שושה שף בורגר – אבי מלמד מספר חוויות של שף שבודק המבורגר של שף

אבי מלמד - כתב אורח,

אבי מלמד, שף ויקיר הקהילה, הסתובב בתל אביב בצהריי יום רגיל, כשפתאום ללא התרעה מוקדמת קיבתו התחילה לעשות רעשית של רעב, מה עושים? אוכלים המבורגר כמובן! איפה? המקום שנבחר – שושה שף בורגר, מה שהוביל לכתבה של שף על המבורגר שף.

רעב, צהריים, ת"א – שושה שף בורגר

המקום: שושה שף בורגר, הזמן: ארוחת צהריים, מצב הקיבה: דורש מילוי. כבר הרבה זמן ששושה שף בורגר נמצאים אצלי ברשימת ה"המבורגרים שצריך לבדוק", והסיטואציה שאליה נקלעתי יצרה את ההזדמנות הנכונה בדיוק בשביל שסוף סוף אוכל לבדוק את הקציצה המדוברת של שושה. וככה יצא שבצהריי יום רגיל של חול ישבתי לי יחד עם חברי הצלם איתי סליקטר, שהוא גם האיש שאחרי לצלם את את האירועים החשובים שלי, אבי מלמד – השף האישי שלך ובהמלצתו החמה ישבנו לאכול המבורגר במסעדת שושה שף בורגר שנמצאת בבוגרשוב 24 ת"א.
ההמבורגר של שושה שף בורגר

שושה שף בורגר – קציצה כהלכתה

הגענו למקום שמעוצב הצורה כיפית שממש מזמינה אותך לשבת ולהנות מכל מה שיגישו לך, כי כולנו יודעים שאנחנו אוכלים גם עם העיניים ובמחלקה הזאת העיצוב של המקום עושה את העבודה. אחרי עיון מלומד בתפריט, שנינו החלטנו להזמין ארוחה עסקית שכוללת המבורגר 200 גרם, אני לקחתי תוספת צ'יפס והוא לקח את טבעות הבצל (57 ש"ח).

אז אני חייב להגיד שמאוד חיבבתי את מה שאכלתי, מידת העשייה של הקציצה הייתה בדיוק כמו שביקשתי (M), הבשר של ההמבורגר היה טוב מאוד, מאד. טעם ברור של בשר שתובל כמו שצריך עם אחוז שומן נכון, בלי שקרים ובלופים, בלי כימיקלים או הגזמות – םשוט טעם טוב של בשר כמו שקציצת המבורגר צריכה להיות. גם המחיר של העסקית היה בהתאם והקציצה המצדיקה אותו.

מילים לסיכום

יש פה תמורה טובה בעבור המחיר, מדובר בעסקית משתלמת והמבורגר שיוצא אותכם שבעים ומרוצים. כמובן שאת התודה על החוויה אני חייב לאיתי על ההמלצה החמה.

*** המסעדה נסגרה ***