26 המבורגר גורמה – דור בית הלחמי בדקה האם זה באמת המבורגר גורמה?

דור בית הלחמי,

שבת בערב, נוסעים במיוחד לתל אביב בשביל לבלות וליהנות, מפה לשם הגיע השעה לאכול המבורגר אז נכנסו למסעדת 26 המבורגר גורמה. כשחושבים על השם "26 המבורגר גורמה" ישר קופצת למחשבה המילה איכות, אך האם קיבלנו איכות? האם באמת המחיר מצדיק את ההמבורגר?

אז יום שבת, אחרי הליכה\ריצה באנו בציפייה לאכול המבורגר עסיסי. דווקא באזור שטיילנו בו לא היו אופציות, אז החלטנו ללכת כשהרעב דופק עוד 7 דק' ולהגיע למסעדת 26 המבורגר גורמה. המסעדה נמצאת ליד הטאקרייה, האהובה, אבל אנחנו באנו עם המבורגר בעיניים וגם קצת הלהבתי את החבר בכך שיש להם המבורגר עם תוספת כמהין (!).גורמה 26 - המבורגר מומלץ במיקום מפתיע

26 המבורגר גורמה – האם זה אומר איכות?

אציין רק שזה הביקור השני שלנו ב-26 המבורגר גורמה, היינו שם לפני ארבעה חודשים בערך לאחר שעשינו אסקייפ רום באזור ורצינו למלא מצברים, אז התאכזבנו אבל אמרנו אולי זה בגלל שהגענו ממש לקראת סוף היום ואם הייתי יודעת שזה אותו מקום סביר להניח שלא הייתי חוזרת, אבל לא ידעתי – שכחתי וחזרנו. עם זאת, המלצרים התייחסו אלינו ממש בנחמדות, ענו על השאלות והגישו ממש מהר.

התפריט של 26 המבורגר גורמה

לא התמהמנו, ובתור מי שעברה על התפריט של 26 המבורגר גורמה עוד 4 פעמים לפני בבית, ישר ידענו מה אנחנו רוצים. הוא הזמין את La Truffe – המבורגר בקר 200 גר', איולי כמהין ביתי, חזה אווז מעושן, טוויל גבינת פרמז'ן וגפרורי בטטה קריספיים (63 ש"ח) – נשמע גורמתי ומפתה לא? אני הזמנתי את הקלאסיק – המבורגר בקר 200 גר', קריספי בייקון, אמנטל, רוטב ברביקיו ביתי ובצל קונפי (57 ש"ח). בנוסף הזמנו גם צ'יפס בטטה עם רוטב גבינה כחולה בתוספת של 15 ש"ח ושתייה. אז נתחיל ממני, המבורגר קלאסי בהחלט – הבייקון היה מעולה, הברביקיו הוסיף מאוד והגבינה הייתה נחמדה, אם כן, מה אכזב אותי? הבשר, שאמנם הגיע במידת עשייה מעולה של מדיום וול אבל מה!? רק בקר, קצת יבש ולא ממש מורגש כמו שצריך. התוספות בהחלט השתלטו והייתי יכולה גם לוותר על הבצל, בסה"כ מנה חביבה, משביעה – גורמה? לא בדיוק.
26 המבורגר גורמה - המבורגר בתל אביב

החבר התאכזב, הוא חולה כמהין, או כמו שהוא תיאר את זה – מכור לזה כמו לניקוטין של סיגריה, לכן מה מרה הייתה אכזבתו כשהכמהין לא הורגש, הכבד אווז היה סביר אבל היו חלקים לא אכילים ממנו (גושים) ושאר התוספות על ההמבורגר היו רק ברמת ה-"בסדר". התוצאה? הוא התאכזב וזה מובן. אציין לטובה את הצ'יפס והרוטב שלו, רוטב גבינה כחולה שהיה בטעם שום אבל ממש טעים וצ'יפס פריך וכיף לנשנוש, בכללי אני מאוד מברכת על צ'יפסים מיוחדים, די כבר עם הגנרי תוסיפו מיוחדות גם לתוספות!

האם יצאנו מאושרים?

יצאנו בעיקר שבעים, קצת מאוכזבים, למסעדת 26 המבורגר גורמה יש לאן לשאוף ולהשתפר. קראתי הרבה כתבות על המקום והפיחו בי תקוות שווא. מסקנתי, או שהמקום לא היה מה שהיה פעם או שאלו קיבלו ביקור ספיישל, למקום יש שם שמעלה את הציפיות וזה מתפקידו לעמוד בהן. השירות במקום מעולה וזה כן העלה לנו את החוויה אבל האם נחזור? לא בטוח.

שם: המבורגר גורמה 26. כתובת: מקווה ישראל 26, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 12:00-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי