ההמבורגר החדש הזה מרגיש כמו חגיגה מקסיקנית בפה!

אור בלאן,

שמועה מעניינת נגנבה לאוזני, על המבורגר חדש בגזרת החריפים שעוד נכנס באופן רשמי לתפריט אבל זמין ליודעי דבר ואנשים נבחרים. קפצתי על הקורקינט, עשר דקות והגעתי מהמשרד הישר לאבן גבירול פינת המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים כדי לבדוק ממקור ראשון את השמועה על ההמבורגר המסקרן עם הטוויסט החריף. 

אל צ'אפו - החדש של המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים

חריף עם טוויסט מפתיע

מודע שאני משוחד בכל מה שקשור למוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים, עוד מהפעם הראשונה שטעמתי את יצירת הפאר ששמה "ההמבורגר של יושע", פרי יצירתו של השף דן יושע. זה היה טעים ברמות, חדשני ומסעיר ופשוט שלמות של המבורגר. ועדיין, אני ניגש לכל המבורגר חדש, גם במוסד מוכר ואהוב, עם קיבה ועין ביקורתית וחובת ההוכחה נשארת בעינה. הגעתי בשעת צהריים, השמש יצאה אך עדיין היה קר והרעב שהתעורר שידר לי שזה בדיוק הזמן לנגוס מלא הפה במשהו חדש ומעניין. המוסד היה מלא באנשים בעלי טעם משובח (ללא ספק) שבחרו את המוסד לארוחת הצהריים שלהם.

המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים, אבן גבירול

התיישבתי והזמנתי את המבורגר אל-צא'פו החדש (52 ₪) שמורכב מחמאת טבסקו, גבינת צ'דר, סלסת עגבניות, חלפניות כבוש, נאצ'וס ואיולי טבסקו. המוסד החליטו להשתמש בטבסקו המוכר והאהוב כדי לתת מענה לקהל אוהבי החריף, אבל במקום סתם לשפוך אותו על הקציצה בצורה אגבית או להשרות את הבשר בו, השף עילי בקר החליט להוציא ממנו את המקסימום עם שילוב מיוחד במינו של חמאת טסבקו. בכלל המוסד מתגאים בכך שכל מנה בתפריט תוכננה בקפידה ע"י שף אחר והמון מחשבה ויצירתיות נכנסת כאן למנות.

אל צ'אפו ההמבורגר החדש של המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים

טוב חלאס, הגיע זמן לטעום

האל-צ'אפו הגיע תוך כמה דקות לצד מנה של צ'יפס-פוטטוס ה-מ-ד-ה-י-מ-י-ם של המוסד, יחד עם האיקס האייקוני של המלפפון החמוץ על המגש. כמה צילומים מהירים ויאללה לעבודה. מולי עמדה בגאווה קציצה עסיסית עם צ'דר שנוזלת לכל הכיוונים הנכונים, ומעל מפוזרים בקפידה ערמה של נאצ'וס. סגרתי עם הלחמניה מלמעלה, לחצתי קלות כדי שאוכל לתת ביס בחגיגה הצבעונית הזאת וקירבתי לפה בסקרנות. W O W, חגיגה מקסיקנית בפה. שילוב מדהים של חריפות במידה הנכונה עם מלא-מלא-מלא קרנצ'יות שמגיעה מהנאצ'וס ועוד קיק קטן ומלא טעם מהחלפיניו הכבוש. יש פה ביס שכולו muy כיף! המשכתי בזלילה.

הפוטטוס המדהימים של המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים

ביס ועוד ביס ועוד ביס, ואני לא מצליח להניח את ההמבורגר הזה שחוגג לי בפה. יש פה שימוש מדהים, חדשני ופשוט מהנה בטבסקו שנותן למנה חריפות, אבל לא כזאת שמשתלטת ושורפת את הפה סתם. וככה בלי ששמתי לב חיסלתי את ההמבורגר הזה תוך פחות מדקה, trustory#. הצליחו להפתיע אותי ובגדול, כי בדר"כ טבסקו זה העלאק חריף ששמים על הפיצה (אלוהים יודע איך זה נהיה קטע), משהו שאף פעם לא הצלחתי להתחבר אליו. פעם ראשונה שאני טועם טבסקו בצורה כל כך טובה שאני פשוט רוצה עוד ועוד, כי זה גם טעים וגם בחריף בדיוק כמו שצריך. הצ'דר קצת נעלם בתוך העסק, אבל זה לא ממש מפריע או הזיז לי במיוחד, מה גם שהקרנצ'יות המטריפה של הנאצ'וס העסיקה אותי כל ביס מחדש.

המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים, החדש עם טוויסט חריף

שורה התחתונה – למה אתם מחכים?!

יש פה כוכב חדש בסצינת החריפים שהולך לכבוש אותכם ובגדול. המוסד לסנדוויצ'ים מצליח לעשות משהו חדשני וזה לשלב טבסקו בצורה מבריקה עם המבורגר, וכאילו זה לא מספיק אז יש גם הרים של קראנצ'יות בזכות הנאצ'וס. אז יאללה, למה אתם מחכים? הסתערו על המוסד!

שם: המוסד לסנדוויצ'ים מיוחדים. כתובת: אבן גבירול 67, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'- ד' 11:00- 02:00, ה'- ו' 11:45- 04.00, שבת 11:00- 03:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי