הדיינר של גוצ׳ה – בניגוד לצפיות, טל קורנס לא התרשם מהמוסד המהולל

טל קורנס,

היה זה עוד יום קריר של חורף בתל אביב ואני וחברתי החלטנו ללכת ולנסות את דוכן הצ׳יפס החדש – Chipstar. בדרך לשם נתקלנו ב״דיינר של גוצ׳ה״, מקום ששמעתי עליו מכמה וכמה אנשים, אבל מעולם לא יצא לי לשבת בו. אחרי כמה שניות של התלבטות החלטנו ללכת ל-Chipstar ולאחר מכן אולי לחזור לדיינר. לצערי הרב הגענו ל-Chipstar, אבל המקום היה סגור. היות והיינו מורעבים חשבנו לשבת באחת המסעדות הקרובות, אבל האכזבה נמשכה כשהויטרינה הייתה מפוצצת עד אפס מקום וגם במוסד לסנדוויצ׳ים לא היה מקום לשבת.

תפריט עשיר בדיינר של גוצ׳ה

הדיינר של ג׳וצה – תפריט עשיר

אחרי הפארסה שעברנו התיישבנו לבסוף ב״דיינר של גוצ׳ה״ ועיינו בתפריט. מגוון מנות ההמבורגר עשה לי טוב על הלב והקשה את הבחירה. אחרי התייעצות עם המלצר (שהיה מאוד נחמד ואדיב דרך אגב), החלטנו ללכת על המבורגר ״בנדיקט״ והמבורגר ״חלת בצל״ במידת עשייה מדיום. המלצר ציין בפנינו שהמנות לא מגיעות עם תוספת, אז כ״פיצוי״ על עוגמת הנפש שחווינו מדוכן הצ׳יפס הסגור הזמנו גם צ׳יפס. חשבתם שכאן נגמר הכיף? מסתבר שבמסעדה יש מבצע של 1+1 על ההמבורגר הקלאסי מראשון עד חמישי לאורך כל היום! (כמובן שעל ההמבורגרים המיוחדים צריך להוסיף עוד כמה שקלים).

ואז המנות הגיעו

התיאבון בשיאו, אבל אני חייב לצלם את המנות כדי לשתף אתכם. אחרי מאמצים רבים, כפי שאתם יכולים לראות התוצאה הייתה רעה מאוד (אבל אני מאשים בזה את תנור החימום שהיה לנו מעל השולחן וצבע את המנות באדום). למרות שזה לא משתקף בתמונה, המנות היו מאוד יפות ומגרות. מיד לאחר סשן הצילומים הכושל הסתערנו על המנות.
חציתי את ההמבורגרים ושנינו התחלנו עם מנת ה״בנדיקט״ – המבורגר עם ביצה עלומה, חזה אווז ורוטב הולנדייז (70 ש״ח). לצערנו ההמבורגר הגיע במידת עשייה מדיום-וול והבשר היה יבש להחריד. חזה האווז היה טעים מאוד, אבל קצת מלוח לטעמי ובסה"כ השילוב עם הביצה ישב טוב.המבורגר יפה אך יבש אצל גוצ׳ה

אחרי השחיתות הראשונה עברנו לשחיתות השנייה, המבורגר ״חלת בצל״ – המבורגר עם חלת בצל ורוטב פילדלפיה (שילוב של ברביקיו, מיונז וסרירצ׳ה). גם המנה הזאת הגיעה במידת עשייה מדיום-וול, עם אותו הבשר היבש. למרות זאת, הרוטב היה מושלם בעיני והשילוב של שלושת הרטבים הפתיע אותי מאוד (מומלץ לנסות את זה בבית). בנוסף הבצלים היו מאוד טעימים, אבל גם הם היו קצת מלוחים מדי (יכול להיות שנשפכה מלחייה על המנה במטבח?). אחרי שסיימתי את שני החצאים שלי וראיתי שחברתי מתקשה לאכול את חצי ההמבורגר השני שנשאר לה, הצעתי שהיא תאכל את חלת הבצל ואני אנסה לאכול את ההמבורגר בלי כל התוספות שמסביב. הניסיון הזה נכשל ובגדול. הבשר היה יבש ברמות של מדבר ולצערי חצי המבורגר (פחות ביס) נשאר מיותם בצלחת.

צ׳יפס ממכר - הדיינר של גוצ׳ה

נסיים בטעם טוב

הצ׳יפס שהגיע לצד המנות היה מעולה! לא שומני מדי וקראנצ׳י בטירוף. ממכר ברמה שקשה להפסיק לאכול ממנו.

לסיכום, אני בספק אם אחזור לדיינר של ג׳וצה בעתיד משתי סיבות עיקריות:
1. אם אסכם את הארוחה אז בסך הכל לא היה טעים.
2. כשיש חלופות כמו הויטרינה, האחים, המוסד לסנדווצ׳ים ואפילו וולפנייטס בהמשך הרחוב, אין סיבה לעצור דווקא שם.

שם: הדיינר של גוצ'ה. כתובת: אבן גבירול 14, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: ימים א'-ד': 12:00-00:30 יום ה': 12:00-01:30 יום ו': 11:45-01:30 יום שבת: 11:45-00:30.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי