מוזס רוטשילד – אלוויריה מדווחת על עסקית בעייתית שהסתיימה בטעם רע

אלוויריה - כתבת אורחת,

יום ארוך ולא פשוט עורר אצל אלווירה חשק לקציצה וככה היא מצאה את עצמה בסניף מוזס רוטשילד.

מוזס רוטשילד – השאיפה לקציצה אחרי יום ארוך

זחלתי מהבית אחרי יום קשה וכואב (אך יעיל לפחות)… ומה כבר נותר לעשות אחרי יום כזה אורך וקשה? כמובן שנפשי חשקה בבשר איכותי שירגיע, יפנק ויגיד לי שהכל בסדר בעולם. אז החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולנסות ולטעום את הארטבורגר המדובר של מוזס (שיהיה לי בהצלחה).
מוזס רוטשילד

מה שיש לי להגיד זה שקודם כל מוזס רוטשילד היום התנהגו כמו מסעדה ברמה. בטעות קיבלתי את ה-200 גר' ולא את ה-250, אז הם באו והתנצלו והציעו לי קינוח כפיצוי (וכמובן הורדת המחיר למחיר העסקית הזולה יותר שמכילה את ה-200 גרם). למעשה הם הציעו לי עוד מנה ראשונה או מה שבא לי כדי לסגור את הפינה של ה-50 גרם. בסופו של דבר לקחתי הביתה והם שמו לי קינוח ואמרו לי את זה בלי שאני אטרח אפילו לבקש. אז סחטיין.ההמבורגר של מוזס רוטשילד

לפחות על הסניף מוזס רוטשילד אפשר לסמוך

ברמת הביקורת, אכן יצא מדיום כמו שביקשתי והיה טעים, אבל לא מבריק. חברי ויטלי הזמין את הטקס-מקס במידת עשייה וול דאן (אין מה לעשות… לא את כולם אני יכולה לחנך). טעמתי והיה לזה טעם של קבב. ועוד אבוקדו וכוסברה, נו באמת, כמעט ירקתי את הביס החוצה, אני לא אוהבת קבב וסולדת מכוסברה.מדובר בסה"כ הקציצה חביבה וטעימה, בהחלט שווה את הביס של סוף יום אבל גם טעמתי טובות ממנה, לפחות השירות היה אחלה והפיצוי יותר מהולם, מוזם סניף רוטשילד קבלו ח"ח.

שם: מוזס רוטשילד. כתובת: רוטשילד 35, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: ש'-ד' 02:00 – 12:00, ה'-ו' 04:00 – 12:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי