למה כולם מבלים את ימי שלישי אצל ג'ורג'?

הדר בן יעקב,

יום שלישי בתל אביב נהיה יום חשוב, אם פעם אלו היו משלוחי הכנאפה עד הבית עכשיו הדבר הבא מרגיש הוא הפופ אפ של ג'ורג' בשוק הכרמל שמגיש לפי השמועות המבורגר מבשר איכותי, בלחמניה יוצאת דופן והכי חשוב טעם בלתי נשכח. לא הייתי צריכה יותר מזה כדי לקחת את עצמי בסוף יום לימודים ארוך עם האוטו לשוק הכרמל ולבדוק עם מה יש לי עסק.

ההמבורגר של ג'ורג' דה בף, שחיתות בכרמל

כמו רבים מכם גם אני תויגתי בפוסט המטורף על ההמבורגר של ג'ורג' ובאמת שלא הייתי צריכה הרבה שכנוע הודעתי לבן הזוג שאני יוצאת לדרך והוא יצא עם יצא גם עם כמה חברים מהעבודה, למרבה הפלא הגעתי ממש ב-8 וחמישה היה תור יחסית קטן, בערך 7 אנשים היו לפני וראיתי ומשפחה יושבת נהנת ועוד כמה מחכים. הרגשתי שזאת התחלה טובה כי הצלחתי להגיע לפני הבלגן. חבל שלא ידעתי מה מחכה לי… המשכתי לחכות ולחכות ולחכות ולמעשה רק באזור 9 ורבע תפסנו שולחן והגענו לקופה כדי להזמין המבורגר כפול עם גבינה וצ'יפס (90 ₪) בלי תוספות כי באמת רציתי פשוט להרגיש את הבשר עצמו. האחרים התלבטו אם להוסיף כבד אווז אבל אחרי שהמוכר בקופה מאד המליץ על הגבינה הכחולה הם הלכו על זה. אחרי עוד חצי שעה יצא ההמבורגר הראשון אחרי עוד 5 דקות יצא השני אחרי עוד 5 דקות יצא השלישי. היינו חמישה אנשים אז נראה לי אני אקצר לכם כי הבנתם את הקטע שעד שהאחרון קיבל הראשון סיים.

ג'ורג' דה בוף - המבורגר מקצב יד ראשונה

אוקיי מטבח איטי אבל איך ההמבורגר?

הייתי מאד רעבה בשלב הזה ורק רציתי לתת כבר ביס בהמבורגר המדהים הזה וכבר בביס הראשון הבנתי שאומנם חיכיתי בערך שעה וחצי אבל וואו, איז טעם מטורף! הרבה זמן לא זכיתי לטעום המבורגר מדויק שכזה. הקציצה עשויה בדיוק כמו שצריך, תעורבת הבשר פשוט מושלמת, אין לי ממש עוד מילות תיאור כדי להעביר לכם את הטעם המטריף הזה. באמת מרגישים שזה יד ראשונה מקצב.

ג'ורג' דה בוף - מבט מבפנים

לצערי בגלל שאני חוצה את ההמבורגר תמיד, התחלתי מהחלק הפנימי ואחת מהקציצות הייתה טיפה יותר שרופה מה שיצר טיפה יותר חוסר אחידות עדיין אבל עדיין, ההמבורגר היה מדהים וכנראה שאם זה לא היה קורה לי ממש בביסים האחרונים הייתי שוכחת מזה בעקבות הטעם המטריף של הבשר. וכן אם זאת הסיבה למה המטבח איטי כי דאגו שכל מנה תצא ככה אני מוכנה לסלוח להם, אבל הם חייבים לשמור על הרמה ולשמור על הפלנצ'ה לא רותחת מידי כדי שכל מי שמחכה כל כך הרבה זמן גם באמת יהנה מהאיכות הזאת.

ההמבורגר של ג'ורג' דה בף מבפנים

אם חשבתם שנגמרו ההפתעות בהמבורגר אז לא – הייתה הפתעה נוספת של פלפל חריף שממש שיחק עם בלוטות הטעם והקפיץ את הכל מידי פעם. אבל האמת שההפתעה האמיתית היא הלחמניה עם הכיפה השחורה המדהימה שפשוט הרימה את הטעם של ההמבורגר לגבהיםנוספים ובסוף באמת אכלנו את הצ'יפס (המעט סתמי) לא עם קטשופ ולא מיונז אלא פשוט עם הפירורים השחורים שנשארו בצלחת ואפילו ליקקנו את האצבעות. מקודם הדגשתי את הגבינה הכחולה והאמת שלא סתם זהו מסר קטן משאר האנשים שהיו בשולחן, שמאד אהבו את ההמבורגר ואפילו אמרו שהוא הכי טוב שהם אכלו אבל הגבינה התגלתה בזמן אמת כסתמית וחבל כי הם מאד ציפו לטעם חזק של גבינה כחולה והסוג הספציפי הזה פחות בכיוון, אז למי שמתבלט כנראה עדיף כבד אווז.

ההמבורגר עם הכיפה השחורה, ג'ורג' דה בף

אז לבוא או לא לבוא?

האמת תלוי. יש אנשים שאני מביניהם שלא אוהבים לעמוד בתור במיוחד שאני לא רואה אותו אז לא מצפה לו. מזכירה לכם הגעתי מעט לפני הפתיחה ולא ראיתי תור מטורף שמצדיק המתנה של שעה וחצי כמו כן למרות שהם מכינים את ההמבורגרים בבאצ'ים של 4 היינו חמישה אנשים ולא יצאו אפילו שני המבורגרים יחד כי במקביל הם חילקו המבורגרים להזמנה אחרת (לא ברור למה לא לפי סדר ההזמנה בקופה). אבל אם הייתי יודעת שגם אם אני לא רואה תור לא אומר שהוא לא קיים כנראה שפחות היה מפריע לי אז באמת תלוי בכם. אבל מבטיחה לכם שאם תבחרו לבוא ולחכות אתם לא תתחרטו! הטעם הוא חוויה ולא על כל מקום אפשר להגיד את זה.

שם: ההמבורגר של ג'ורג' דה בף. כתובת: חיים חבשוש 31, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: ימי שלישי, החל מהשעה 20:00 ועד ההמבורגר האחרון.
*** יש להתעדכן בימי הפתיחה והשעות בפרופיל האינסטגרם של ג'ורג'.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי