5 המבורגריות, 5 שליחים – הדר עושה את מבחן הוולט הגדול !

הדר בן יעקב,

ערב שישי שבוע עמוס אחרי התחמקות מארוחות משפחתיות מצאנו את עצמנו רעבים אצל חברים בתל אביב (אחד מהם אתם מכירים.. יובל שקולר שגם סוקר לכם בחירוף נפש על ההמבורגרים בתל אביב), היינו באזור ממש מרכזי שתי דקות הליכה מכיכר רבין ועדיין עצלנות לזוז וללכת לאינשהו, אתם מכירים את זה… החלטנו לנצל את הקופון של קהילת ההמבורגר בוולט שנותן 40 שקל הנחה ולהזמין איזה המבורגר טוב אבל אז התחיל הוויכוח הנצחי מאיפה – ופה נולד הרעיון למבחן הוולט הגדול! היינו 4 מורעבים והחלטנו להזמין 5 ארוחות המבורגר וקינוח – אז מי יצא מנצח במבחן הוולט הגדול?

ההמבורגר של גורמה 26 במשלוח וולט

המקומות שנבחרו לפי הזמינות באפליקציה של וולט הינם (לפי סדר קרבה לדירה): המוסד – הזמנו את ההמבורגר של יושע (62 ₪) עם פוטטוס שתמיד יש לי פינה חמה אליו בלב מהרגע שהוא יצא לאוויר העולם, M25 – צ'יזבורגר ושני קראק פאי לקינוח (126 ₪), פורט 19 סניף חשמונאים – המבורגר צרפתי עם בייקון טלה וצ'יפס (70 ₪), פאט קאו – קומבו צ'יזבורגר עם צ'יפס ופחית זירו (69 ₪) והמבורגר גורמה 26 – המבורגר כמהין עם צ'יפס בטטה (80 ₪).

ראשונים הגיעו החשמונאים

מבלי שהספקנו להתחיל משחקון בסוני ואפילו לא להיסגר על סרט השליח הראשון של וולט הגיע עם ההזמנה מהפורט. קיוותי לזכות באותה חוויה כמו בסניפים ולשמחתי זה בדיוק מה שקרה. קצת צילומים עבורכם ומיד אחריהם חילקנו לארבעה את ההמבורגר ובאמת וואו! הרגשתי כאילו אני בתוך הסניף. ההמבורגר הגיע חם, לא מעוך ובמידת עשייה מדיום מדויקת.

פורט 91 החשמונאים, משלוח וולט

הבשר העסיסי של הפורט בשילוב הגבינת בושה והריבת תאנים המעולים שלהם עם בייקון טלה שמוסיף בשרניות פשוט מובילים לאחד מהשילובים הטובים שקיימים, פתחתי את העיניים ועדיין הייתי בדירה מחזיקה משלוח של וולט. התחלה ראשונה מעולה שהוכיחה שוולט לא סתם קיימים הם יודעים איך לספק משלוחים כמו שצריך. הצ'יפס כאן הגיע בתוך שקית וכן דאגתי שראיתי את זה אבל הוא היה חם טעים וקריסיפי למרות המשלוח. סיימנו עם הפורט המשכנו לנשנש

פורט 91 החשמונאים, מבחן הוולט

ודפיקה בדלת….

השליח של וולט הגיע מהמוסד ואיתו ביחד השליח מפאט קאו. תזמון מעולה! אז שוב מעט צילומים ומעט טעימות צי'פס תוך כדי. עלתה כאן נקודה מעניינת  הצי'פס של הפאט קאו הגיע חמים אפילו קריספי ממש אבל צ'יפס ישר מהבורגראנץ'. בתור מקום שמתיימר להתמחות בהמבורגרים והדבר היחיד שיש להם מסביב זה גבינה וצ'יפס ציפיתי למשהו יותר מיוחד באמת כמו הפוטטוס של המוסד. אבל הפוטטוס של המוסד (2 דקות מהדירה כן?) הגיעו קרים, והאמת שאני יודעת שזה לא קשור לוולט כי נדחפה לקופסאת פוטטס טבעת בצל והתחרטתי שזה לא מה שהזמנו כי היא הייתה מעולה! חמימה וקריספית לא ממש ברור איך זה קרה.

המבורגר המוסד וצ'יפס במשלוח של וולט

לצערי גם בגזרת ההמבורגרים היה פה מאבק בין שני המקומות ולא לטובה. המוסד עם ההמבורגר של יושע שאני ממליצה עליו לכל אחד, איכזב הפעם. חתכנו ומידת העשייה נראתה מעולה אבל לא הייתי צריכה לקחת ביס בשביל להבין שההמבורגר שרוף מבחוץ. ריח חזק של שרוף יצא מהקציצה בנוסף לטעם שהגיע איתה כל זכר לטעם של קציצה מושרת בחמאה עם כרישה נעלם לחלוטין לא ממש הבנתי מה אני אוכלת ואיך זה קרה שזה מה שהגיע.

המבורגר המוסד במשלוח של וולט

עודדנו את עצמנו שיש את הפאט קאו שמחכה לי ועוד שניים בדרך ואז בום נדב בן זוגי נתקל בחתיכת סחוס, כן כן סחוס לבן וקטן שהתחבאה בקציצה, כל כך הרבה טעויות במשלוח יכולות לבאס את הערב אבל נשמנו עמוק נשנשתי לפחות מהאיולי בזילקום המעולה שהגיע במשלוח של המוסד והמשכנו לפאט קאו. הערה קטנה – פנינו למוסד עם ההערות האלו והם הבטיחו לנו שירעננו נהלים במטבח ויעשו את הנדרש כדי לתקן, אז צפו לביקורת נוספת בקרוב… ואז פנינו להמבורגר של פאט קאו. פה באמת היו לי ציפיות לקציצה איכותית עשויה כמו שצריך עם טעם מעולה לצערי ההמבורגר גם לעין היה נראה עשוי מדוי וגם בפועל היה פשוט יבש מאד הרגיש שהתערובת בשר עצמה מאד טעימה אבל קשה להנות ממנה במצב כזה, וממקום כזה, למרות הצ'יפס בורגראנץ', מידת העשייה והעסיסיות לא צריכים להגיע בצורה כזאת.

M25 כבר מגיעים..

קצת קשה לי להעביר בכתבה כזאת להעביר את הזריזות של שליחי וולט, בקושי התחלנו עם המוסד ופאט קאו ומיד M25 היו כבר בדלת וכמה דקות אחריהם המשלוח מהנקודה המרוחקת ביותר (גורמה 26) הגיע אף הוא. אז כמו שהבנתם בנוהל תמונות חיתוך ל-4, לחיים ומתחילים ויאללה לבליסה!

ההמבורגר של M25 במשלוח וולט

מה הסיכוי לעוד נאחס? מסתבר שקיים.. יובל שישב לידי נתן ביס בחתיכת סחוס לצערו (ולצער עור התוף שלי שסבל מהצרחה). בהחלט לא נעים, בהחלט לא ממקום ברמה של M25, לזה לא ציפינו. נשמנו עמוק והמשכנו לאכול לשמחת כולנו זה היה חד פעמי ההמבורגר עצמו היה ממש טעים עסיסי  ומידת עשייה מדויקת ובאמת שנהנתי מכל ביס בכלל לא הרגשתי שמדובר במשלוח. לצערי כמו שאתם מבינים למרות הסחוס M25 נתנו פייט רציני אבל זוכרים שהזמנו מהם שתי קינוחי קראק פאי?

