קופי בר – אור גילה שירות יוצא מהכלל, וגם המבורגר שצריך להכיר

אור בלאן,

שוב חמישי, שוב החבר'ה בעבודה יוצאים לאכול – והפעם הלכנו למסעדת קופי בר בת"א. השירות היה מצויין וההמבורגר שווה קריאה.

ההמבורגר של קופי בר

צהריים בחמישי? אוכלים בחוץ!

הפעם במסגרת הדיון הפילוסופי המעמיק בעבודה של "איפה נאכל צהריים" ולאור הניסיון להתמודד עם הטראומה ששמה פסח, החב'רה בעבודה חיפשו מקום לא רחוק עם אוכל טוב, אז פעם המי יודע כמה הוחלט על מסעדת קופי בר. למרות השם לא מדובר בבית קפה אלא במסעדה שדי תופסת מעצמה בתור מוסד קולינארי מכובד. האמת, עם שירות כזה יש להם סיבה להתגאות.
רטבים ונהנים - קופי בר תל אביב

לסטלנים שבינכם, שימו לב שמדובר על קופי בר ולא קופי שופ, אז אל תפתחו ציפיות. לרעבים שבינכם, שימו לב שמדובר במקום לא זול, אבל עם מנות מעניינות ושירות מעולה. למה אני מזכיר את השירות כל הרבה? כי בארץ זה נדיר שאני מקבל שירות טוב, כזה שבאמת מצדיק את התשבוחות. השירות היה אדיב, זריז, מחוייך ובאופן חריג – אשכרה דומה לשירות כמו ששירות צריך להיות. המלצריות לא התקרצצו, המנות הגיעו בסדר הנכון ואפילו דאגו לנקות לנו את השולחן בין המנה הראשונה לעיקרית – לא משהו שנפגשים בו בכל יום.

קופי בר – עסקית משתלמת

בשעות הצהריים יש אפשרות לעסקית שווה – מנה ראשונה ועיקרית במחיר של מנה עיקרית. אחרי עלעול בתפריט החלטתי לקחת למנה ראשונה את האנטיפסטי, שעליו לא ארחיב מילים, יען כי זה כולה אנטיפסטי ואתם לא באמת מתעניינים בזה (ובצדק). ונעבור למנה העיקרית – המבורגר אמריקאי, 220 ג' של בשר טחון עם סלט קטן בצד (אני מנסה לשמור על הגיזרה). במסגרת העסקית תצטרכו להיפרד מ-62 ש"ח לטובת התענוג הזה.
ההמבורגר של קופי בר

ההמבורגר היה עסיסי וטעים, טעם טוב של בשר, אם כי יותר לכיוון הוול מאשר המידיום. הלחמנייה הקלויה קיבלה אצלי נקודות זכות, אבל מה שנותן טאץ' מיוחד להמבורגר של קופי בר זה הרטבים. החרדל מעולה(!), מוסיף המון ומחזק את טעם הבשר, המיונז משתלב נהדר והקטשופ – טוב נו זה קטשופ, מה יכול להיות רע? מדובר בהמבורגר טעים ואיכותי, אבל כבר טעמתי דברים טובים יותר (ואפילו באזור, כמו ההמבורגר של גורמה 26).אור בלאן בקופי בר

לסיכום

אם אתם מחפשים המבורגר טוב, אז המנה של קופי בר משתלמת, אבל רק במסגרת העסקית. לא בטוח שהייתי משלם 62 ש"ח להמבורגר הזה לבדו בלי המנה הראשונה. המסעדה מעוצבת נהדר והשירות פה מעולה, אז שווה לבדוק את המקום גם אם לא בא לכם המבורגר.

שם: קופי בר. כתובת: יד חרוצים 13, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 12:00-24:00, ו' 9:00-24:00, ש' 12:00-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי