פורט 19 החשמונאים פותחים שנה חדשה עם ספיישל חדש ותוספת חדשה

דור בית הלחמי,

אז חמישי בערב, התחלה של סופ"ש מה לא נסגור את הפינה עם איזה המבורגר טוב? אז הלכנו לפורט 19 החשמונאים – גם חנייה חינם (לשעה הראשונה), גם אווירה, גם מקום' בסה"כ סניף שקל להגיע אליו ובלי מפחי נפש מיותרים. התור במקום שקיבל אותנו היה קצת גדול ומהר התגברנו עליו וכך גם כשהוא גדל בפעם השנייה אחרי שאכלנו.

פורט 19 החשמונאים כבד אווז עם רקלט

חודש חדש – ספיישל חדש

אחד הדברים הכיפיים בפורט 19 זה שכל חודש יש את הספיישל החדש שאני ממש מחכה לדעת מהו, החודש זה גבינת רקלט ואפרסמון צלוי. הזמנו אותו כמובן ואת ההמבורגר עם התוספת החדשה והטרייה – כבד אווז. תחילה אקדיש את המקום לספיישל החודש. אדגיש שביקשנו את ההמבורגר מדיום ועם כל התוספות ועוד כמה שורות גם תבינו למה. על הספיישל המליצו לנו להוסיף בייקון טלה (!) וכך עשינו.

פורט 19 החשמונאים, ספיישל ינואר

ההמבורגר הגיע במידת מדיום מדויקת,הבייקון עסיסי ושומני, גבינת רקלט נמסה אבל בעיקר במרכז ואפרסמונים חתוכים קישטו את המנה. ההמבורגר היה ג'וסי לגמרי, טעים מאוד ופורט כרגיל. אני חייבת להגיד שהגבינה אכזבה קצת בנראות כאילו בקליפ הראו אותה נוזלית וגבינתית ואמנם גם כאן היא נמסה אבל בעיקר במרכז וזה לא ניכר בתמונה. מצד שני, זה הקל על האכילה של ההמבורגר ואמרו לנו שזה בעיקר כי רצו לדייק במידת עשייה שלנו. נמשיך לפרי הנבחר, אישית אני מאוד אוהבת אפרסמון ולכן הנגיעות העדינות של המתיקות הזו היו ממש במקום והתאימו, כך גם עם התוספת בייקון טלה כי מי לא אוהב עוד בשר ועוד גבינה ואת הטעם של הבייקון. אני כן אציין שהבצל שאמנם לא נחשב למיוחד השתלב מאוד בטעמים, גבינת הרקלט לבדה יכולה להיות קצת כבדה והבצל הוסיף מימד רענן וקצת חריפות כשהוא הבליח מדי פעם. בקיצור אם בא לכם להשקיע הספיישל החודשי מעניין מאוד ואל תוותרו על הבצל לפי דעתי זה רק ישפר את המנה.

פורט 19 החשמונאים, עם כבד אווז

כשהקהל מדבר, פורט 19 מקשיבים

ממה שהבנתי התוספת החדשה – 50 ג' של כבד אווז, נכנסה לתפריט בעיקר עקב הביקוש שהיה לאחר הספיישל החודשי שבו היא כיכבה. אגיד לכם מה, כבד אווז אני לא אוכלת בגלל המרקם ובגל לזה נתתי לידיד לטעום. התוספת הנכבדה (25 ₪) הגיעה על המבורגר פורט קצבים עם תוספת צ'דר. נפתח בהמלצה אם אתם רוצים טעם חזק של כבד אווז לא מומלץ להוסיף כלום. הידיד אכל ולצערו אמנם היו נגיעות עדינות של כבד אווז אבל זה לא בדיוק היה מספק, כי כשניסה לבד היה לו יותר טעים. לכן, אם חשוב לכם הטעם אל תוסיפו כלום ותיהנו מבשר מעולה ותוספת יוקרתית טעימה מעל. הקציצה הייתה כמו שקציצה של פורט 19 הייתה אמורה להיות והתוספות היו נדיבות ואיכותיות ואולי זו גם הבעיה כשהצ'דר מגיעה נדיבה היא קצת משתלטת על הכל (וזו פנייה לפורט 19 אל תתייחסו למה שאמרתי תמשיכו להיות נדיבים זה אנשים אחרים שלא מבינים).

וכאן אסכם, פורט 19 לא מאכזב ובהחלט נותן את האיכות שאני מצפה ממנה, הספיישל מוצלח רק הייתי רוצה יותר אמת בפרסום (אמממ אפקט מתיחה) והכבד אווז זו בהחלט התוספת שהרבה חיכו לה ולכן תתייחסו אליה בכבוד ולא תתאכזבו. בתיאבון.

שם: פורט 19 החשמונאים. כתובת: חשמונאים 95, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00 – 24:00, ו' 11:00 – 16:00, ש' 18:00 – 24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי