מצאנו שילוב חדש וקטלני – המבורגר, קורנביף וערק

יובל שקולר,

יצא לי במשך שנתיים לעבוד בנמל תל אביב – וזה ללא ספק אחד המקומות האהובים עלי. פשוט כ״כ הרבה דברים טובים לעשות! כאשר ביום שבת יצא לי להגיע לאיזור החלטתי לחזור לאכול באחד המקומות האהובים עליי – דלישס דלי בר. השאלה המתבקשת היא – האם גם אחרי שנים המוסד הזה עדיין שומר על רמתו הגבוהה?

דלישס דלי בר, מקור: יח"צ

ערק, ערק, ערק!

הגברת ואני התיישבנו בדוכן וישר דיברנו עם ערן, מבעלי המקום, שהיה נחמד ביותר, והוא הסביר לנו ישר – קודם כל שותים קצת ערק! ערן מזג לנו צ׳ייסרים והצהריים כבר התחיל בוייב חיובי ביותר. אח״כ גם קלטתי שאפילו על החולצות שלהם רשום שכדאי לשתות ערק! 🙂 עיינו בתפריט והגברת החליטה ללכת על ארוחת סנדוויץ' סינטה (69 ₪) ואני הלכתי על המבורגר ספיישל בתוספת גבינה (74 ₪).

בדלישס שותים רק ערק

בואו נדבר על בשר

אז ישר ערן סיפר לנו שדלישס היא בעצם קצביה הממוקמת ברמת החייל, וכל הבשרים שלה נטחנים ומתובלים על ידם! זה כמובן ישר הלהיב אותנו, ולכן חיכינו בקוצר רוח ותוך דקות ספורות האוכל הגיע לידינו. הגברת טרפה את הסנדוויץ' סינטה כאילו אין מחר! הסנדוויץ' הגיע עם איולי שום דבש וצ׳יפוטלה, חסה, עגבנייה ובצל מטוגן. היא העידה שהלחם הגיע חמים וטעים, הסינטה הייתה מעולה (שומן זה פחות הקטע שלנו) – צרובה בקטנה אבל עם טעם עסיסי והשוס האמיתי היה הבצל המטוגן! הוא שידרג את הסנדוויץ' כמה רמות מעל וכל ביס היה פשוט תענוג!! ממש הרגשה של Deli ניו יורקי כאן בנמל תל אביב.

סנדוויץ׳ סינטה של דלישס

המבורגר ספיישל של דלישס

ובכל זאת, באנו לדבר על ההמבורגר ספיישל. ההמבורגר הוא שילוב מנצח של המבורגר עם קורנביף, שעליו בחרתי להוסיף גם גבינה. קודם כל, תסתכלו על הגבינת צ׳דר הזאת – אם זה לא סקסי בעינכם, אני לא יודע מה קורה אתכם. ישר נתתי ביס ובמילה אחת – מושלם. באמת. ההמבורגר היה עסיסי ועשוי מדיום באופן מדויק, הבשר היה טעים בצורה יוצאת דופן (בכל זאת קצבייה) והגבינה נמסה בכל ביס וביס. להפתעתי, השוס האמיתי היה הקורנביף. אני בד״כ לא חובב גדול של ״בשר על בשר״, אבל הקורנביף היה רך ולכן הפה שלי חתך אותו בכל ביס, בשילוב טעם מעושן נהדר יצרו ביס פשוט מושלם. באמת שההמבורגר הזה היה מדהים ונטרף תוך דקות ספורות. יחד עם המנות הבשריות הגיעו תפוחי אדמה שהיו על הכיפאק.

הצ'יזוברגר של דלישס דלי בר

לסיכום

דלישס דלי בר עמד בציפיות בגדול. ההמבורגר היה לא פחות ממושלם, כל הבשרים היו מדהימים וההמבורגר נכנס בקלות לטופ 3 שלי בתל אביב. ב-74 ₪ (שזה מחיר סטנדרטי לחלוטין לספיישל) קיבלתי מנה מדהימה, שהייתי שמח לאכול עוד ועוד ממנה. אני ללא ספק ממליץ לכולם לקפוץ לנמל תל אביב ולהנות מהמבורגר מדהים!

שם: דלישס כתובת: שוק הנמל, האנגר 12, ת"א. כשרות:  לא כשר. שעות פעילות: א' 10:00-16:00, ב'-ה' 09:00-20:00, ו' 09:00-16:00, ש' 10:00-19:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי