הגענו לטעום את הצ׳יזבורגר של המלט רום

שי שוורץ,

אם גם לכם נפתח התיאבון מסטורי צהווווב של המלט רום, אתם לא לבד! הפעם היה זה המבורגר מק אנד ציז עמוס ומגרה שלא יכלתי להישאר אדיש אליו והגעתי לטעום בעצמי!

המלט רום בביצוע מדויק

כבר חודשים שאני רואה פרסומים צהובים של לחמניות אווריריות מלאות בגבינות מותכות. בשרים שונים ומעליהן גבינות נמסות מכל עבר. תמיד חשבתי שזה טו מאצ׳, שהחך הישראלית שלי לא תעמוד בחוסר האיזון של הדבר הזה. ואוי ואבוי, כמה שטעיתי! השבוע הגעתי למלט רום כדי לטעום כמה ממנות ההמבורגר החדשות שלהם. הביצוע היה מדהים – טעים, מדויק ומאוזן להפליא!

ההמבורגרים של המלט רום

למלט רום יש תפריט ארוך ומגוון המתבסס על עקרון אחד – מלטינג! אם בא לכם כריך עם גבינה נוזלת מכל כיוון, אתם במקום הנכון. צמחוניים וטבעוניים, גם ימצאו לעצמם מספר אופציות מפטות בתפריט. אבל אנחנו הגענו ממוקדים בהמבורגרים, וכך היה. הזמנו צ׳יזבורגר קלאסי (50 ש״ח) והמבורגר מושחת (65 ש״ח) לצד ההמבורגרים, לקחנו צ׳יפס רגיל אחד (15 ש״ח), ואת השני מושחת עם גבינות ותערובת בשרים (32 ש״ח).

שתי המנות היו טובות, אך דווקא הפשוטה והקלאסית הרשימה אותנו יותר והייתה מעולה. הצ׳יזבורגר של המלטרום מגיע עם 3 גבינות שמותכות על הפלאנצ׳ה, רוטב הבית ונגיעת פרמזן נוספת בהגשה, ללא ירקות. איזון הטעמים במנה הפתיע אותנו מאוד. וויזואלית, כמות הגבינה והרוטב גרמו לי לחשוב שזה יהיה מוגזם, אבל הביס הראשון הוכיח לי כמה אני טועה. הקציצה עצמה הגיע במידת עשייה מצוינת, הבשר טעים ודומיננטי במנה ומרקם הקציצה רך ועסיסי. שלושת הגבינות מותכות ביחד ויוצרות אוממי משגע ומרקם נהדר. הלחמניה הרכה הייתה גם היא מעולה והחזיקה הכל בגבורה עד הביס האחרון. שילוב הקציצה של המלט רום ותערובת הגבינות יוצרים צ׳יזבורגר משובח מאוד! כנראה שאחד הצ׳יזבורגרים הטובים והמספקים שיש בעיר!

המושחת בהחלט מושחת

כשהזמנו את ההמבורגר המושחת, במסעדה שחרטה שחיתות על דגלה, הוזהרנו שהוא ממש ממש מושחת. הוא מוגש עם 5 גבינות ומיקס בשרים של רוסטביף וקורנביף, גם הפעם ללא ירקות. המנה הזאת זוכה בתואר מושחת בכבוד. הטעמים בועטים וכל מרכיב במנה דומיננטי. מדובר בגילטי פלאז׳ר אדיר טעמים. כשכל אחד מהם בנפרד נהדר אך ביחד,  לי זה היה קצת יותר מדי. אכן מדובר במנה טעימה, אבל לא מתאימה לכל אחד. חשוב לציין שהיא כלל לא נמצאת בתפריט של המלטרום והיא בסוג של הרצה, לכן ייתכן שנראה שינויים בהמשך. במידה ותיכנס לתפריט.

לצד המנות הוגש צ׳יפס שמנמן אך קריספי ממולח הייטב. גם הפעם, מבחינתי הצ׳יפס הקלאסי והנהדר, מוצלח יותר מצ׳יפס מושחת עם גבינה ובשר. שגם הוא היה טעים וכיפי.

סיום נמס ומתוק

את הארוחה סיימנו עם סליידרס חלומיים של נוטלה ומרשמלו. לחמניות חמימות ומענגות לסגירת ארוחה מעולה עם טעם של עוד!

המלט רום נמצאים על הרחוב המאתגר ביותר בזירת ההמבורגרים בארץ, אך הם מציעים חוויה אחרת לגמרי. ולכן, יש להם מקום של כבוד בשדרה בין המבורגריות מפורסמות ומבוססות אחרות. במלט רום מציעים מצד אחד, חוויית שחיתות אמריקנית שרבים בארץ חושקים בה. ומצד שני, גם מנות צנועות של מנות קלאסיות מאוזנות עם גבינות איכותיות ועסיסיות מדהימה!

שם: מלט רום. כתובת: אבן גבירול 24, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א-ה: 12:00-22:00

להזמנת מקום ולמידע נוסף מאיזי