M25 עם וולט - המבורגר וקראק פאי

אני קופצת איתכם קדימה בזמן שסיימנו לאכול (ספוילר – היינו באושר עילאי אחרי הגורמה 26) ניגשים לאכול את הקינוחים שבהחלט הפתיעו בגדול הקטן שלהם, וזה בא מאחת שמזמינה קראק פאי בכל מקום שזה בתפריט אז אני יודעת מה נחשב לפרוסה סבירה ולצערי זה היה פחות מזה), ובכל זאת חייבת לציין אחד הקראק פאיים הכי טובים שנתקלתי בהם (על זה כולנו הסכמנו פה אחד מלא באוכל), אבל גם פה לצערי לא מדובר בקינוח מושלם. כל קראק פאי מגיע עם קצפת שלדעתי תמיד מיותרת אבל כל השאר חוץ ממני אוהבים רצו לאכול ואחת מהן העלתה ריח חמוץ וכנראה הייתה מקולקלת. השנייה לטענתם הייתה טעימה וטריה עם ריח רגיל לחלוטין כנראה שני באצ'ים שונים שאיכשהו נציגות מכל קצפת מצאה את דרכה אלינו.

קראק פאי של M25 במשלוח וולט

דווקא האחרון הוא המנצח הגדול

גורמה 26 נכנס למבחן עם המבורגר כמהין שהגיע אחרון בסדר המשלוחים, עם הצ'יפס בטטה שהיה ממש טעים וחמים ואפילו שמר על קצת קריספיות (טיפה פחות טוב מהפורט 19 אבל אותם כנראה אי אפשר לנצח בקטגוריה הזאת). זה המנצח של הערב מבחינתי, והאמת שכולם הסכימו. שילוב מעולה עם קציצה מעולה (ובלי עצמות/סחוסים/הפתעות אחרות) מידת עשייה כמו שצריך. באמת למרות המשלוח, ההמבורגר הזה שהגיע אחרון וגם נאכל אחרון שמר על צורתו, כולל הלחמניה, ועל כל הטעמים העסיסיים שלו וזה היה פשוט מעולה. החזה אווז ממש מרומם את ההמבורגר, הקציצה עצמה דחוסה ובשרנית = מדהימה. קצת מתביישת להגיד שזאת פעם ראשונה שאני אוכלת את ההמבורגר של הגורמה 26 וממש התבאסתי שלא אכלתי אותו קודם אם ככה הוא במשלוח. הרטבים שהגיעו היו מעולים וחיסלנו אותם עם התוספות של כל השאר.       

ההמבורגר של גורמה 26 במשלוח וולט

מבחן וולט הגדול – התוצאות

אז מי שקרא הכל כנראה כבר ניחש בלב כבד מאד מקום אחרון המוסד, עקב ביצוע בעייתי ביותר, ואנחנו רוצים להאמין שמדובר במעידה חד פעמית. מקום רביעי פאט קאו שהגיע וול דאן, והקציצה באמת הייתה יבשה הרגיש שהטעמים של הבשר פשוט מתפספסים והצ'יפס בורגראנץ (והמחיר לא). מקום שלישי ההמבורגר של M25 היה ממש טעים אבל הרעש של הסחוס לא יוצא לי מהראש. במקום שני הפורט האהוב שהגיע ממש מהר עם צ'יפס קריספי בטירוף וההמבורגר מעולה ממש כאילו יושבים במקום. ומקום ראשון – המבורגר גורמה 26! ההמבורגר שלהם היה הכי טעים, אומנם הגיע אחרון, אבל עדיין בטווח הסביר עם צ'יפס בטטה טעים קציצה מעולה בדיוק כמו שצריך ושילוב עם כל התוספות גאוני! מבחינתי הם המנצחים של מבחן וולט אבל האמת המנצחים האמיתיים אלו השליחים שבאמת הגיעו ממש מהר עם האוכל ישר מהסניפים ותודה להם.

40 ₪ מתנה לשימוש באפליקציה >>
להורדת האפליקצייה >>