דנה עם גילוי מרעיש על פינה ירוקה בלב ת"א שמגישה אחלה של המבורגר

דנה רוזנפרב,

למרות שחם למות, אני אוהבת להסתובב בקיץ ברחובות תל אביב. משהו בעומס הזה של תיירים וילדים בחופשת הקיץ, גורם לי לפעמים להרגיש כאילו אני מטיילת לי באיזו עיר (מאוד מאוד חמה ורועשת) בחו"ל. אז יצאתי לי לטיול באזור שוק הכרמל, ולקראת הצהריים נהייתי רעבה. ממש רעבה.

ג'ונסי גארדר,מקור: יח"צ

אזור אלנבי-שוק הכרמל רווי במקומות נהדרים, עמוסים ורועשים לארוחת צהריים, אבל הפעם התחשק לי משהו קצת יותר שקט ורגוע אחרי כל השוטטות ברחבי העיר הזאת (שאני מתה עליה!). חיפוש מהיר באזור, והופס – מצאתי את ג'ונסי גארדנר בנחלת בנימין. מסעדת קומותיים מלוות בגינה שקטה ו"סודית" בה אפשר לשבת בשקט ובנחת, מרגיש כמו מושב, אבל בתוך תוכה של נחלת בנימין.

ג'ונסי גארדנר – אז מה מזמינים?

המקום מוכר היטב בעקבות ארוחות הבוקר המפנקות שלו, ומשמש את אורחי מלון פולי האוס ובעבר גם את אורחי מלון נורדאו לארוחת הבוקר. למרות שארוחת הבוקר של גו'נסי גארדר נהדרת, והמגוון מצוין, לא לשם כך התכנסנו. שיטוט מהיר בתפריט והחלטתי (איך לא) על המבורגר, שמגיע עם תוספת תפוחי אדמה בצד (56 ₪) ואפרול שפריץ – בכל זאת, רוצה להרגיש בחו"ל (36 ₪).

המבורגר העסיסי של ג'ונסי גארדר

למרות שהמקום היה יחסית עמוס, ההמבורגר הגיע מהר. מדובר בקציצה שנעשית במקום, שמגיעה עם הירקות הסטנדרטיים, בצל מקורמל, ורוטב צ'יפוטלה הומייד. הקציצה הייתה טובה ועסיסית (חשוב להגיד שהדגשתי שייצלו אותה למידת מדיום), הרוטב הוסיף מתיקות וחריפות שהלכה נהדר עם הבצל המקורמל והלחמניה חזיקה הכל בגאון. טעים. למרות שבתפריט מצויין כי המנה מגיעה עם קוביות תפוח אדמה, קיבלתי אותה עם חצי תפוח אדמה מהמדורה, כשעליו עוד בצל מטוגן – מה יכול להיות רע? ואם תהיתם כמובן, האפרול שפריץ היה נהדר.

המבורגר חצוי של ג'ונסי גארדר

אז תכלס, ג'ונסי גארדנר – שווה?

אם חשקה נפשכם באופציית בריחה מההמולה התל אביבית – לחלוטין. המקום כל כך נעים, והאוכל טעים ובתמחור הוגן. התפריט משתנה בין הבוקר לצהריים ולערב, כך שבבוקר לא תוכלו למצוא המבורגר, אבל גם בצהריים וגם בערב כן. חוץ מזה, יש בתפריט גם נקניקיות עגל, שלי אישית מתחשק לבדוק. אעדכן בהמשך.

***המסעדה נגמרה***