ההולדת של הבנזוג הגיע, הוא לא יכל לצאת בגלל לימודים והחלטתי שהיום מתעצלים ומתפנקים, אז בבוקר הזמנו פנקייק ושמתי מעליו נרות ובערב החלטנו להתפנק דרך וולט עם בוצ'רי דה ברילוצ'ה. שמעתי על המסעדה מהרבה חברים שאמרו לי שמרגישים ממש ארגנטינה – בשר מעולה ומוקפד והצ'ורוס. 

מסעדת בוצ'רי דה ברילוצ'ה, מקור: יח"צ

בוצ'רי דה ברילוצ'ה – בשר ארגנטינאי או גימיק?

אז התפריט בוולט הצטמצם מאוד מהתפריט העשיר במסעדה ולכן נאלצנו להסתפק בתפריט מצומצם ומתוכו הזמנו את ההמבורגר 240 ג' עם גבינת צ'דר (75 ₪ עם תוספת), שהייתה התוספת היחידה שאפשר לשים מעל, וכבדי עוף ביין אדום (64 ₪ עם תוספת). לזה הוספנו פירה ואת הצ'יפס עם שום ועשבי תיבול. המנות הגיעו חמות וארוזות היטב בכלי פלסטיק, אליהן נוספו קופסאות קטנות של צ'ימיצ'ורי, קטשופ ומיונז.

ראשונות של בוצ'רי דה ברילוצ'ה, מקור: יח"צ

ההמבורגר הגיע כשהוא מופרד מהלחמנייה מה שעזר לשמור על העסיסיות שלו והטריות של הלחמנייה. החסה לצערי נראתה עייפה לעומת שאר הירקות הרעננים וגבינת הצ'דר שמרה על צורתה מה שאמר ששמו אותה כנראה ממש ממש לפני סיום הטיגון וקיוו שהמשלוח יעשה את השאר. אבל כמו שאמרתי ההמבורגר היה עסיסי, טעים והתפנקתי עם הצ'ימיצ'ורי שהגיע בצד כדי להוסיף רטיבות למנה. איולי או איזשהו רוטב נחמד או יותר צ'ימיצ'ורי היו ממש עוזרים למנה להיות במכלול פחות יבשה.

ההמבורגר של בוצ'רי דה ברילוצ'ה במשלוח WOLT

על מנת כבדי העוף יש לי פחות להגיד בעיקר כי הבנזוג אכל אותה ואני לא אוהבת חלקי פנים. הוא בעיקר העיר שהכבדים לא ספגו את טעם היין האדום מה שהותיר את הטעם הכבד של הכבד (סטגאדיש) והבצל לא הועיל. אציין את נקודת האור שלנו בארוחה שזה הצ'יפס שגם הוא לא היה בדיוק צ'יפס, אלא תפוחי אדמה בתנור (סוג של?) עם שום ועשבי תיבול שממש הזריק מרץ לארוחה הדי מנומנמת. אם כזו תשומת לב הייתה מושקעת בשאר פרטי הארוחה אני בטוחה שבלוטות הטעם שלנו היו מתפוצצות.

לסיכום חווית בוצ'רי דה ברילוצ'ה

ההזמנה הייתה במשלוח ואנחנו מודעים לזה שהרבה מסעדות נאלצו לשנות את אופן פעילותם בצורה שלא היו רגילות אליה, אבל וזה אבל גדול – כשרואים מסעדות שעוברות את אותו הדבר, מצליחות לספק את הסחורה יותר טוב אי אפשר שלא לתהות האם זה ככה גם במסעדה עצמה. אני מאוד מעריכה את זה שצמצמו את התפריט למנות שהם יודעים שהם יכולים להוציא במשלוח אבל ממסעדה ארגנטינאית וההמלצות שהיא קיבלה יצאנו בתחושה בינונית מבחינת הבשר.

שם: בוצ'רי דה ברילוצ'ה. כתובת: הברזל 4, רמת החייל, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' – 12:00-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי