איש ההמבורגרים מצא המבורגר משתלם ושירות ראוי להערכה במספר 34

ארקדי פורטנוי,

לאור המלצות בעמוד קהילת המבורגר ישראל על מסעדת השדרה 34 תל אביב, גם ארקדי  פורטנוי, איש ההמבורגרים, החליט שהוא צריך קפץ לטעום את ההמבורגר של השדרה. מסתבר שישנו ריטואל חביב כאן: עד שהארוחה תגיע, תקבלו צלוחית נשנוש חביבה (אנחנו טעמנו פסטה בטטה בשנית) וגם שירות עם חיוך.

השדרה 34 זכתה לביקור של איש ההמבורגרים

אין ספק שמן הרגע הראשון תזהו את היחס האדיב במסעדה, אנו הרגשנו כמו היחידים בזמן שהמסעדה הייתה לגמרי מלאה. אפילו הברמנית חייכה ופטפטה. אף על אף שהיינו בפגישה עסקית כאן, הם לא ויתרו ודחקו בנו להוריד צ'ייסר (בשלב מסוים כל הצוות התגייס לטובת המשימה הזו, ובסוף נשברנו ולגמנו וויסקי – כי לך תגיד לא לכל הצוות של השדרה 34 תל אביב). ראוי להדגיש, הם לא שמעו מעולם על קהילת המבורגר ישראל (בושה מצידם).

ההמבורגר של השדרה 34

ההמבורגר של השדרה 34 תל אביב

לאור עלות ההמבורגר הנמוכה חששנו לקבל המבורגר פשוט מידי (39 ש"ח + טופינג 5 ש"ח), ואכן לא קיבלנו המבורגר שף מדהים שלקח אותנו למחוזות חדשים, אבל קיבלנו המבורגר טוב, אפילו טוב מאוד. המבורגר פשוט אך מורכב נכון ומוגש במידת עשייה מדויקת. רק חבל שהלחמנייה איננה קלויה. וגם הגבינה לא ממש נפתחה. סה"כ נותרנו חסרי תלונות. מקסימום "קצת לגוון קצת עם התוספות", בצד קיבלנו קלחי תפוחי אדמה וסלט. אלו היו גנריים להחריד אך ללא שום חסרון שיכולנו להצביע עליו.

מסעדות רבות מדי נופלות עם המבורגר בסיסי, זול ולא מעניין, למזלנו במסעדת השדרה 34 הצליחו למצוא שילוב נכון של המבורגר פשוט ולא יקר שגם טעים לאכול. יש כאן נקודה למחשבה לעוד עשרות המסעדות שפזורות פה באזור, כי מי שמכיר את השדרה 34 יודע שהיא מוסד ותיק שמחזיקה מעמד שנים, בניגוד לעסקים שמתחלפים פה חדשות לבקרים.
הצ'יזבורגר של השדרה 34

לסיכום

בר מסעדה, לא יומרנית, אשר מעניקה תמורה נהדרת בתמחור נמוך. אנחנו בהחלט ממליצים על השדרה 34 אם בא לכם לחטוף ארוחה טובה במחיר לא מפוצץ.

שם: השדרה 34. כתובת: בן גוריון 34, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 12:00-24:00, ה'-ש' 12:00-01:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי